• Captain America
    17.6k
    Samo je izborio proljeće u Europskoj ligi.Crusades1986

    U grupi s raspalim Anderlechtom, Trnavom i Fenerom koji te sezone nije bio ni u top 5 u turskom prvenstvu. Kako bi neki rekli, kolosalan uspjeh.
  • austrijanac
    4k

    Cijenim tvoju ljubav prema Jakiru,ni mene moja žena toliko ne voli, ali usporedit Jakirovu grupu s ovom je sramotno.

    Fener i Balkani su u 10 deka.
  • Noel
    5.9k

    Kolosalan uspjeh za europsko proljeće nakon tolko godina i sramote koje su nam pružali braća Mamić po Europi u skupinama sa primjerice Ludogorecom, Černomorecom. I sličnim.
  • NORTE
    11.4k
    Kule je imao jednu veliku priliku, umjesto da zakuca gol nogom on je pokušao glavom i nije ni došao do lopte.
    Rog je imao zicera i fulao je cijeli gol.

    Da je itko od njih dvojice jokera s klupe to pospremio sad bi vjerojatno slavili +5 i novu titulu s prizemljenim rivalom.
  • Sunja86
    1.2k
    Jakirović je što se tiče ove utakmice krivac broj jedan, radi pristupa u prvom poluvremenu.
    Drugo poluvrijeme je bilo dobro, ali takav pristup je trebao biti od početka utakmice.
  • cibona
    2.9k
    Ajmu povući paralelu između Bjelice i Jakirovića i to na primjeru petkovića.

    Jedan je izbacio Petka iz momčadi zbog manjka discipline, nakon čega se Petko vratio još bolji, jači i motiviraniji, a drugi mu se uvlači pod kožu. Što mislite kako bi bjelica reagirao da mu igrač samoinicijativno izađe iz igre tijekom priprema?

    To je ono što jakir nema - muda i autoritet.
  • nemapredaje
    3.2k


    Ak ćemo tak gledat onda je Bjelica Srbin. I kaj ćemo sad?
  • cibona
    2.9k
    Mislim da se Bjelica ne bi trebao uzimat u istu recenicu sa Bosancem.Dani Olmić

    Ovo je odvratno za pročitati, a kamoli za napisati. Srami se.
  • Sunja86
    1.2k
    I meni je ne shvatljivo, zašto je u onoj sitaciju išao završavati glavom a ne nogom.
  • modri7
    130
    Mnoga pitanja se postavljaju i to s pravom. Prošle sezone nije Dinamo osvojio naslov nego ga je Hajduk izgubio, koliko god to nekima smetalo. Mjesecima unatrag je svima jasno da nemamo desno krilo koje radi razliku, da nam fali zamjena za Mišića, da nemamo lijevog beka i nakon prodaje Brodića da bi nam i špic dobrodošao. I šta uprava uradi? Ne opuca u prazno nego ne opuca nikako. Još kad pridodamo i trenera koji nije dorastao, dobijemo ovo što imamo. Ima Dinamo kvalitete, to nije upitno, ali ekipa nije nadograđena kako treba i imamo trenera koji nije na razini kluba. Da je sinoć mali Pavić počeo, pomislio bih da je vizija da se malog gura kao zamjenu za Mišića. Ali koristiit Ademija kao njegovu zamjenu je suludo.
    Uporedbe Jakirovića i Bjelice neću ni komentirati.
  • Captain America
    17.6k
    usporedit Jakirovu grupu s ovom je sramotno.austrijanac

    Betis je izbacio koji je jači od sve te 3 ekipe i to sam uspoređivao.

    Kolosalan uspjeh za europsko proljeće nakon tolko godina i sramote koje su nam pružali braća Mamić po Europi u skupinama sa primjerice Ludogorecom, Černomorecom. I sličnim.Noel

    Tu se slažem. Moja bojazan je da se vraćamo u to vrijeme jer ti se kvalitetna generacija kakvu smo imali poklopi jednom u 20 godina. Ovo što se radilo ovo ljeto podsjeća na ljeta 2013. do ljeta 2015. kad su dovođeni Bube Sarei, Rubeni Lime i slični.
  • Noel
    5.9k

    Dam ti jajca svoja na kopanj da bi svaki iole bolji nogometni stručnjak glatko dobio prije dva tjedna raspalu Rijeku na Rujevici i jučer raspali Hajduk na Maksimiru. Kažem nije sramota izgubit nije sramota pogriješit. Nema savršenosti u nogometu. Ali na ovakav način kako je Dinamo odigrao 3 derbija u ovoj sezoni i na koji način je prošao u LP je mene sramota. Prvenstveno sramota za trenera koji stoji pred javnosti i navijačima i predstavlja se kao trener Dinama. Da je jučer Dinamo igrao nogomet pa nadigrao Hajduk u svim segmentima pa izgubio kao prošle godine pod Biščanom nebi rekao A. Ali ovo je baš sramota kako je Dinamo izgledao u svakoj jačoj utakmici ove sezone.
  • austrijanac
    4k
    Kad je nešto loše i kad je igra negledljiva, onda je uvijek prvo trener kriv. Bio to Ivić, Jakir, Mourinho ili bilo tko.

    Kad je igra dobra, kad se pobjeđuje i kad sve ide kao po loju, igrači su ti koji pobiru većinu slave.

    Uvijek je tako bilo i tako će i biti.
  • Captain America
    17.6k
    Dam ti jajca svoja na kopanj da bi svaki iole bolji nogometni stručnjak glatko dobio prije dva tjedna raspalu Rijeku na Rujevici i jučer raspali Hajduk na Maksimiru.Noel

    Ovo je ŠBBKBB. Mi smo došli na Rujevicu domaćinskoj ekipi nakon putovanja u Azerbajdžan. Ta Rijeka je lani s nama do 33. kola bila u borbi za naslov. Sjeti se lani kako smo izgledali kontra Gorice nakon Kazahstana. S Belupom je prebačena utakmica na ponedjeljak nakon drugog povratka iz Kazahstana.

    Hajduk je greška. Bahatost stožera i igrača je došla na naplatu. Kako su dvorske borbe lani utjecale na ekipu, tako je i euforija oko LP.

    na koji način je prošao u LP je mene sramotaNoel

    5:0 uz 20 minuta crne rupe je sramota protiv jako dobrog Qarabaga? Što su onda Rosenborg ili Bodo Glimt?
  • scooniepenn
    3.3k

    Kritike su pozeljne i dobrodosle kad su dobronamjerne i sa ciljem boljitka i napredovanja. Ne znam sto tocno zelis meni dokazati? Da nas je Hajduk izdominirao i nadigrao? Mi nismo bili na potrebnoj razini i za to opravdanja nema, ali ovaj poraz je potpuno nezasluzen i nogomet je jedini kolektivni sport u kojem se ovakav poraz uopce i moze dogoditi. Bayern ne bi bio nikakvo mjerilo niti da smo dobili tovare pa nece ni ovako. Ono sto actually mozemo je odigrati hrabro i na gornjoj granici svojih mogucnosti i pokusati nesto izvuci kao podstrek za dalje. Nikad nisam niti cu pripadati pljuvackoj bojnoj, vec cu uvijek ici u smjeru podrske i vjerovanja u ekipu, posebno sto ova ima i kvalitete i karaktera da to pokazuje u kontinuitetu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.