• plavi devet
    302
    Znači je Bayern i sve. Ali mislim da ni ovo lutanje s formacijama, pozicijama igrača i općenito igračima koji igraju ni malo ne pomaže.

    Gabriel igra lijevo stalno i onda sada bi desno trebao biti uigrani sa Riletom.

    Pjaca je ove sezone bio desno krilo, desni wingbek, lijevo krilo, lijevi wingbek i sada napadač.

    Mislim da Jakir ni sam ne zna šta igra, šta uigrava, koji su igrači koje pozicije. Ne znamo ni mi. Dosta mi je forsiranja 352 jer je nekad uspjelo. Nas 352 je uspijevao protiv ovih slabih HNL ekipa, ali svaki derbi osim Hajduka u kupu jer smo ih iznenadili su nas lako svi zatvorili, naš 352 je najgori koji sam gledao, nikakvi automatizmi ništa.

    Odluči se moj Jakire šta ćeš igrati i to igraj, ako smo dovodili krila onda daj da igramo s krilima a ne da nam krila igraju wingbekove u većini utskmica.

    Ma odluči se otići najbolje.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Prošlo je pet minuta od utakmice, već je trebao biti smjenjen.
  • Plava stijena
    179
    Jakir je pogubljen. Kako možeš izvesti postavu protiv momčadi kao Bayern u kojoj ti 3 prednja igrača nemaju adekvatnu povratnu trku. Cordoba, Stojković, Mbuku, Špika bi bili daleko upotrebljiviji u blokiranju bokova.

    Po šansama je moglo biti tucet u našoj mreži, ali Neva je bio odličan. Da ima srama sam bi se pokupio nakon ovoga, ali znamo da ništa od toga. Ne znam kako više može pogledati momčad u oči, ovo je njegova sramota prvenstveno. Gospon Zeko maknite ga za sva vremena.
  • Orc123
    7.8k
    Mene samo zanima sad jel ima tko u klubu da preuzme odgovornost? Jel ima tko za rec e ljudi moji nije problem izgubiti ali da te ovako neko posrami to je bolesno.....
  • Chess96
    194
    Ma komentirao u krivoj temi, moja greška. Treba se oporaviti nakon ovog
  • Big Daddy
    1.1k
    Znači, nakon ovoga netko MORA snositi posljedice. Inače smo neozbiljan klub u rangu nekih provincijskih klubova. Onako kako smo veceras igrali. Par igraca pocevsi od „najodgovornijih“ s najvisim placama i trener.
  • Imamo Dinamo
    3.6k
    Bišćane vrati se.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    I službeno najgori u povijesti
  • Benito
    822
    Ovo ne može preživit! Nema šanse
  • sebenico
    552
    Jakire, budi čovjek i sam otiđi... Mrtvu Rijeku ne možemo pobijediti, Hajduk u nikad goroj situaciji nas pobijedi na Maksimiru i sada ova epska blamaža i još nas čeka teška utakmica u Koprivnici.
  • sebenico
    552


    Taj je još gori...
  • Markelo
    2.6k
    Kažu, nije liga prvaka za nas, nabit će nas. E pa nije ni konferencijska liga i tamo nam je pukla petarda. Nema tog natjecanja u kojem Jakir na nekom europskom gostovanju ne bi dobio žestoko po labrnji
  • Big Daddy
    1.1k
    Jakire, jesi uživao? A sad uživaj idućih par tjedana na plažici. Treba ti odmor. Povedi si ovoga kojeg ne smiješ izvaditi iz igre. Povećala mu se plaća iako je i prije toga bio najplaćeniji, pa nek ti on plati ljetovanje.
  • Crni86
    3.5k
    Mnogi su protiv quarabaga govorili kako oni stvaraju mnogo sansi i da nije bilo toliko kriticno. Bili smo slijepi….. progledali smo i ajmo upravo ispraviti ovu gresku. Ima vremena jos. Imas okej 7 tekmi jos. Idemo nc pravog trenera kao sto je bio bjelica inprobat nesto napravit, ako ne sa novim trenerom grsdit ekipu za iduci sezonu u europi
  • Imamo Dinamo
    3.6k

    Ma kakvi. Nema sanse. Nebi se ovako osramotili makar nas u 5-5-0 on postavio
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.