• Crni86
    3.5k
    Bilic se naljutio na gabelica i reko da je on izvor njegovih problema :lol:

    Sve u svemu jako los performans koji nije nikoga uvjerio da je Kale lagao. Cak bi rekao da je vise podupro njegovu pricu. Bilic izgleda totalno izgubljeno.

    A laze i bilic jer prica da je kalinic znao za budzet i da si je sam kriv. Sjetite se price na pocetku kada je Bilic najavio povecanje budzeta i da se ide all attack na pojacanja. Zao mi je samo sta nitko nje priupitao ono da nemaju za place za 2 mjeseca. Cirkus kolorado
  • rioda
    4.8k
    Puno novinara pa su ograničili na jedno pitanje po novinaru, na kraju postavljeno 3-4 pitanja i to jedno od Mirte Šurjak.

    Druga stvar, kaže Bilić, novi sportski direktor nema pravo odlučivanja oko trenera. A da ne govorim da se izmotavao na svako od ovih par pitanja, prvo je mucao pet sekundi dok u glavi nije sastavio političku rečenicu kojom neće dati nikakav konkretan odgovor.

    Čudno da nije bilo govora o financijama i da nemaju za više od dva miseca plaća.
  • don
    5.5k
    kad će taj petak..
  • NitkoBitan
    17k
    Puno novinara pa su ograničili na jedno pitanje po novinaru, na kraju postavljeno 3-4 pitanja i to jedno od Mirte Šurjak.rioda

    "Puno vas je zainteresiranih novinara pa moramo ogranicit na jedno pitanje po novinaru" :rofl: :rofl:

    Doslovno bilo na presici 5 novinara, od toga 3-4 bliska klubu (Surjak, Jurisic...).

    Da nitko nije pitao predsjednika o Kalinicevoj izjavi o posjedovanju financijskih sredstava za isplatu placa samo iduca dva mjeseca??
  • Dzoni
    616
    A sad je jasno zašto je Perišić plaćao da ode iz Hajduka. Lukavo lukavo hajduce
  • prefontaine
    316
    Ovo je sve laž i montaža samo da bi se nas uspavalo prije derbija. Evo otiđite na službene stranice Hajduka, nikakvih komentara nema, nitko ništa ne govori, pa da je 1% stvari točno ljudi bi se ustali, pisali, napadali, reagirali...ali ništa! Mudrice jedne, kako su nas mislile navući...

    Netko želi poremetiti atmosferu u Dinamu prije otvaranja Lige Prvaka u utorak u Münchenu protiv Bayerna, ali i Hajduku prije otvaranja Kupa isti dan u Grubišnom Polju protiv Bilogore pa plasiraju pizdarije... E nećete, košari! :joke:
  • Neron53
    589
    Tebe su vec zbunili.
    Nije li Bayern u utorak?
  • prefontaine
    316
    Ma mislim utorak pišem srijeda. Skroz su me zbunili. Ispravljeno.
  • Daliban
    1.6k
    Kalinić je ko ja na Zoni.
  • Ludovic IX
    7.2k
    lažna zrtva, glumac, lažljivac? Koji?
  • Maki2
    610
    Dalibane, ipak koliko mi se god ne svidaju tvoji upisi, za Kalinica si po izricaju Mark Twain.
  • Daliban
    1.6k
    lažna zrtva, glumac, lažljivac? Koji?Ludovic IX

    Zvučiš ko Pavelin.
  • Zagreb1992
    1.7k


    Ekipa si radi rasulo u klubu da bi poremetili nas pred derbi i ligu prvaka ? Teški oblik šizofrenije te hvata
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.