• DrawTube
    4.7k

    Prije su se klinci na tribini dokazivali dobrim navijanjem. Danas, kupovinom robe u vandalu i rolanjem jointova na tribini.

    I šepurenjem po tramvajima i busevima nakon utakmice
  • recikaj86
    352
    Primjetio sam to još prošle sezone, čista istina. Ne prepoznaje se moment kad treba ubacit tu energiju jer sve ide istim tonom, po meni promašeno totalno.
  • Oluja
    4.3k
    Danas sam s klincima isao na ZG jer nisam htio da klinci uzimaju mjesto na sjeveru nekome tko ce sigurno navijati jace od njih. Zajebao sam se jer su klinci navijali iz sveg srca sto se za danasnje izdanje sjevera ne bi moglo reci. Slusajuci sa ZG navijanje na sjeveru je bilo dosadno i nekako nedoreceno te niti malo nije bilo poticajno da se zapad ukljuci. Tovari su se poprilicno dobro culi sto pripisujem akusticnosti juga ali vidjelo se i culo da se nisu stedjeli. Uglavnom nasa izdanja na svim tribinama i na terenu su za zaborav i da iz ovoga izvucemo dobru pouku.
  • Sljeme
    2.4k
    Prije su se klinci na tribini dokazivali dobrim navijanjem.Tom vg

    Klinci uvijek kopiraju starije koji su im uzor. Nekima je ispod časti navijati.
  • Dr Hofmann
    833
    Pa jel moguće da nas je jedan jebeni poraz tako ubio? Glavu gore svi, tek je počeo disco, čemu tako negativna energija? Nije Dinamo dobro odigrao večeras, bez daljnjega, tribina možda nije bila na razini, ali ima više nego dovoljno vremena za ispravak. Ko jebe tovare dugoročno, meni je prvom nakon svega što sam napisao protiv tih govnara sada teško, ali dragi moji sjetite se prošle sezone, samo polako i sve će doći na svoje mjesto.
  • NitkoBitan
    17k
    A kad se ode u London, Munchen ili Bratislavu odjednom ce svi postat navijaci/ultrasi svih 90 minuta jer eto trebamo se nekome dokazat. Isti ti ljudi ce za tjedan dva zijevat na sjeveru i mrmljat sebi u bradu. Za lobotomiju mozga!
  • tp1997
    262
    Ovo je odličan trenutak da se jave svi oni koji su zazivali banove za nezamisliv zločin kritiziranja Brune Petkovića - jer upravo ilustriraju problem. Čovjek je sveta krava, i Dinamo je njegov talac - hoćemo li igrati 3-5-2 ili 4-3-3 je u najvećoj mjeri dvojba stoga što je svetu kravu zabranjeno posjesti na klupu, pa ako se želi dati šansa Kulenoviću, to mora biti u 3-5-2. Petković u ovakvoj formi mora na klupu, nema rasprave.

    A da ne spominjem ono što sam ranije spominjao, a to je da Jakir svaki derbi sa imalo većim rizikom ako se izgubi postavi tako da igra na X, samo da se ne izgubi...i, vidi čuda, s takvom postavkom se izgubi. Ista priča, ista utakmica kao prvi derbi na Poljudu prošle godine
  • Sixthway
    457
    Nekad su megafonima gađali ove koji ne navijaju. Ja svaki put moram biti najveći debil i navijati za 30 njih oko sebe. Živjela zlatna vremena kad nas je bilo 300,400 ako i toliko i kad je tak grmjelo ko da je 5 sjevera puno jer su svi navijali. Prešlo se na neki pacifizam da se privuče obične rulje ,zato ti je navijanje dobro svakih 10 utakmica, koreografija jedva koja da dobro prođe, a ljudi koji su pogledom ubijali svakog kog su vidjeli da šuti su se maknuli. Treba vratiti radikalizam makar to znači manje ljudi na tribini ,nek ide sve u k ... ako je nama najbitnije koliko nas ima i članova.
  • NitkoBitan
    17k
    Ma treba pocet ogradivat 1-2 sektora na manjim utakmicama a ovi ostali neka gledaju i uce.

    Bila je jedna tekma kad je voda rekao ostalima da slusaju kako navijaju ovi na polovici sektora iznad bubnjeva i fakat su to klinci tam brutalno odradili.

    Jbg izgleda da trebamo pocet od korijena, ucit mase da je tribina za navijanje i deranje glasnica. Motanje, drkanje po pivi cijelu utakmicu, gledanje rezultata drugih utakmica... dajte najte, do 2020. nezamislivo na sjeveru.
  • Ere86
    78
    Ma ti će mrmljati i u Munchenu. Ali će zato danima radit inspekcije po forumu koliko je grupa dobila karata ili koliko treba dobit.
  • NitkoBitan
    17k
    Neki novi trendovi, stvarno posljedni moj komentar na temu navijanja za danas. Uzasno me zivcira i pjevanje u hodnicima poslije utakmice. Ljudi moji ako vi imate glasnica i energije za navijanje poslije utakmice znaci da niste navijali za vrijeme utakmice.

    I onda se likovi koji drkaju po pivi i mrmljaju sebi u bradu pretvore u frajere i u tim hodnicima svak izigrava vodu navijaca. Barem tamo nema kamera i ta neka izigravanja bi kaznjavao na licu mjesta.

    Danas i nakon poraza pojedini htjeli povest pjesme u hodnicima... mislim kaj rec.
  • FrenchMontana
    625
    Kriva je mozda i ekipa koja je zavrsila na sjeveru, al više je krivo vođenje. Jako loše i anemično.
  • Neron53
    589
    Sta je - tu je.
    Ocigledno opet nemamo sirinu za igru na dva fronta.

    Nista....bit ce kao prosle godine borba do kraja.
  • FrenchMontana
    625
    sve kaj si napisao u zadnjih nekoliko postova stoji.

    Nije me briga ni za rezu ni za navijanje u Minkenu. Danas se trebalo na svim frontovima izdominirati.
  • FrenchMontana
    625
    ma imamo sirinu to nije upitno. Ekipa se opustila i spusili smo od tovara na Maksimiru, ni prvi ni zadnji put.

    30.11. na poljudskoj wc skoljci idemo po tri boda u našem stilu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.