• NitkoBitan
    17k
    Ma ne samo sjever, i zapad je bio uzasan. Kako ljudi ne osjete moment kad treba "pripomoc" sjeveru je zabrinjavajuce. "Ori se cijeli stadion"... Dobar dio zapada guzicu nije dignuo sa stolice cijelu tekmu osim na par prilika.

    Da je nama moderan stadion bojim se da bi se ugasio i stari istok, osim sjevera bi se svi u kokicare pretvorili.
  • tigric
    280
    Jedna od gorih atmosfera na derbijima. Navijanje slabo, odabir pjesama ocajan, zapad sudjelovao nula. Tužno je da se iz kopa na sjeveru čuje torcida koja je udaljena 150 metara.
  • Izet Hajrović
    2k
    U 5 utakmica pod Jakirovićem protiv Hajduka, Dinamo je zabio 2 (dva) gola. “Realizacija je zakazala.”Mali dioničar

    Ja gledam ovu jučerašnju utakmicu posebno. Prošle sezone je ionako bilo bitno daj samo rezultat kako znaš. Ako gledamo ovu utakmicu izolirano, onda smo nezasluženo izgubili gledajući igru. Da sam ja slagao postavu, stavio bih Roga od prve minute, ali opet s naknadnom pameti kad vidim kako su se stvari odvile, ne mogu zamjeriti Jakiru što je stavio Ademija.

    Kačavenda ne zna što je derbi jer ga nije igrao, a na Špikića se očito ne računa ozbiljno.
  • Paggini
    19.6k
    Prpić iz Hajduka kao da je naš iz akademije, dečko je dobar i to je toLaznjakProsineckog

    Prpić je zagrepčanin btw, mislim da je bio u Loksinim juniorima pa ga se prebacilo kod tovara
  • NitkoBitan
    17k
    Tužno je da se iz kopa na sjeveru čuje torcida koja je udaljena 150 metara.tigric

    Ma uvijek se cuje navijanje navijacke skupine s juga koja je imalo glasna jer je juzna tribina prava navijacka i akusticna zasto sto je obla za razliku od sjeverne. Problem je sto smo mi za k, oni ce se cut ako imalo glasno navijaju.

    odabir pjesama ocajantigric

    Otkad je stara postava odsutna navijanje se strmoglavilo, to treba rec jbg. Koliko su ovi na stangi energicni toliko je obicno navijanje dobro, toliko od mene.
  • Keyser Soze
    10k
    Navijanje nikad gore, izbor pjesama loš, ovi po ko zna koji put unose cijeli Mirnovec na jug. Bitno se obući u crno, imati mrki pogled i mumljat sebi u bradu umjesto navijanja. Zapad dosadan i neaktivan kao u dobra stara vremena.
  • tigric
    280
    A bilo je derbija proteklih godina di ih nisam uopće čuo cijelu utakmicu, al danas su nas bome nadglasali. Normalno da se treba reći, zasto bi lagali sami sebe. Navijanje na sjeveru je u težem kurcu.
  • NitkoBitan
    17k
    Ma ne razumijem... i u onim godinama pod represijama i mnogobrojnim zabranama nas se skupilo napunit 3 sektora i navijali smo kao budale. Vecina tih je i danas na tribini, a klinaca je isto sve vise... Kaj se dogodilo da ni sredina ne moze brutalno povest?
  • Probirštift
    335
    Još sam da napišem da je vođa šipke bio katastrofa znači 0 čitanja publike
    Ti imaš glupe tovare nasuprot tebe koji mrze Zagreb i umjesto da počneš tekmu pjesmama kaj su brzi tempo i da nabrije ljude ne ti odabereš najsporije koje imaju sporiji tempo od Hrvatske himne i onda tjeraš ljude da ih ponavljaju 15 minuta nije ni čudo da se ljudima nije dalo navijat
    Nit je bilo Jedna torcida nit stojim uz tebe nit igraj dinamo nit ti si ponos moj zagreba grada nit mi smo purgeri
    Hvala Bogu imamo pjesama za odabrati ali vidim ove kaj uspore tempo na nulu da se samo glupi tovari čuju su favoriti
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Navijanje nikad gore, izbor pjesama lošKeyser Soze
    I meni je izbor pjesama danas bio loš, uz što se vrtilo 3 i pol pjesme cijelo vrijeme...
    Zakaj nema već duže npr. Serbusa?

    Btw, zanima me jel bilo neko naguravanje kod prekida na ZD kod loža ili sam krivo vidio sa sjevera?
  • username
    10
    Otkad je stara postava odsutna navijanje se strmoglavilo, to treba rec jbg. Koliko su ovi na stangi energicni toliko je obicno navijanje dobro, toliko od mene.NitkoBitan

    Ista stvar mi prolazi kroz glavu, nazalost dosta losije u odnosu na prije 2-3 god. Nadam se da ce me uskoro demantirati
  • tigric
    280
    Teško za reći što je problem jer nije svaku utakmicu loše navijanje. Mislim ako nam treba neka motivacija za navijat na derbiju, onda smo u kurcu. Na sjeveru ima jako puno ljudi koji pripadaju istoku, budu stajali i tu i tamo navijali, ali ne treba očekivati previše. Također, broj klinaca koji samo bleje je ogroman.
  • Rocky1986
    265
    Sjever je postao trend medju svim uzrastima.
  • Tom vg
    1.1k
    Prije su se klinci na tribini dokazivali dobrim navijanjem. Danas, kupovinom robe u vandalu i rolanjem jointova na tribini.
  • Orc123
    7.8k
    Mislim da ovo stalno rotiranje sustava iz 433 u 352 i obratno ne pomaze standardizaciji igre i stvaranju nekog razumjevanja u igri. Ovo je postalo vec kaoticno jer nisam nikad vidio neku ekipu koja tokom utakmica, ali bas svaku tekmu mijenja sustave. Ako smo cijele pripreme trenirali 433 kao glavnu formaciju a sada forsiramo tih 352 onda smo potrosili jos jedne pripreme nizasto. Ovo lutanje s formacijama ne moze donjeti nista dobeo dugorocno. Ako ne punimo dovoljno 16m u 433 nije to radi formacije nego radi toga jer nismo razradili plan igre jer se su svakom sustavu mora jasno znati gdje tko sta radi, koje prostore puni i koje pravce napada.... Ustvari, sto nam je tih 352 donjelo vise od nama prepoznatljivih 433 sto smo igrali oduvijek....donjelo nam je jedino mucenje protiv Rijeke i sramotan poraz od Hajduka.....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.