• Beowulf112
    319
    Hoxha dosta oscilirao bar koliko sam ga ja pratio.Za Albaniju je na europskom odlicno igrao
  • Daliban
    1.6k
    HodzhaGaijiZG

    Ovo je novo.
  • Jaro
    7.3k
    HodzhaGaijiZG

    U Rijeci je Hodža, u Dinamu je Hoxha - ti si križanca nekog izmislio...
  • diebalo77
    184
    Jel noćas završava prijelazni rok
  • Purgeri
    754
    Ne znam koliko je pametno ovo s Koščevićem, ali znam da smo mi u ozbiljnim problemima ako nam se Petko ili Kule ozlijede ove jeseni
  • Zombi
    3
    Što se tiče Koščevića kako ne bi želio ostati u Dinamu sve su to pričice. Nisu našli klub za posudbu nažalost i dijete je otišlo gdje će igrati. U ovim godinam najbitnije za njega želim mu svu sreću i da prenese to i u seniorski nogomet.
  • Big Daddy
    1.1k
    sutra do ponoći
  • rioda
    4.8k
    Samim time što Koščević nije bio ni na pripremama sa seniorima, mislim da je bilo jasno da se na njega ne računa...
  • ShanKu
    733
    Stignemo još nekog kvalitetnog trečeg napadača uzet na posudbu, da igra samo HNL i kup. Pa nek se dokaže da vrijedi i zaslužuje nosit dres Dinama.
    A sad kog? Samo da ima kvalitetu, je uvjet
  • Mr Anderson
    7.9k
    Sad čitam da je Koščević potpisao za Šibenik i ide na posudbu u Longfield. Onda ne stoji priča da nije želio na posudbu iz Dinama.
  • Orc123
    7.8k
    Kaj Oliveras ne moze biti prijavljen na B listi igraca za LP? Jel zato kaj nije 2 god u klubu jos?
  • Mr Anderson
    7.9k

    Ne može na B listu.
  • NitkoBitan
    17k
    Znaci u LP idemo sa 3 beka (2 desna i 1 lijevi) i sva trojica su sklona ozljedama.

    Sta je tu je, stedit ih u prvenstvu koliko god se moze. Cini mi se da cemo dobar dio ove polusezone igrat sa 3 iza.
  • Orc123
    7.8k
    Pa mislim da bi bilo retardirano do bola da su dovodili Oliverasa a da mu ne damo priliku u hnl! Znaci, nisu za njega slucajno bili zainteresirani i drugi klubovi a neki i nudili ogromnu odstetu...tako da.....definitivno protiv klubova ala Slaven, Istra, Varazdin, Gorica itd def. Moze dobiti 90min.....siguran sam da potencijal ima!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions