• dzggzd
    168
    - Na Koščevića računamo dugoročno, pa smo ocijenili da ga je bolje „kaliti“ u susjednom drugoligašu Dugopolju. Tu posudbu već smo dogovorili – objašnjenje je stručnog stožera HNK Šibenik.
  • mlinchica
    1.7k
    posudbu u LongfieldMr Anderson

    :rofl: ja sam stvarno zazujala par trenutaka :rofl:
  • Orc123
    7.8k
    Cek, zasto nije prijavljen Oliveras ako su ostala 2 slobodna mjesta na A listi? Tko je tu lud?
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Mozda su 2 mjesta ostala prazna zato sto ne ispunjavamo uvjete da bi igraci bili registrirani
  • jakov1
    79


    Dvije su opcije:

    a) Ludi su trener i struka koji nisu htjeli za djabe registrirati igraca kojeg su oni doveli, na poziciji koja im je tanka.

    b) Ludi su ljudi koji ne znaju pravila registracije niti dogadanja u svlacionici, ali imaju misljenje koga treba registrirati.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Koscevic, ako ne može so minutaze u ipak najslabijoj momčadi hnl-a , onda možda i nije do nas. Očito, treneri vide da to nije to. Netko sa 16-17 ubija u svojim kategorijama i to mu je vrhunac karijere. Zapravo, ako ćemo iskreno, tako je sa 90% klinaca
  • Orc123
    7.8k
    pa ja bi volio da mi netko strucan objasni jel on izostao s popisa jer je ispao visak, tj. Nije bilo mjesta za njega ili zato sto ga se nije jednostavno registriralo i oznacen je nepotrebnim?
  • tp1997
    247
    Koliko ja razumijem, slučaj je sljedeći. Klub može registrirati 25 igrača na A listi, ali određeni broj tih igrača mora biti ono što UEFA smatra "homegrown", ne znam koja je tu točno definicija, ali u suštini igrači "odgojeni" u klubu.

    Ako klub ne može registrirati dovoljan broj takvih igrača, za taj nedostajući broj se umanjuje broj igrača koje klub može registrirati na A listi. Dakle, ako ti nedostaju dva takva do ispunjenja uvjeta, možeš registrirati samo 23 igrača na A listi. I to je slučaj sa Dinamom.

    A ima smisla da Olivares nije registriran za LP. Dečko nema seniorske minute, i ne bi se s njime eksperimentiralo u LP. On će dobivati minute u HNL i Kupu, po čemu će se odlučiti hoće li ga se otkupiti ili ne.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.4k
    ja sam stvarno zazujala par trenutakamlinchica

    Dok nisi ovo napisala mislio sam da je riječ o nekom irskom/velškom/sjevernoirskom prvoligašu jer sam preletio upis. Kontam neki klub tipa Linfield.
  • Ivdzo11
    4.1k
    Marko Brkljaca u ND Primorje navodno ide...

    Ne znam je li posudba ili raskid
  • Kastrator iz zasjede
    1
    Jos Braun,Moha,Krkalic i ozljedjeni Peric i Bockaj..jebena metla Marica.
  • Crni86
    3.4k
    Znam da nije bilo nekih sluzbenih povezivanja nas i selahija, vec da su ga vise neki ovdje zazivali.

    Ugl pise se po twitteru da dolaskom Gojaka da ce Selahi moc potraziti novu sredinu. To bi nam za rotacijsku 6. bilo super. Ne znam koja je fora da je nakon prosle sezone izgubio startno mjesto, cak vise ni ne ulazi sa klupe…
  • Ivdzo11
    4.1k
    sad je opet usao u zadnju godinu ugovora :grin:
  • Carmichael
    5
    Edit:
    Isprike, slučajno poslao komentar, čitajući temu :yawn:
  • Blue Label
    3

    Dvije su kategorije.
    Homegrown by club(4 igrača) računaju se oni koji su proveli u klubu 3 godine u razdoblju od 15-21god.
    Za Homegrown by nation(8 igrača) igrač mora odigrat 3 godine u domaćoj ligi, isto od 15-21god.

    Ako tu kvotu ne ispuniš, uzimaju se mjesta sa liste kao što si napisao.
    Također u21 igrači koji su proveli barem jednu godinu u klubu ne zauzimaju mjesto na listi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions