• NKDZ86
    1.4k
    haha bas to, seljo za premijer ligu, ali onu u bih.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Minimum korektnosti prema ljudima koji su te zadrzali prosle sezone je nakon ove blamaze doci i reci moj je mandat na raspolaganju. To je obraz Jakire..
  • Zagi
    7.6k
    Još da nisi rekao da idemo uživati u LP, možda bi i nekako opravdavao da je ovo Bayern ovo-ono iako niti sam nebi u to vjerovao.
    Sobzirom da sam ne znaš gdje si došao, pitaj sina što se očekuje u dinamu. Kakva igra, odnos prema dresu, pristup, rezultati itd. Pitaj njega koliko je uživao u ovoj predstavi.

    Igrao si pičkastih 532 i primio 9 golova. Odvjetnički ured zatvoren i ne planira se otvaranje.

    Novi trener mora dobiti konituitet.
  • cibona
    2.9k
    Hvala ti dragi Bože pa će ova neznalica otići u repotarnicu povijesti.
  • Jaro
    7.3k
    Oce se nac jedan novinar koji na ove floskile pita - a sta ste to jebeno naucili u ovome veceras?
    Ovaj nece otic nikad, pa da ispadne iz lige nece sam otic. Dzon obraz...
  • NBC
    28
    Strašno
  • Orc123
    7.8k
    Gledas ga kako daje izjavu i na njemu ni trunke srama i samokritike,..uvijek ce on to prebaciri na igrace....jadno....ovo je već deja vu....samo tada nitko nije imao m.da povuci poteze...ja od ovih ljudi to ocekijem jer ovo nije samo danasnja utakmica....ovo je samo nastavak...ostala mu vijela ekipa na okupu, dovedeni su igraci koje je zelio, imao je 2. Pripreme za uigrati momcad a ja ne vidim nista osim stihije...
  • tp1997
    262
    Jakir sam potpisuje ovu sramotu. Kod 3-2 smo se otvorili kao da lovimo izjednačenje protiv Rijeke ili Osijeka, a ne Bayerna.

    I što je najgore, ustrajao je u tome. Kod 5-2 i nadalje uvodimo ofenzivce, branimo se sa 5-6 igrača, kao da ćemo čudesno okrenuti na 5-5 ili 6-6.

    I kod 3-2 trebaš igrati bunker, niski blok pa što bude, bar da sačuvaš gol razliku. A ne ovo...
  • Krizy
    43.1k
    Nevistić i Pierre-Gabriel jedini s manje od 20 europskih nastupa.
    Ali kaže majstor dobra škola i dobro iskustvo :rofl:
  • dZg1986
    505
    Ako Jakir ne dobije otkaz nakon ove utakmice, veliki minus upravi, ovo više nema smisla. Bjelica je slobodan..
  • Lihtmašinac
    173
    Gori od rada Sergeja Jakirovića u Dinamu samo su oni koji ga zagriženo brane. I oni znaju složiti pametne rečenice i u nekim stvarima skroz dobro poentirati "na mišiće" kao i tzv. Profa. Ali najkasnije od danas car je gol.
    Inače, onako kako je Bayern odigrao prvo poluvrijeme protiv nas, tako smo i mi trebali i mogli odigrati protiv ovih iz Splita. Može se pričati štogod, ali, eto, dok mi pričamo, pravi prvaci melju...
  • Ali
    2.1k
    'Možda nam je trebao ovaj šamar da se probudimo iz euforije. Hajduk nam nije radio probleme'

    Ovo je lik rekao prije par dana, pa sinko jesi se probudio ili te je osamutilo skroz na skroz, pa si danas dobio 9 samara :rofl:
  • hardek
    2.8k
    Stavi i ovaj sramotan rezultat po strani. Ali to kako smo mi jadno i amaterski izgledali je za svaku osudu. Doslovno sam bez teksta evo
  • Dzgšb
    812
    On očito ko da nije svjestan da nas je obrukao kao nitko nikada prije.. Ma Mariću smatram te najvećim gospodinom al ako ostaviš ovu prevaru na klupi ,u hnlu ćemo imati ogromnih problema
  • ZgDLions
    395
    Nije mi jasno da frajer ne zna igrati bunker i da smo valjda najviše faulova radili u šesnaestercu, a ne na centru.
    Od silne agilnosti i grube igre smo uspjeli dobiti jedan karton zbog prigovora.
    Sreća što smo dali ova dva gola, da na prvu izgleda samo grozno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.