• Dubbbrava
    446
    Čudno mi je da na dan utakmice na Telegramu nema nikakvih objava na službenom kanalu Boysa
  • dzg717
    1k
    Zasto bi svaki put bilo?
  • Nino Bule
    13.4k
    Jel itko prati ove prognoze o kiši u europi ovaj tjedan, vidim da se u austriji prica o vojsci koja je spremna za reakciju, nadam se da nece bit u utorak sranja
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Steta sto nema nekakvih organiziranih aftera nakon tekmi u nekom bircu ili nesto da budu nase pjesme i zezancijadzg717

    Kafić Storm na samom raskrižju Maksimirske bude dobar after uviijek.
  • Dr Hofmann
    833
    Na ovakve dane mrzim sebe što ne mogu bit u Zagrebu radi jebenog posla i pitam se da li je sve to skupa toga vrijedno, a inače živim dosta blizu stadiona i nekako sam sve tekme doživljavao kao nešto tu doma, blizu. Svi moji danas idu na tekmu, ide ih dosta u Minken i sad mi je muka, ali doći će i moje vrijeme, još malo i nazad doma, ako Bog da uloviti će se Šibenik na početku jedanaestog. Ajmo Plavi večeras, zgazite ove govnare pravedničke, na terenu i na tribinama
  • modri7
    130
    je li i ovo večeras tempiranje forme ili su emocialni/fizički prazni poslije reprezentativne pauze? Neću ni da razmišljam o tome što nas čeka protiv Bayerna. Toplo/hladno od prošle sezone se nastavlja, samo što su nam konkurenti u još većoj banani i Qarabag nam je zamazao oči.
  • Davieboy86
    211
    Sramotna igra i zalaganje! Fuj! Fuj! Fuj!
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Neka su nas spustili na zemlju. Zasluzeno. A svi oni koji su svrsavali na Petkovica i skacu na svaku dozu kritike. Kako nam je donjeo titulu. On ne postoji na terenu od pravog Kola. Najgori na terenu ubjedljivo. A i Baturina danas nista. A jesmo mislili da smo vec prvaci. Danas razocarali najiskusniji. steta one dvije mrtve roga . Neznam , oni su odigrali borbeno Kao uvijek. Mi vec drugu za redom bas losi
  • Davieboy86
    211
    Petkovic i Baturina smijesni danas!
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Ja sam 100% siguran sad da Marić NAMJERNO nije doveo treceg napadaca da Jakir ne može igrati 3 5 2 svaku utakmicu...
  • Zvonkec
    57
    Braćo draga očekujte sezonu sličnu ili nedobog i goru od prošle sezone tu se je pisalo o 30 razlike, ali mi nemožemo dobit skršenu rijeku i hajduk pred stečajem a 1 bod osjek smo jedva dobili, jedini igramo europu bit će problema opet
  • Chempers
    115
    Sramotno, al sad se dobro vidi limitiranost ove ekipe. Kad uđeš u LP i ne kupiš ni dva poštena pojačanja nemaš što ni tražiti tamo. Sve skupa nas je zavaralo nakon što je Qarabag promašio 20 šansi na Maksimiru.

    Da ne pričamo o treneru, za neke je on postao Guardiola nakon te titule prošle sezone.
  • Dr Hofmann
    833
    Evo da opet sam sebe poserem jer sam prošle sezone kenjao po Jakiroviću, pa sam nakon utakmica protiv jebene Istre i Šibenika mislio da će bit bolje i da ćemo protutnjati kroz HNL i onda sam mu se ,, ispričao", jer jednostavno si ne mogu pomoći pošto sam obični navijač tog jebenog Dinama i nadao sam se da je prošla sezona bila specifična. Baš smo odigrali za kurac, i danas i protiv Rijeke. Toliko sam razočaran igrom, pristupom i svime da mi je baš loše. Ali polako ljudi, ima još bitaka, rat je još jako daleko od kraja, znam da zvuči ko neki loš i jeftini marketing, ali stvarno je tek ustvari počelo, ima još pun kurac svega do kraja. Ustvari više ni sam ne znam ništa, jebi ga, ovo nam nije trebalo
  • M94
    1.2k
    Bit ce to dobro, al da nije valjalo nije.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Naši najveći problemi za predstojeću sezonu su što trener ima previše dalićevštine u sebi, pa forsira igrače koji su izgubili doticaj sa ozbiljnim nogometom, te što će Marić i Zajec imati povjerenje u takvog trenera puno duže nego što budu smjeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.