• Jaro
    7.3k
    Ja ću samo citirati izjavu jednog našeg bivšeg trenera: ''Dok se gori bave boljima, bolji se bave sobom.'' Imamo mi još dosta posla dok klub postane onakav kakav treba biti, ali krećemo se u dobrom pravcu i ne treba se osvrtati na druge.sebenico

    Bas zbog ovoga se nadam najvecem u povijesti natpisu "mrziN dinamo" u petak na jugu. To ce biti potvrda da ce oni i dalje srljato u rasulo i za sve lose sto ih je snaslo kriviti Dinamo i Zagreb... A mi i na tribinama i na terenu i uredima trebamo gledati samo i iskljucivo sebe.
  • Crni86
    3.5k
    Di se moze popratit nastavak ove turske sapunice od danas?
  • don
    5.5k
    vjerovatno će opet bit index, 24 sata itd ali vidim sigurno ima na hajduk digital tv ako vam se skida to smeće
  • Crni86
    3.5k
    ma to mi ne pasa na pmet skidat, mislio ako ce bit opet negdje na nekom portalu da se pogleda drugi dio.

    Ugl fala ti
  • javolimtebejako
    1.5k
    svi smo upoznati s tom rečenicom. bavimo se mi samim sobom, al smijemo se bome i narugat u ovakvim situacijama. nije sve tak crno i bijelo, a tema je hnl
  • Nino Bule
    13.4k
    Koja besmislena pressica, ovaj bilic izgubljen u vremenu i prostoru
  • sebenico
    552
    Koji je klaun ovaj bilić, floskula na floskulu, nesiguran u glasu, govor tijela plašljiv, ajme...
  • Mentalni Gimnastičar
    884
    Ukratko dobro je sve, ništa ne dirati. Za nas super.
  • Derby
    267
    E sad, Udruga NH je u 2023. Prihodovala 1.822.039 eura (954.456 članstva, 867.473 od donacija)... Od čega je na račun HNK Hajduk š.d.d. sjelo točno... Nula. Toliko o tome koliko članstvom pomažeš klubu.JMastermind

    Što se radi s tim novcima? NH pomalo otkuplljuje dionice od Tommyija?
  • KristijanHR
    23
    hoce mojmira napravit kakvu reportazu?
  • Peškaman
    4.2k
    Točno mi je žao Bilića,poslan da gasi požar nit' kriv nit' dužan.
  • badjibadara
    3.1k
    Ali kako je hrabro uteka na kraju.... eae
  • reziser
    6.8k
    što je odgovorio? Ništa...mucanje..drhtav glas...i politički odgovori da ništa ne kaže
  • NitkoBitan
    17k
    Pitanja brojnih "novinara"... Gabelica, Mirte Surjak i Bernarda Jurisica.

    Kaj je ovo Sjeverna Koreja ili u ovoj drzavi nema 10 postenih novinara koji ce postavit prava pitanja. Ajde jos i onaj Gabelic postavio nekoliko dobrih iako su imali ogranicenja za po jedno pitanje po novinaru.
  • JMastermind
    35
    od svega i svakoga.

    Grad ima 65,92%, Udruga NH ima 30,60%, a ostali dioničari 3,48%. S tim da ti "ostali" nitko pojedinačno nema više od 1%. Zadnja kupnja im je bilo 0,10% od Brodosplita, prije tog nešto od Keruma i konstrukt inžinjeringa, oboje iz stečajne mase.

    S tim da imaju preko 4 milijuna zadržane dobiti iz prethodnih godina. Pretpostavljam da čuvaju za dionice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.