• don
    5.5k
    šta vam je ljudi, izvlačite rečenice iz konteksta i stvarate nekakvu dramu di je nema.. nikakvih drama nema u klubu i sigurno se poštuju svi međusobno.
  • Crni86
    3.5k
    ne bi se sa ovime slozio, mislim da svlacionica stoji iza jakira 120%. Profa jednostavno ima vise “prijateljski” odnos sa deckima nego cacic i to je to.
  • Mali Zeus
    12.5k
    ↪Crni86 Ne znam je li to samo moja nervoza, ali mi se nimalo ne sviđa taj moment da Petković izravno proturiječi Jakiru.tp1997

    Tvoja nervoza.
  • Mihaljević
    9.8k
    Meni je već par sezona želja vidjeti Niku Kovača na klupi Dinama, ne bi se učio na Dinamu, ima lijepu karijeru iza sebe, zna dosta stranih jezika, a i kad bi igrali loše barem znam da će ih ubit na treningu od rada.
  • Droljo
    8k
    Profa jednostavno ima vise “prijateljski” odnos sa deckimaCrni86

    Mrzim prijateljski odnos! Kakve su to gluposti? Da ljudi koji zarađuju od pola milje do milju eura godišnje imaju pravo glasa oko izbora trenera i slično? I onda spljugaju valjda jedinu koju ne smiju od tovara doma (nikad raspadnutijih). Ne ne i ne
  • Mali Zeus
    12.5k
    Na temelju čega zaključak uopće da ima prijateljski odnos s igračima?
  • Crni86
    3.5k
    slazem se. Poanta je da ti imas dobar odnos s igracima zato jer te cijene kao trenera i strucnjaka, a ne zato jer si im dobar frend.
  • Logistika
    1.3k
    Znaju talijani kako se odnos gradi. Kupis 30 mobitela za ekipu u trenutku kad presidente ne zna Ðe goni. Capo ! :)
  • OsamŠest
    3.3k
    Prijateljski odnos kao gospodin Dalić u reprezentaciji, pa da onda frenda nemreš izvadit.. Ne ide to baš tak :grin:
  • ZrnTSCHeZ
    59

    već par sezona želja vidjeti Niku Kovača na klupi Dinam
    samo ne on...gdje god je bil, nije baš najbolje završilo niti pa je trajalo ne znam kak dugo
  • dd29
    535

    svugdje je bio 60-ak utakmica na više
    odličan u eintrachtu, u bayernu isto dobar, kaže transfermarkt da je s monacom osvajao 1.95 bodova po utakmici, što isto nije loše
  • Omake
    2.5k
    Dinamo i hrvatski suci elitne kategorije

    DNNE4WD.png
  • Crni86
    3.5k
    posalji ovo Vejicu.
  • Omake
    2.5k
    nema njemu spasa
  • Sajla
    5k
    Fran Jović iz ZG, znači sudio nam je samo Rudeš i Lokomotivu, nije ni čudo da smo toliko bodova uzeli. ali Pajač im je meta jer je iz Zeline, ZG županija i zato je "naš", šteta što brojke govore suprotno pa im narativ pada u vodu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.