• Paggini
    19.6k
    Jel ovaj otac godine Lekić našao svoje dijete hahahaha
  • NitkoBitan
    17k
    Jel idu igraci uzivat u Munchen nakon ovog? Ako idu uzivat nek se gone u pm.
  • NKDZ86
    1.4k
    U njemačkoj će bolje odigrat, ipak je to liga prvaka, alianz arena, velika pozornica, kužiš, fućka se njima... Glavno da je nova zuza tu i manageri i trebe na tribini.
  • Infinity
    16.3k
    Nekako smo se ogrebali za cetiri boda u tri utakmice protiv tri ekipe koje su ovo ljeto iz Europe ispale cetiri puta :clap:
  • vjeko1701
    7.9k
    Lako njima kad ne igraju europu :D
  • NORTE
    11.4k
    Dogodilo se i idemo dalje.
    Naravno da sam optimist kad imamo zaokruženu ekipu, široku klupu i slabu konkurenciju.

    Mogli smo ih zakucat u očaj, odveli smo ih u euforiju i na vrh tablice.
    Žalosno.
    Jedini krivac je Rog koji je fulao dvije mrtve šanse, sam s golmanom, nije ni okvir pogodio.
  • Crni86
    3.5k
    i to uz dosta losu igru u 4/6 poluvremena. I to najvise brine jbga. Imamo dobru ekipu, ostale 3 ekipe su nikad losje i na rubu raspada. Razumio bi da ih nadigras al eto rezultat drugacije izgleda. Mi doslovce nismo nista vise zasluzili iz tih tekmi.
  • Hnlovac
    1k
    Znam da je 97 puta objasnjeno to za kolicinu ulaznica koje im dajemo za Jug ali -

    Postoji li šansa da mi iscupamo 2500 stolica na Jugu pa samo ovih 1500 kaj ostane damo u prodaju jer u HNLu nije dopušteno stajanje nego samo sjedeća mjesta ?

    Realno mi Jug ispunimo s 3000 ljudi samo na proslavi titule, a ovo mi jedino pada na pamet kao način da ovima napokon damo samo 5% kapaciteta

    Nije mi da gubimo neku lovu time kaj bi ih došlo manje, pogotovo jer plaćaju karte 5 eura
  • M94
    1.2k
    E da, ne znam jel spomenuto, pohvale za onu pirotehniku na istoku.
    Digne atmosferu na početku skroz. Ne bi bilo loše ovo nastaviti gurati kod većih utakmica.
  • Maki2
    610
    Malo da se maknemo sa teme derbija... Bez obzira sta mislili o Bari kao liku preporucam svima da pogledate zadnjih 15-tak minuta njegovog novog gostovanja u Podcast Inkubatoru di objasnjava trakavicu sa Belinhom i odnos sa starom upravom.
  • Guinness
    2.2k
    Dogodilo se i idemo dalje.NORTE

    Nije se smjelo dogoditi, ne danas, ne protiv njih.
  • Klenx
    5.6k
    Početak je kultne 2005/2006 sezone. Datum je taman otprilike kao i današnji, možda koji dan ranije. Početak sezone u koju je Dinamo ušao fenomenalno, a Hajduk katastrofalno što je kulminiralo sramotom protiv Debrecena. Prvi derbi se igra na Maksimiru. Hajduku je na klupi Ćiro. Realno prosječan trener, ali majstor galvanizacije u teškim trenucima.
    Copy - paste današnjeg derbija.
    Prepotentnost na maksimalno, nema tko nije najavljivao 3-4-5 komada u tovarskoj mreži.
    Utakmica bez nekih šansi, osim jedne prave. Kranjčarova bomba u prečku i nikad veći muk Maksimira.
    Kao i danas, jedna prava šansa, koja je danas umjesto u prečki završila u golu.

    Ovo danas je zasluga svih skupa. Od trenera koji je katastrofalno pripremio utakmicu, igrača koji su mislima u Munchenu i navijača koji su brojali “komade” koje ćemo unaprijed utrpati tovarima kao da nam dolaze Banjole ili Neretvanac na Maksimir.
    Današnji poraz je katastrofa. Ne toliko rezultatski, položajem na tablici i sl. Katastrofa je iz razloga što si glavnog konkurenta vratio u život umjesto da si ga na par godina poslao u blato.
    Katastrofa što će se u naletu euforije možda naći opet neki “Tommy” koji će im upumpati milijune potrebne za preživjeti. Katastrofa što si umjesto na debelom prvom mjestu potencijalno na trećem. Katastrofa jer treći derbi u nizu u Maksimiru ne pobjeđuješ, dapače, drugi i gubiš. Katastrofa jer se od tovara stvara Manchester City, protiv momčadi koja doslovno nema jednog igrača koji te može iskontrirati ti igraš kao najveća ziheraška pička. Katastrofa jer razmišljaš što je potrebno da tovare konačno jednom napadnemo na domaćem derbiju? Da dođu samo s juniorima? Da imaju 7-8 igrača u kadru? Da imamo 30 bodova prednosti prije utakmice? Katastrofa jer šta, mi se nadamo da će nam Istre i Lokomotive donijet naslove umjesto da sami to riješimo kad imamo priliku u startu.

    Katastrofa, ali i velika pouka. Pouka da se svi skupa spustimo na zemlju. Pouka kako bi shvatili da nismo tako jaki kao što mislimo, da nije HNL baš liga koju ćemo šetnjom osvojiti, i da budemo spremni maksimalno se oteliti za svaku pobjedu u HNL-u sa ubitačnim ritmu koji nas čeka. Pouka da ti je džabe širok kadar ako su svi glavama na nekim drugim stadionima i nekim drugim blještavim utakmicama. I da će s ovim našim prepotentnim stavom ovo biti još jedna jebačka sezona.
    Tovari su za rugat se. Za rugat se upravljačkom ustrojstvu i događajima.
    Ali nikako za rugat se potencijalnim igračkim prezentacijama. Da, loši su, spori su, ali za razliku od smiješnog Karoglana sada imaju kakvog takvog trenera, Livaju u formi i HNL koji je 30% slabiji nego prošle godine te će na sve to skupa pobjeđivati.

    Ozbiljno shvatiti svaku HNL tekmu i ne upisivati tri boda unaprijed. Prekrasno je igrati Ligu Prvaka, ali bez pobjeda u HNL-u nema nogometnog blještavila, pogleda milijun očiju bez duše i plastičnih pljeskova na europskim arenama.

    Malo stvari u životu je gore od gledanja tih debila kako slave maksimirske pobjede.
  • Dr Hofmann
    833
    Skoro ništa nisam spavao. Pa nije normalno da mi ovo ovoliko znači da sam sav sjeban da u 07:44 ujutro pišem jer mi nije dobro.

    Dosta ekipe je ljuto jer smo podcijenili tovare. Ja prvi dižem ruku, iako sam napisao da ih ne smijemo podcijeniti jer je ovo njima utakmica sezone, ali bio sam uvjeren (možda djetinjasto navijački) da nemaju šanse. Prošle sezone bi dao otkaz Jakiroviću 756 puta, ali nakon što smo uzeli naslov na onakav način, posuo sam se s pepelom i još nakon prvih utakmica u HNL-u moram priznati da sam vjerovao da je to doba mučenja iza nas, jer upravo u tim ,,malim" utakmicama smo se baš mučili. Qarabag smo prošli, realno smo mogli dobit koji gol na Maksimiru, ali ajde, ta jebena Liga prvaka je osigurana. E sad protiv Rijeke i tovara stvarno nije bilo dobro. Muka mi je do neba što smo od ovih govnara izgubili, vratili smo ih u život i baš mi nije dobro.

    A posebno me boli što se svi žale na navijanje, to ne znam ni kako bih komentirao.

    Sad bi trebao završiti post s nekim generičkim hashtag komentarom tipa bit će bolje, glave gore, ali ne mogu. Valjda će biti lakše kroz par dana (ustvari je i to hashtag)
  • Logistika
    1.3k
    Sad kad vidim kako Valentina Gennaru govori "Complimenti" nakon tekme...nije mi dobro ! Normabel! Nazad nema
  • Davieboy86
    211
    Sve u svemu su se po nama ispisali sto na terenu sto na tribini. Sramota me od koga smo izgubili! Kao bolje sada nego kasnije ali puno nasih senatora i kapetana se treba upitati za razine svojih igara.Te Jakirovicu zasto nam desni bekovi igraju lijevo, zasto uopce imamo lijeve bekove i cemu sluze te zasto nam je igra uzasno spora . Jesu se opet mentalno ispraznili?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.