• marcio amoroso
    36.4k
    Uglavnom danas ništa više od poraza nismo zaslužili. Ne prismrditi golu hajduka više od sat vremena je jednostavno sramotno. Nadam se samo da će oni koji trebaju izvući pouke iz ovoga.
  • Marcinko
    595
    Mi smo tih zadnjih 15ak minuta odigrali kao da nikad u životu nismo gubili, totalna panika, nije se znalo kaj raditi s loptom, svi prekidi očajni, korneti isto tako, slanje lopte u bunar, šutevi s distance koji su Bože sačuvaj itd.
  • Crni86
    3.5k
    ma sve jasno. Ali jakir se mora zapitat, jer ovako samo bumi decek i iamm filing da smo upravo radi toga i gol primili. Jbga nije isto igrat 3 ili 4 iza. Pogotovo ak si prvo pol igro 4 pa si sad drugo preso na 3.

    Nisam za smjenu, al maric i zeko trebaju prupitat jakira 3 derbija, 3 velke nule. Protivnici nikad losji. Ne sad raspravljat o otkazu ili nesto. Cisto malo otrijezni i jakira. Stari jesi izborio LP, al ono dinamo zivi od hnla. Imas dobru ekipu dobio si pripreme najmanje kaj se ocekuje da bar u 2/3 derbija nadigras suparnika.
  • Nogo
    3.6k
    Kada tebe Prpić, Diallo, Melnjak i Uremović izdominiraju u obrani a mi skoro bez šanse 60 minuta e onda nešto grdo ne štima.

    Petko mora ulaziti kao đoker s klupe a gladni Kulen krenuti od početka.
  • Batigol86
    224
    U cemu je razlika pocetka ove sezone u odnosu na pocetak prosle sezone, kad je vladala totalana depresija u i oko kluba?? U tome sto je Aek svoje prilike iskoristio i sretno prosao dalje dok Qarabag nije. Sve ostalo je isto, samo sto je ove godine trener dobio i vrijeme i pojacanja al igre nazalost nema I nema. Izgubilo se od Hajduka bez ispaljenog metka, Rijeka u knockdownu uzeli x a nikad gori Osijek pukom srecom pobijedili.
  • Filip 91
    716
    Potpisao bi poraz u Munchenu 5:0 u zamjenu za večerašnju pobjedu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Mi smo taoci Petkovića i kad odigra boli me kurac tekmu smo u problemu.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ok izgubili smo i vratili tovare u zivot !! Ali nek vas je sve tu sramota što ste izvrijeđali Marka Roga ...
  • Majki2111
    3.1k
    Jako sam miran nakon tekme. Uopće se ne sekiram. Mi smo dobri. To je moj dojam.
  • Orc123
    7.8k
    ovo je postalo vec pravilo da mi ne izdominiramo nikoga vise igrom u Derbijima....da se ne lazemo nismo mi izdominirali ni Rijeku prosle sezone kad se odlucivalo za naslov...da je ona lopta Smolcica isla 1cm desno mi bi popusili naslov......ako gledas samoću igru u derbijima mi nemamo razloga za optimizam...izvlaci nas samo individualna kvaliteta koje imamo 3 puta vise od ostalih u HNL.
  • E46
    634
    Oce ovaj sad dobit hladenje jer ljude naziva magarcima @Krizy @Eduardo
  • LaznjakProsineckog
    642
    Od ovih šta si napisao, izdvajam Prpića, bio na tekmi, mali je top. A Diallo vs Cordoba ne znam šta reći, neugodno sam se šokirao. Prpić iz Hajduka kao da je naš iz akademije, dečko je dobar i to je to, Uremović taraba kojem bi malo bolja špica radila probleme, a nama danas Petko za onu stvar, baš je loš bio, ja ne znam kaj je Petku više, ljudima oko sebe govorim - sad je najopasniji kad ga nema na mapi, na kraju ga fakat nije bilo na mapi ni na terenu, treba obaviti Zajec informativni pristojan razgovor sa Petkom da se razbudi
  • Krizy
    43.1k
    Oce ovaj sad dobit hladenje jer ljude naziva magarcima Krizy @EduardoE46

    Pitaš to nakon ovog posta. Čestitam.


    Jebo te minhen ne može se od hajduka gubit doma konstantno.. stavite trenera koji zna kako Dinamo dise i koji zna da Dinamu mora bit vazno da svake sezone napuni tovare na Maksimiru, jebeni Ante Cacic mi je porastao u ocima nakon ove tekme jer se lik israo po lekinom hajduku a i u vecini utakmica protiv te nakupine klosara i vucibatinaE46
  • Izet Hajrović
    2k
    Vidim da vlada šizofrenija ovdje. Moj dojam je potpuno drugačiji. S odabirom postave sam zadovoljan, Petkovom igrom zadovoljan, općenito igrom zadovoljan. Tvrdim da smo danas odigrali bolje nego proljetos na Poljudu u dva navrata. Neki tvrde da je odabrana kriva formacija. Ljudi, imamo 5 krila i samo 2 napadača, što bi sad trebali igrati bez krila i rezervi za napadače? Uostalom, što nam je 3-5-2 donijelo protiv Rijeke? Lošu igru cijele ekipe i nevidljivost Kulenovića za kojeg tvrdim da je daleko bolji kada uđe s klupe nego kada počne utakmicu. U prvom poluvremenu smo bili bolji od njih, poigravali se s njima i Pajač nas je baš ubio s nekoliko odluka, ali dobro. Tu najviše žalim za onom situacijom gdje je Ademiju falio samo malo bolji dodir da savršeno odigra za Baturinu koji ima mat situaciju. E sad dolazimo do Baturine. Puno se igra vrtjela oko njega, ali prema naprijed kao da ništa nije dao, Stojković je odigrao bolje kad je ušao. Ovakav Baturina me podsjeća na Baturinu od prošle jeseni i to već neko vrijeme, imao bljesak protiv Istre u prvom kolu pa se ugasio. Petko je bio prosjek u prvom poluvremenu, a u drugom mi je bio daleko bolji, danas mu je bolje odgovaralo kad je Kule bio tu, Kule koji se napromašivao, nikako ne mogu izbiti iz glave njegovo bacanje na glavu kada savršen ubačaj Petkovića trebaš poklopiti nogom. Rog je, u odnosu na Ademija, donio promašaje i nitko Jakiru ne bi trebao zamjeriti stavljanje Ademija u prvu postavu nauštrb Roga. Cordoba podsjetio na Kastratija ili Špikića, ali dajmo mu vremena za uigravanje, ovo mu je prva utakmica od prve minute, a možda i prve minute na prirodnoj poziciji. Uglavnom, igrom sam zadovoljan, realizacija je zakazala i tako to bude, kad ne zabiješ, onda primiš. To je nogomet.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    To je cijena naglog rasta tribine, sigurno ekipa radi na korekciji toga, ali to se ne događa preko noći jbgPaggini

    Ma sve je to meni jasno, al ovo je čisti pristup tribini i neosječaju da se igra derbi. Kao kad ocjenjuješ pristup igrača.

    Nama treba svaki čovjek, i uvijek sam branio tu tezu al ovo je totalni disrespekt, kad sam sa 18 ili 20 godina išao na sjever ,tresao sam se od respekta prema tribini i grupi.

    Ne znam,možda sam ljut zbog poraza ili jednostavno su oko mene bili ljudi koji su zalutali na tribinu.

    Sreća da sam svjedočio večeras i možda najlošijem izdanju tovara također u Maksimiru što se tiče navijanja,orgijanje neka iz kluba komentiraju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.