• jedan u nizu
    8.2k
    Ekipa si radi rasulo u klubu da bi poremetili nas pred derbi i ligu prvaka ? Teški oblik šizofrenije te hvataZagreb1992

    Sarkazam (grč. σαρκασμός, sarkasmós; sarkazein = gristi usne od bijesa, sarx = meso) je pojačana ironija. To je oštra poruga, jaka ironija. Polazište joj je negativan stav prema onomu kojem je upućena. Sarkazam može izgubiti smisao u tekstualnim medijima, kao što su online chatovi, te se zbog toga u nekim online društvima označava posebnim znakom na kraju izjave.
  • prefontaine
    315

    Da. Pa zar ne vidiš? Jel stvarno misliš da je ovo istina da nitko od tovara ne bi reagirao barem na društvenim mrežama? Ali, koliko vidim, niti jednog komentara nema. Sve je ovo pila naopako
  • Brusa
    1.5k
    pa hajduk je onemogućio komentare na svim svojim društvenim mrežama....
  • prefontaine
    315

    Otkad to? Narodni klub onemogućio komentare svojim navijačima, i u neku ruku, vlasnicima. Ne djeluje mi to kao nešto ni demokratski ni narodno...
  • Petar86
    884
    Je bas bi jedan prvoligaski klub sebi dopustio ovakvu sramotu da nas kao zbune haha. Pa da nas iducih 5 puta pobijede, ne mogu se oprati od brukanja i prosipanja po medijima u ovih mjesec ipo sezone
  • jedan u nizu
    8.2k
    Kalinić, 2024., slikovito

    1rpcl2.jpg
  • Iskrenjak
    147

    Pročitah “pita naopako”.
    Al onda skužim da od gov.a pitu nemožeš napravit.

    Sad na temu natrag - jadan nam je ovaj hnl.
    Nejde to ni nama na dobro, pa sad će novinari sve osim nadmoćnog osvajanja tretirati kao - neuspjeh. Počevši od petka, pobjeda od jedan razlike će biti u medijima prikazan kao poraz.
  • Derby
    267
    Grad ima 65,92%, Udruga NH ima 30,60%, a ostali dioničari 3,48%. S tim da ti "ostali" nitko pojedinačno nema više od 1%.JMastermind

    Hmm pa mislio sam da Tommy ima vise? Ili se to broji u ovoh 30% jer im je dao na upravljalje odnosno neki dugorocni otkup.

    Po meni je njihov model poptuno promasen. Pa njima sve ovisi tome ce im biti gradonacelnik. U teoriji onaj tko je gradonacelnik moze u potpunosti preuzeti upravljanje klubom.
  • M94
    1.2k
    Ekipa, koji ste rov, Kalinić ili Pavelin?

    Šalu na stranu, je da je lakše sad Kali oplesti po svemu kad su ga odjebali, ali ne pamtim da je neko ovako javno otkrio probleme u klubu. Mnogi su imali priliku pa su držali jezik za zubima.
    Treba isto muda za ovo s obzirom na mašineriju tamo.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Treba isto muda za ovo s obzirom na mašineriju tamo.M94

    Ili manjak koje daske u glavi...
  • eol12
    588
    Evo ima Mojmira prilog o Hajduku
  • Crni86
    3.5k
    zalosno je samo sto je velika vecina ljudi vidjela da ce se ovo dogoditi prije 6 mjeseci, jedino oni dole su zivjeli u iluziji da je sve dobro i top.

    A sad kad je kalinic sve to izjavio su kao svi progledali. Oni dole su teske ovce kojima bi i dijete maniupuliralo.
  • Majki2111
    3.1k
    Meni nije Kale nije sjeo nakon onog s Dalićom. Ali danas mi je porasao u očima. Direktan nastup, bez dlake na jeziku. Jednostavan vokabular. A elokventniji od dosta ljudi koje sam upoznao unazad godinu dana. Svaka čast njemu.

    Direktan, elokventan bez okolišanja. Kupio me današnjim nastupom. Povodljiv sam.
  • NitkoBitan
    17k
    Trolas. Kalinic i elokventnost ne idu u istu recenicu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.