• dzg717
    1k
    Petkovic za ono koliko je placen je precijenjen, igrac nema 10+ golova u HNLu . Usporedivat njega i Livaju je smijesno
  • medvescak90
    43
    Slazem se da ih je smijesno usporedjivati. Samo cemo usporediti koliko imaju golova za europske prolaze i za naslove. Ti i takvi cete prvi drkati na Petka poslije dvi pete. Petko je Dinamov najbolji igrac i tocka
  • Peškaman
    4.2k
    Nismo zaslužili ništa i dobili smo ništa.
    Oni su svoju priliku iskoristili.
    Mi danas veznog reda nismo imali,pa kome krivo,kome drago.
    Baturina,Petković,Cordoba nisu odigrali ništa,veliko ništa.
    Rog i Stojković su pokazali više nego čitava momčad u 90 minuta,pljuvati Roga je smiješno .
    A za ove bakljade,ljudi unose zadnja 3 derbija nenormalnu količinu,šta bi bilo da postoji samo jedna kontrola na ulasku na jug a ne dvije...
    I da Jakirovića ne zaboravimo, prva dva derbija ove godine smo ušli u utakmice da ćemo lako,a ništa lako nije bilo,baš suprotno,katastrofalno taktički posloženo i odigrano.
  • Mali dioničar
    15.2k
    Uglavnom, igrom sam zadovoljan, realizacija je zakazala i tako to bude, kad ne zabiješ, onda primiš. To je nogomet.Izet Hajrović

    U 5 utakmica pod Jakirovićem protiv Hajduka, Dinamo je zabio 2 (dva) gola. “Realizacija je zakazala.”

    Rog je, u odnosu na Ademija, donio promašaje i nitko Jakiru ne bi trebao zamjeriti stavljanje Ademija u prvu postavu nauštrb Roga.Izet Hajrović

    Da Rog igra, možda bi bio u ritmu nešto i zabiti. Prije 3-4 utakmice dečko nije dobio minute jer mu je neki biser stavio pogrešan broj u zapisnik, ajmo ga sad pokopati zbog dva promašaja od kojih je prvi bio zbilja kolosalan.

    Sa ovim novim crnim krilom Jakirović je ponovio priču s Poljuda kad je Sahiti zabio za pobjedu. Tad je ubacio Kaneka koji u tom trenutku nije imao pojma gdje je došao. Danas isto tako ima Kačevendu i Špikića koji i te kako znaju što je derbi, a on ubacuje ovog lika koji je pao s Marsa. Općenito šikaniranje Špikića na poziciji na desnom boku je zbogom pameti. Taj dečko je dobar igrač i zaslužio je bolji minutažu. A potpuno je nevjerojatno da neki faking novajlija dobije minute prije Špikića koji je zbilja jako dobro iskoristio svoje minute u ovoj sezoni.
  • eol12
    588
    Petković je los, slažem se, ali nije glavni problem bio danas, on mora početi iza Kulenovica utakmicu, dvije jer ovo sto pokazuje na terenu, možeš ti imati par loših poteza, biti van forme, ali pokazuje jednu bol u kurcini od početka sezone kakvu ne pokazuje niti jedan drugi igrač, ti si decko kapetan ovog kluba, odlučio si ostati, primaš takve novce koje mi možemo sanjati samo. Jednostavno mi smo bili spori, nismo bili agresivni, vezni red nije postojao, Sučić i Ademi, to stvarno nije funkcioniralo, Rog i Stojković unijeli napokon živost u igru, ali vi koji vrijeđate Roga, jeste vi normalni, znam da tu na zoni nema takvih bas, ali po komentarima na društvenim mrežama, ne mogu jednostavno vjerovati..
    Moglo se je puno dobiti danas, ali eto, ovo treba biti svima dodatna motivacija i poziv na oprez i da nema potcjenjivanja protivnika. Sami smo si odabrali teži put.
  • Zagreb1992
    1.7k
    Meni je osim rezultata veći poraz da se onoj mamićevoj spodobi Turudiću dopustilo da bude u loži u blizini Zeke i ekipe.
  • Mali Zeus
    12.5k
    I opet Rog neće početi u Munchenu. Čovjek je promašio, ali se i našao u dobroj poziciji i donio nam živost. Imamo široku klupu al tu klupu Jakir trenutno ne koristi dobro.
  • serbus
    4.1k


    To sam pisao već po meni za lože nesmije glavni uvijet biti da ju možeš platiti već da budu ugledni ljudi koji mogu biti uzori mlađima. Bilo sportaši,poduzetnici,wunderkindi sa razno raznih područja itd... Koji normaln poduzetnik a gleda da možda bude sponzor kluba želi da mu se firma veže uz likove kao Turudić, Sunara,Horvatinčić i njima sličnima koji se pojave u loži...
  • Crni86
    3.5k
    Pohvaka Luki Stojkovicu, njegovih solidnih nekoliko minuta. On je i gurnuo u priliku roga. Bas mi je drago za njega da se vraca nakon ozljede.
  • Orc123
    7.8k
    opce je poznato da Rog nikad nije bio Jakirov izbor....decko daje uvije 300 posto za razliku od nekih....
  • Dani Olmić
    222
    Pocet ce opet penzioner aki… muka mi je vec
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Što se tiče terena, pribojavao sam se njihovog nereda u medijima da nas ne uspava, a takav je i dojam u 1. poluvremenu,tu sam očekivao puno više od Jakira da probudi momčad, jer smo uspavani bili i na Rujevici.

    Ne razumijem ljude koji pišu da je ovo najlošiji hajduk a imaju skoro identičnu ekipu, plus minus tipa Raketa/Kleinheisler, Sahiti im je bio samo teret jer je bilo očito da je nezadovoljan već duže vrijeme.

    Što se nas tiče, igramo užasno sporo, naročito Baturina i njegovo pimplanje sa Petkom, to je već duže vrijeme negledljivo i pročitano naročito u HNL-u,što je apsurd.

    Baturina nije prerastao HNL kao što su neki pisali,pozitivno vidim samo rolu Stojkovića večeras.
  • Paggini
    19.6k
    Pocet ce opet penzioner aki… muka mi je vecDani Olmić

    Brate natukao si u 25 dana skoro 450 postova gdje ti nije dobar ovaj, dobar onaj, nije ti dobro ovo, nije ti dobro ono, daj sjaši malo.

    Ademi je danas odigrao dobru tekmu, al ajmo srat sad i po Ademiju
  • Mali Zeus
    12.5k
    Čitam da su nezadovoljni sucem naravno. :rofl:
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Mene najviše od svega boli kaj se ekipa na tribini predala zadnjih 10ak min tekme... I to ne samo desno i lijevo kak ste pisali, nego i oko sredine kopa. Nisam vidio da drkaju po mobu nego su se jednostavno ljudi ugasili i prestali navijati.
    O igri nema smisla srati puno, rekel bi samo da drugo ne možeš niti očekivati kad postaviš taktiku ovak papčinski (opet), umjesto da uđeš u tekmu samo s jednom mišlju - kak zgaziti žgadiju, jer su danas više neg ikada bili spremni popiti brutalnu porciju.
    A mi ih vratimo u život.
    Što se tovarije tiče, mislim da se u klubu trebaju dobro zamisliti i napraviti zaokret u odnosima, niti karta više od 5% kapaciteta bez Istoka i nova redarska hitno!
    Lijepe su nam dvije šamarčine danas opalili u našem gradu...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.