• Beowulf112
    319
    A sta je sa perkovicem i pericem?nisu ni na jednog listi za LP
  • IstinaZaDinamo
    2k

    Ozlijedjeni su i jedan i drugi, Perkovica nece biti nekoliko mjeseci, a s obzirom da Peric ne igra vec skoro godinu dana ne vjerujem da bi bio od pomoci u LP
  • NitkoBitan
    16.9k
    a s obzirom da Peric ne igra vec skoro godinu dana ne vjerujem da bi bio od pomoci u LPIstinaZaDinamo

    Kaj se dogada sa tim Pericem? Nije imao ozbiljniju ozljedu a konstantno ne igra.

    Meni se cini da se on oprostio od profesionalnig nogometa i samo odraduje ugovor do kraja jer ce mu to bit posljednji ozbiljnije "zaraden" novac. Treba skinut kapu onome tko mu je dao ugovor do 2026. godine, vizionar.
  • BPAM
    87
    Periću je hrskavica koljena toliko oštećena da nema šanse da može igrati nogomet u kontinuitetu na visokoj razini.
    On bi mogao kad se skroz spremi možda povremeno ulaziti zadnjih 15 min do pola sata. Ali Dinamu to nije potrebno.
    Žao mi ga je, ali takva je situacija.
  • Peškaman
    4.2k
    Selahi bi nam legao za HNL i odmaranje Mišića,pogotovo kada pođemo igrati u ritmu srijeda.
    Koliko je realno,to je druga priča.
  • Dani Olmić
    222
    Mislim da je dosta nerealno. Selahi ima svoju cijenu a suludo bi bilo dovest igraca od recimo 2-3 milijuna a da ne moze ni igrat LP
  • Efes Pilsen
    8.3k
    S obzirom po kojem modelu igraci odlaze u Rijeku, zasto ne bi mogao jedan tako i otic? :rofl:
  • Majki2111
    3.1k
    Jel traje prijelazni rok još i danas do ponoći ili?
  • Miro Vugrinec
    4.7k
    Zlatan Koščević na posudbi u Dugopolju iz Sibenika. A navodno nije htio iz Dinama na posudbu negdje. Totalno nelogično onda, sumnjam i s financijske strane da je bolje prošao, a i s igračke strane bolje ti je da ako ideš na posudbu da ideš iz najjačeg uvjerljivo hr kluba nego 8-9 kluba Hrvatske. A i evo oni koji su pričali da treba dobit minutažu kod nas, sad su dobili odgovor jer ako u Šibeniku kao njihov igrac(ključna stvar da nije posuđen u Šibeniku nego njihov) nema mjesta ne vidim kako bi u Dinamu imao
  • Peškaman
    4.2k
    Imaš 50% od prodaje Jankovića,prema TMu vrijedi 5mil €, navodno bila i ponuda od 4mil€ za njega.
    Ponudiš Rijeci tih 50% za Selahia koji je ušao u zadnju godinu ugovora,ne igra nešto često u zadnje vrijeme.
  • Crni86
    3.4k
    Kaj nije bila neka prica da selahi ima slicnu klauzulu kao sto je pjaca imao?

    Totalno mi je nerealno da i misko ocekuje 2 milijuna igraca koji uopce ne igra ove sezone i kojeg se ocito zelis rijesit, a u zadnjoj godini ugovora je. Ne vjerujem da bi odsteta bila veca od 500k-700k. Ali to je svakako nerealno jer je danas zadnji dan roka.
  • Ivdzo11
    4.1k
    negdje je bio objavljen taj posao oko Jankovica, koliko se sjecam ako je ponuda iznad 2 mil, Dinamo ima pravo i prvokupa za 50% ponude ili jednostavno uzeti 50% od te ponude....

    A ako je ponuda manja od 2 mil msm da ima pravo i na veci %
  • Facke
    3.5k


    Taman pogledal na HNSove stranice i cudim se pise Dugopolje :lol:
  • Peškaman
    4.2k
    Kaj nije bila neka prica da selahi ima slicnu klauzulu kao sto je pjaca imao?Crni86

    Onda je još bolja situacija.
    Sačekat kad uđe u zadnjih 6 mjeseci ugovora i počet pregovarat.
    Mišić i Pavić izguraju do nove godine.


    Ne znam, moguće.
  • scooniepenn
    3.2k

    Imamo li mi kakav postotak ili je to bio čisti raskid?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions