• don
    5.5k
    tko nam je lijevi bek?
  • NORTE
    11.4k
    Nije se smjelo dogoditi, ne danas, ne protiv njih.Guinness

    A teško je bilo koga okrivit za ovaj poraz.
    Bili su jednom nogom u grobu, "samo" smo ih trebali malo gurnut i oni iz ponora dugo ne bi izašli.

    Sad imaju +1 i novu veliku euforiju.
    Ubrzo idu u Rijeku koja mi se čini solidna i može ih zaustavit.
    Do zime imaju još i Pampas.

    Mi imamo Ligu prvaka.
    Trebamo uživati i biti optimisti.
    Ova momčad bi morala dobiti sve u Hnl-u do zimske pauze, doduše idemo i na Poljud, ali i tamo bi trebali bit favoriti, ovisno o stanju momčadi tada.

    Umjesto davanja prilike mladim igračima i čuvanju najboljih za LP, sad smo upali u blage probleme.
  • Dubbbrava
    446
    Pošto mi se brišu postovi ponovit ću ovdje : Bravo Torcida jer ste nam opet unijeli 300 baklji i popišali se po nama. :clap:
    Al neka su mene ovdje veliki forumaši napadali kad sam upozorio na isto koji dan prije utakmice.
  • Captain America
    17.6k
    Ne znam kad sam mirnije primio poraz. Ovakvi porazi se događaju i događat će se još puno puta, a pogotovo u derbijima. Volimo si umišljati kako smo veliki klub, a dobar dio navijača traži otkaz treneru nakon prvog poraza u 183 dana. U međuvremenu je taj trener uzeo duplu krunu i ušao u LP. Tatta vas je dobro podučio.

    Ovo je dobrodošlo otriježnjenje navijačima i samom klubu. Stvorio se narativ kako je ovo najjači Dinamo u povijesti. Da prostite, je kurac. Prije 2 godine je danas najvažniji obrambeni igrač bio na klupi jer si imao 2 bolja stopera. U veznoj liniji su bili odmorni Mišić i stari Ademi. U napadu je bio Mislav Oršić. Takvog igrača ćemo imati ko zna kada ponovno. O Bjeličinom ili Mamićevom Dinamu i njegovoj snazi ne treba trošiti riječi. Iz današnjih prvih 11 Dinama bi u Mamićevom samo Baturina imao mjesta, a u Bjeličinom Rile.

    Zaziva se povratak Bjelice.

    Derbiji u prvoj Bjeličinoj sezoni kronološki:

    Hajduk-Dinamo 0:0
    Dinamo-Hajduk 1.0
    Hajduk-Dinamo 0:1
    Dinamo-Hajduk 3:1 (zadnje kolo)

    Derbiji u drugoj Bjeličinoj sezoni kronološki:

    Hajduk-Dinamo 1:0
    Dinamo-Hajduk 1:1
    Hajduk-Dinamo 0:2 (Hajduk igrao više od pola utakmice s igračem manje, a golovi su pali nakon crvenog kartona)

    Jeste li onda zazivali otkaz Bjelici jer je pobjeđivao na individualnu kvalitetu dosta slabiji Hajduk s moćnijim Dinamom?

    Više se može naučiti iz jednog ovakvog poraza, nego trideset pobjeda.
  • Nino Bule
    13.3k
    Kakvo masovno kmecanje, tesko vas je citat
  • Crusades1986
    11.8k
    Jeste li onda zazivali otkaz Bjelici jer je pobjeđivao na individualnu kvalitetu dosta slabiji Hajduk s moćnijim Dinamom?Captain America

    Bjelica je napravio posao u Europi i dominirao HNL-om. Jel tvoj idol to napravio do sad?
  • nemapredaje
    3.2k


    Pa ak ćeš plastično gledati igrao je osminu finala konferencijske i drugi dio sezone se praktički prošetao ligom.

    Ali činjenica je da on nije trener za Dinamo.
  • Captain America
    17.6k
    Bjelica je napravio posao u EuropiCrusades1986

    Izbacio je Betis.

    dominirao HNL-omCrusades1986

    Da li je osvojio duplu krunu?
  • Crusades1986
    11.8k
    Ak ćeš plastično gledat Bjelica je jednu cijelu sezonu HNL-a izdominirao, a u jačem natjecanju nego Konferens je izborio proljeće i prošao prvo kolo.
  • Crusades1986
    11.8k
    Izbacio je Betis.Captain America

    Kolosalan uspjeh. Jedva prošao grupu sa Ballkanijem, Astanom i Plzenom.

    Da li je osvojio duplu krunu?Captain America

    Nije. Samo je izborio proljeće u Europskoj ligi.
  • nemapredaje
    3.2k


    Jesam je igdje rekao da nije ili da je Jakir bolji od Bjelice?
  • Noel
    5.9k
    Bjelica i Čačić su taktičke avangarde za Sergeja treba više pucat po golu Jakirovića. Nemoj bit smiješan.
  • Dani Olmić
    222
    Mislim da se Bjelica ne bi trebao uzimat u istu recenicu sa Jakirovicem, tkz. „profom“.
  • sport
    3.3k
    "Za sada imamo jedno pojačanje(Mmaee) i puno prinova.Vrijeme će dati konačan sud za ocijenu prelaznog roka.Ozbiljnog lijevog beka i dalje nemamo,a za mene je prelazni rok dobar kad dovedeš igrača koji je bolji od onoga kojeg već imaš.Bojim se da ćemo jako patiti zbog ovih 8 utakmica LP i da zbog toga neće biti šetnje HNL-om kako neki misle."
    Ovo sam napisao prije deset dana na temi sportskog direktora i bio sam blag u izričaju.Nakon 6.kola HNL-a mi smo već u problemu a nismo odigrali ni prvu utakmicu LP.
  • xavier
    12k
    Mislim da se Bjelica ne bi trebao uzimat u istu recenicu sa Bosancem.Dani Olmić

    1. Jakir nije Bosanac.
    2. Zašto to pišeš na način kao da je sramota biti Bosanac?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.