• javolimtebejako
    1.5k
    ovaj čovjek nas ne može dalje vodit u LP
  • Krizy
    43.1k
    Nadam se da će nas drugi trener po guštu većine voditi u Londonu pa kad nas Arsenal natambura da vidim komentare ovdje. Ne tražim puno.Captain America

    A tako znači.
    A za Jakirovića si tražio dva prijelazna roka za ocjenu, sad odjednom ne treba tako pa se može novoga već nakon 2 utakmice ocjenjivati :rofl:
  • DrawTube
    4.7k
    Jakire ako ostaneš na klupi do kraja LP imat ćeš više stranica od teme ulaznice!
  • javolimtebejako
    1.5k
    ti si profa, nema drugog objašnjenja
  • Captain America
    17.6k
    Pa ako ovakvom diletantu treba toliko vremena, očekuje se od nove trenerčine koju se zaziva da ovo bude pjesma kroz par tjedana.
  • MarK
    621
    Ovo mora biti rastanak. Problem je što osim Bjelice nema domaćih kandidata.
  • Krizy
    43.1k
    Pa ako ovakvom diletantu treba toliko vremena, očekuje se od nove trenerčine koju se zaziva da ovo bude pjesma kroz par tjedana.Captain America

    Hahahaha kakvi su ovo odgovori.
    Sam sebe pobijaš.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Tako mi je svejedno ko je sljedeći samo nek se on makne. Makar se Zajec spustio s loze na klupu, gore ne moze.
  • ruicosta
    120
    Ako ima obraza, sada ce u lajvu dati ostavku. Diletant koji jedva zna sročiti rečenicu, a kamoli sloziti taktiku.

    Ovo mi je najgori "I told you so" trenutak u životu
  • OsamŠest
    3.3k
    Stvarno netko misli da će gospodin prodavatelj magle sam otići?

    Očekujem slične izjave kao nakon Balkanija..

    "Ako sam ja problem, ja ću prvi otići.."

    Jesi, odlazi.
  • quizzy86
    61
    demagog i prodavač magle večeras odlazi u povijest, hvala na dvostrukoj kruni ali ovim njegova avantura mora završit.. GUBI SE IZ SVETINJE!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ni trunke srama nema, samo opravdanja . ni pomislit nije dodati otkaz. Ne mogu vjerovati kakav interview daje lik
  • Blueshadow86
    1.6k
    Odlepršaj više! Zakucao si nas na dno i zauvijek će biti ispisana ova sramota!
    Idi više, muka mi te gledati i na pressicama kako si oblizuješ usnice, na silu kašlješ i čačkaš uši pred kamerama...ne kužiš da je i to sramota i nepristojno.
  • miro
    4.4k
    Jel ovo realno kakvu je izjavu dao !?

    Pa ovo vam je dosta da vidite o kakvom karakteru se radi

    Dajte mu otpremninu, manje ce nas kostati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.