• Jurki
    11.6k
    Pajač je usral utakmicu s kartonima koje je/nije trebal dati.
    Startovima koje je/nije trebal suditi.. ali necemo upirati prstom u njega kao krivca.
    Krivac je covjek koji ima 1,62 boda protiv magaradi od povratka u Hnl i njegov pickasti pristup.
  • Omake
    2.5k
    pod Pajacom u 40 utakmica 10 poraza, pod ostalima u 160 utakmica 17 poraza.
  • Crni86
    3.5k
    Pajač je usral utakmicu s kartonima koje je/nije trebal dati.Jurki

    Mene samo fascinira kada se u nasim derbijima promjeni kriterij. Drugim rijecima svjesno se pusta grublja igra s vise fulova i vise inteziteta. Pusta se dvostruko vise pricanja i slicnih stvari. I onda umjesto da sudac stiti nogometnu igru, on bude taj koji na kraju potice da se veliki vecinu derbija igraci udaraju, navlace i sl vise nego da igraju nogomet.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Potpuno je sam sebi sjebo kriterij. Pustio je kao mušku igru, al se odmah pogubio. Riletu za prigovor odmah žuti, Livaju pusti 2, 3, 4 puta da se buni pa žuti, pol momčadi Hajduka diže ruke i buni se na svaki faul i niš, pa je onda glavna priča kako Ademi nije dobio žuti, a Rakitić se hvata za glavu ni njemu isto ništa. Faulove očite pusti, a sudi kao faul nešto što to nije. Dakle generalno jako loš sudac, ali naravno narativ je da je navlačio za nas..
  • Sajla
    5k

    "nemojte više postavljati Pajača da sudi. On nema ni osobnost, ni talent. Poslije će doći Damir Skomina pa će on komentirati svoje, međutim, ovaj sudac nije dorastao derbiju. Nije prvi put"
    pao mi je mrak na oči već kad sam vidio da će Pajač suditi, a Kolarić biti 4. sudac. spominjao sam tu kombinaciju na forumu i prošle sezone. u jednom trenutku, nakon 2/3 odigrane lige mi smo kod Pajača osvojili 1 bod u 4 utakmice koje nam je sudio. ali eto, Vejić vidi bolje kako nam pomaže.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Vejić ima komentare kao frane iz omiša na facebooku, a maxtv ga angažira kao gosta komentatora.
  • mlinchica
    1.8k
    “Prije utakmice na Allianz Areni delegacije Dinama i Bayerna bile su na zajedničkom ručku, a zanimljivo je bilo i u ponedjeljak navečer. Delegacija Dinama provela je radnu večer s hrvatskim gospodarstvenicima i sportskom zajednicom Hrvata u Münchenu. Sve je organizirao generalni konzul Vladimir Duvnjak,a bit kompletne priče jest mogućnosti daljnje suradnje Dinama ne samo s tvrtkama hrvatskih gospodarstvenika, već i nogometnim klubovima Dinamo München i Croatia München koji se natječu u nižim njemačkim ligama.“

    Neka Olivari nekad i nešto korisno napiše.
    Izvor: SN
  • Marc
    61
    Klupa se trese
  • austrijanac
    4k
    Da naša klupa i igrači imaju srca i želje kao naši navijači, nebi primili sve ove silne komade nikad.

    Imao sam čast danas sjedit dva reda iza klupe, i svejedno sam proveo pola vremena gledajući ovu simfoniju.

    Čudo su, svjetski.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    I mi bi se natjecali sa nekakvim cesima grcima i slicnim pizdarijama i ligama...



    U rangu smo malo boljem od BiH nogometa, a kakve uvjete i infrastrukture ima u HR u usporedbi sa istom tom BiH...BiH nogomet je odličan.

    Činjenice tome govori ispadanje od nekakvih Olimpija, Ruženeštomaterinebok i azerbajdžanskih anonimusa

    Realnost i ogledalo Hrvatskog europskog nogometa.
  • Dr Hofmann
    833
    Sram vas bilo, cijelu prošu polusezonu smo stajali uz vas i kad ste igrali za teški kurac. Digla vam se krpa Ne damo da potoneš. Ne želim čuti ništa više o toj jebenoj prošloj sezoni, gotovo. Devet komada primit u jednoj tekmi, i to nakon poraza od onih govnara tovarskih...nemam riječi. Jedino što u ovom trenutku vrijedi su navijači. Jakiroviću, nisam nikad mislio da si trener za Dinamo, uvijek sam mislio da si mamićevac, ali osvojio si titulu, ušao u Ligu prvaka...Svaka čast, ali ovo zadnjih mjesec dana je nula, ništa. Ne znam, nije mi dobro još od petka, izvolite u Koprivnici dat pet komada jebenom Belupu, dosta više respekta i Mickey Mouse priča. I nemojte, molim Vas, o Bayernu jebenom, pa šta ako su oni Bayern, nitko nije očekivao pobjedu s tri razlike, ali ovo je ka ta stro fa
  • NitkoBitan
    17k
    Procitao sam, nisam vidio jer sam ugasio par minuta prije kraja... uglavnom, deckima treba lekcija u Koprivnici da se ne traze dresovi poslije ovakvih poraza. Ima da pognute glave odes u svlacionicu.
  • Big Daddy
    1.1k
    U Koprivnici treba i odgovor od nas.
  • Jaro
    7.3k
    Jebene dresove oni zicaju nakon ovog! Dresove oni zicaju nakon ovog? Jebene dresove... dovoljno govori o karakteru...
    Sramota!
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Ne znam tko bira igrace ali necu nakon poraza ili blamaze kao veceras da vidim Ogiwaru pred kamerama,daj mi Rileta,Petka,Ademija,Theophila!!!!!!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.