• zg041
    40
    uvijek se na derbijima na sjeveru skupi svakakva ekipa. tak je bilo i tako ce biti..nekad ispadne top, nekad kurac..pogotovo sad kad nam fali istok..
    idemo dalje
  • emilperska
    5.4k

    Daj pls fkt me zanima kao i kolegu..
    Kako se ta baklja stvori na centru ako nije improvizirani bacač/pistolj
  • Paggini
    19.6k
    Ne pišite momci baš eksplicitno o stvarima koje viđate na sjeveru na javnom forumu
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Screenshot-20240913-234739-Lite.jpg

    Screenshot-20240913-235018-Instagram.jpg

    Cura sa sjevera dolje.
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Praćka je bila navodno, nas skidaju ovi praćke unose bem ti život
  • badjibadara
    3.1k
    Elez ima dobru dugu loptu na Livaju, to bi nam mogao biti problem ako ne zatvorimo na vrijeme.badjibadara

    Nije bio Elez, bio je Prpic sa prebacivanjem obrane. Amaterska pogreska u ciscenju i dogodi se jedina stvar iz koje su mogli zaprijetiti.
  • Keyser Soze
    10k
    Sramotna utakmica, Rog promašivao nemoguće, a to su nam bile i jedine šanse u utakmici. Svaki derbi na Maksimiru bude ista priča, a nerijetko i dolje gdje uvijek imamo nekakvu inicijativu, al izgubimo nekim glupim golom kao danas.
  • Nogo
    3.6k
    Dečki, od euforije ka propasti i nazad.

    Tko su bili najgori igrači danas? Petko i Baturina. Gdje su Petko i Baturina bili ove dane? S repkom.

    E pa kume, ako već radiš na taktici i ne možeš ih sve staviti na klupu (Sučića, Pjacu) onda neka bar dio njih počne s klupe.

    Druga stvar je Petko i njegovo konstantno igranje. Mislim da je vrijeme da Petko utakmicu, dvije krene s klupe.

    I za kraj tek se danas vidjelo koliko nam Mišić fali. Umjesto da se doveo neki Čerin, mi doveli još jedno krilo.

    Ovo je samo jedna loša večer i siguran sam da ćemo se uzdignuti i krenuti na bolje. Ne smijemo samo pasti u depru ako izgubimo od Bayerna.

    Jakir mora neke stvari uvidjeti i krenuti raditi na tome jer bi uskoro mogao biti bivši!
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Jednu stvar sam zaboravio napisati. A sad sam se sjetio i ne znam jel itko spominjao. Kako je moguće da nas možda i glavni skakač, koji u životu nije dizao prekide osim pucao slobodnjake uzima slobodnjake na poludistanci i dize prekide. Gubimo jednog čovjeka u 16 metara i time postajemo bezopasniji. Riječ je o Petkovicu. Pa to je kao da Ronaldo ide centrirat prekide. Suludo
  • Maxova dijagonala
    143
    baš to komentiram sa prijateljem hajdukovcem. Govori mi gubite čovjeka od 2 metra na skoku zbog njegovih gluposti a jakir mu nema hrabrosti ništa reć.
  • Crni86
    3.5k
    Tuzan sam radi poraza, ali vise od toga nismo ni zasluzili.

    Ali vise nego sto sam tuzan, sam ljut. Ljut sam na ovu prciju od saveza koja sere govna kak su klubovi lose prosli. Kaj se cude ko pura dreku kaj nam je liga losa, a onda ti najglavniji proizvod lige koji prodajes (derbi) izgleda ovako ko danas. Derbi se ama bas svaki put sastoji od 60% svadanja oko sudackih odluka jer nasi suci nemaju jasan i defniran kriterij. Taj kriterij ne stiti nogometnu igru, vec se on mjenja kako kojem klubu pase i onda vecinu utakmice mi gledamo faul na faul uz svadanje. Uz to igraci rade na terenu kaj god pozele i suci nemaju ama bas nikakav autoritet. 20% utakmice gledamo prekid zbog bakljade i onda danasnjih 10% je bilo dodatno seljastvo hajdukove klupe sa ubacivanjem lopti. Ja se toplo nadam da ovaj prijenos nije iso nigdje izvan nasih granica jer bi ljudi pomislili da gledaju afganistansku ligu. I to sve je krivica saveza. Zalosno, bas jako zalosno kako nama izgleda najbolja utakmica lige.
  • dinamozivivjecno
    1.9k
    ova utakmica kao da je bila nastavak proslogodisnje u 12. mjesecu, obje ekipe jalove i bez ikakve ideje pogotovo dinamo, a nacin na koji je primljen gol mi je uopce smjesno komentirati. Moraju se prestat pisat gluposti da imamo 2. ekipe jer realno nemamo, plus svi dosadasnji derbiji (Osijek, Rijeka, Hajduk) su bili cisto mucenje pogotovo zadnja dva i osjetno se primjeti da u 2. poluvremenu pada energija kod igraca.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Pimplavo, nikako, nedorečeno. Kao da sko htjeli ugurati loptu u gol. Jebo Petkovića koji petom ide odigravati na 8 metara. O Cordobi dovoljno govori da ga je Diallo uštopao. Baturina gust promet mala zarada. Hajduk ništa, ali cijelo vrijeme si mislim samo da nam ne uvale neki gol i onda se dogodilo.

    Imali smo par šansi, Rog ono kriminalno pucao, ali nije htjelo ući.

    Sve skupa slabo.

    Znači umjesto plus 5 oni na prvom mjestu, kod nas nesigurnost pred Bayern. Uglavnom teško sranje.

    Navijanje kao i igra na terenu.

    Atomski dinamo, široka klupa, prošetat ćemo se prvenstvom.. trebalo nam je ovo prizemljenje.
  • Orc123
    7.8k
    kaj je fascinantno mi 352 uopce nismo igrali na pripremama, 433 nam je bila glavna formacija. I bila bi i dalje da Kule nije zaredao golove a ovaj nema one stvari da Petka posjedne jednu utakmicu na klupu.....
  • Paggini
    19.6k
    Onaj Petkovićev slobodnjak s jednim tovarom u zidu i lik pukne i pogodi tog jednog jedinog tovara, baš situacija koja opisuje Petka kad igra zakurac...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.