• Zagi
    7.5k
    a i s igračke strane bolje ti je da ako ideš na posudbu da ideš iz najjačeg uvjerljivo hr kluba nego 8-9 kluba Hrvatske.Miro Vugrinec

    zašto?
  • IvanS
    157
    a i s igračke strane bolje ti je da ako ideš na posudbu da ideš iz najjačeg uvjerljivo hr kluba nego 8-9 kluba HrvatskeMiro Vugrinec

    U slučaju Nikole Čavline ovo nažalost nije slučaj.
    U Osijeku mu je uteg činjenica da je Dinamov igrač. Od samog početka prvenstva.
  • CastAway1986
    1.4k
    Ma daj još Angela Henriqueza kao trećeg napadača i to je to.
  • Ivdzo11
    4.1k
    A to nije sve što se tiče ovog prijelaznog roka. Potpisao je za Rijeku i Amer Gojak, kao slobodan igrač iz Ferencvarosa, Riejka je dobila pojačanje i u veznom redu. Osim njih, na Rujevici bi se trebao ukazati i Luka Menalo. Pisalo se već prije neki dan o njegovom naprasnom odlasku iz Celja, gdje je bio kao igrač Dinama na posudbi, a onda se pojavila opcija dolaska u Rijeku. Međutim, nije to išlo baš tako glatko, Dinamo je malo otezao s potpisom raskida ugovora i činilo se da od svega možda i neće biti ništa. No, doznajemo da bi do kraja dana Menalo trebao dobiti taj papir i onda bi potpisao za Rijeku. S obzirom da je slobodan igrač, pod određenim uvjetima, odnosno, ako ima papire da im je klub dao otkaz, može potpisati i izvan prijelaznog roka. No, sve bi ipak moglo završiti danas.
  • Dani Olmić
    222
    Rijeka uvijek dobro radi zadnjih par dana roka
  • Peškaman
    4.2k
    To je dobra vijest za nas,raskid ugovora s Menalom.
    Još jedan skinut s plaće a pretpostavljam da smo ugradili sličan postotak kao s Rukavinom/Jankovićem.

    Kakva je Rijeka da uzme i Bočkaja :lol:
  • nemapredaje
    3.2k
    Dakle preostali "viškovi" su Bočkaj plus eventualno Moharrami i Perić
  • Orc123
    7.8k
    Najveca steta da se nismo rijesili Bockaja.....em je skup, em je neupotrebljiv....
  • Neki tip
    21.3k
    Koščević koliko ja znam nije pristajao na posudbudeda

    Zlatan Koščević na posudbi u Dugopolju iz Sibenika. A navodno nije htio iz Dinama na posudbu negdje.Miro Vugrinec

    Kakvog smisla ima da Koščević nije pristajao na posudbu iz Dinama, a da bi onda prešao u Šibenik iz kojeg odlazi - na posudbu u Dugopolje?

    Momci, ili vaše info nisu točne ili mali iz nekog dokučivog razloga misli da je bolje biti igrač Šibenika na posudbi u Dugopolju, nego igrač Dinama na posudbi igdje (jer, pretpostavka je, nije želio na posudbu)?

    U Osijeku mu je uteg činjenica da je Dinamov igrač. Od samog početka prvenstva.IvanS

    U Osijeku mu je uteg činjenica da je iz tekme u tekmu radio glupe greške koje nijedan jedini klub ne bi toliko tolerirao. I to što je bio toliko na vratima vjerojatno je plod nekih ugovornih odredbi o posudbi (nužan minimum utakmica). Naravno da se još stigne razviti, dokazati, izrasti u sjajnog golmana, ali to će mu prije poći za rukom ako osvijesti gdje je i zbog čega griješio umjesto da prstom upire u sve oko sebe, samo sebe zaobilazi.
  • Ludovic IX
    7.2k
    kakav miro, još jučer je to objavljeno puno prije mire..
  • Eduardo
    19.9k
    Kakvog smisla ima da Koščević nije pristajao na posudbu iz Dinama, a da bi onda prešao u Šibenik iz kojeg odlazi - na posudbu u Dugopolje?Neki tip

    Meni ovo isto nije jasno, a ima dvadesetak dana kako sam s par strana čuo da mu se traži izlaz iz kluba u vidu transfera, a ne posudbe jer je sam to tražio.
  • Neki tip
    21.3k

    Na Transfermarktu piše da Koščević nije htio ići na posudbu iz Dinama? :grin:

    Daj Facke čitaj s razumijevanjem ono što piše. :wink:
  • Zagi
    7.5k
    Ima smisla isto kako je odlazak Crnca imao smisla.
    Kod nas mu je perspektiva nikakva, ide u klub gdje ona postoji. U ovom slučaju Šibenik.

    U Šibeniku su mu rekli , odi na posudbu i skupi malo seniorskog iskustva pa ćemo na zimu probati.
  • Facke
    3.5k


    Oprosti krive sam shvatil , male sam pre brze procital. :kiss:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions