• don
    6k
    kad će taj petak..
  • NitkoBitan
    17.9k
    Puno novinara pa su ograničili na jedno pitanje po novinaru, na kraju postavljeno 3-4 pitanja i to jedno od Mirte Šurjak.rioda

    "Puno vas je zainteresiranih novinara pa moramo ogranicit na jedno pitanje po novinaru" :rofl: :rofl:

    Doslovno bilo na presici 5 novinara, od toga 3-4 bliska klubu (Surjak, Jurisic...).

    Da nitko nije pitao predsjednika o Kalinicevoj izjavi o posjedovanju financijskih sredstava za isplatu placa samo iduca dva mjeseca??
  • Dzoni
    656
    A sad je jasno zašto je Perišić plaćao da ode iz Hajduka. Lukavo lukavo hajduce
  • prefontaine
    632
    Ovo je sve laž i montaža samo da bi se nas uspavalo prije derbija. Evo otiđite na službene stranice Hajduka, nikakvih komentara nema, nitko ništa ne govori, pa da je 1% stvari točno ljudi bi se ustali, pisali, napadali, reagirali...ali ništa! Mudrice jedne, kako su nas mislile navući...

    Netko želi poremetiti atmosferu u Dinamu prije otvaranja Lige Prvaka u utorak u Münchenu protiv Bayerna, ali i Hajduku prije otvaranja Kupa isti dan u Grubišnom Polju protiv Bilogore pa plasiraju pizdarije... E nećete, košari! :joke:
  • Neron53
    657
    Tebe su vec zbunili.
    Nije li Bayern u utorak?
  • prefontaine
    632
    Ma mislim utorak pišem srijeda. Skroz su me zbunili. Ispravljeno.
  • Daliban
    1.7k
    Kalinić je ko ja na Zoni.
  • Ludovic IX
    7.3k
    lažna zrtva, glumac, lažljivac? Koji?
  • Maki2
    664
    Dalibane, ipak koliko mi se god ne svidaju tvoji upisi, za Kalinica si po izricaju Mark Twain.
  • Daliban
    1.7k
    lažna zrtva, glumac, lažljivac? Koji?Ludovic IX

    Zvučiš ko Pavelin.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ekipa si radi rasulo u klubu da bi poremetili nas pred derbi i ligu prvaka ? Teški oblik šizofrenije te hvata
  • jedan u nizu
    8.5k
    Ekipa si radi rasulo u klubu da bi poremetili nas pred derbi i ligu prvaka ? Teški oblik šizofrenije te hvataZagreb1992

    Sarkazam (grč. σαρκασμός, sarkasmós; sarkazein = gristi usne od bijesa, sarx = meso) je pojačana ironija. To je oštra poruga, jaka ironija. Polazište joj je negativan stav prema onomu kojem je upućena. Sarkazam može izgubiti smisao u tekstualnim medijima, kao što su online chatovi, te se zbog toga u nekim online društvima označava posebnim znakom na kraju izjave.
  • prefontaine
    632

    Da. Pa zar ne vidiš? Jel stvarno misliš da je ovo istina da nitko od tovara ne bi reagirao barem na društvenim mrežama? Ali, koliko vidim, niti jednog komentara nema. Sve je ovo pila naopako
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.