• Olmic
    3.6k
    jedna od najcudnijih prica a svi sute o tome
  • Niko1986
    90
    Nisam ga puno pratio u mlađim kategorijama, ali ono što jesam uvijek je djelovao jako dobro. Ne vidim zašto ga se ne šalje na posudbu, nego raskid. Jedino ako je do igrača, ali glupo mi nagađati
  • Daliban
    1.6k
    Otpisivanje Košćevića je greška. Čak i da ne bude ništa od njega, u ovom ga je trenutku greška otpisivati. Još od proljeća je jasno da je na otpisu i stvarno mi nije jasno koja je pozadina svega toga.
  • deda
    32.5k
    Koščević koliko ja znam nije pristajao na posudbu, a u Dinamovoj seniorskoj momčadi nema još što tražiti. Moja procjena nakon što sam ga gledao 10-ak puta kako on nije kapacitet za nas.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Pa ne možeš reći da je greška ako ne znaš pozadinu
  • BPAM
    87

    Tako se i meni čini. Ali ipak se nadam da su ostavili opciju prvokupa.
  • Niko1986
    90


    To onda mijenja stvari. Ako je klub htio posudbu, a on nije sretno mu dalje. Iako ne vidim kako to može ispasti dobro za njega.
  • deda
    32.5k
    To bi bilo u redu.
  • Daliban
    1.6k
    Košćević je na ledu još od prošle zime, a na van je to postalo jasno proljetos. Nije dobio šansu ni na pripremama, dobio je samo onih 20-ak minuta protiv Rudeša u zadnjem kolu sa svima ostalima. Velim, ne znam kakva je pozadina, ali vidim da je već dugo otpisan iz nekih nedokučivih razloga. Komotno je mogao ostati s nama jer ionako nemamo tog trećeg napadača.
  • nemapredaje
    3.2k
    Pa pričao je netko tu za njega da baš i nije najošrtiji nož u ladici.
  • Zg123
    205
    A i Maminjov frend Alegic mu je agent tako da vjerojatno i tu ima nesto…
  • hardek
    2.8k
    Koščević je po meni bio dobra opcija za imat u rukavu kao 3. napadač makar do zime. Ne mora igrat puno ali barem ga imaš pa ga možeš stavit u Kupu protiv Banjola i sličnim utakmicama. Imamo brdo utakmica do zime, a Čutuk nije fizički ni približno dovoljno spreman i zreo za tu rolu. Ovako koliko god loš suparnik bio moraš Kuleta trošit u takvoj i sličnim beznačajnim utakmicama a o ozljedama da ne pričamo.

    Ako je već otišao nadam se da smo stavili nekakvih 30% od budućeg transfera u te "slobodne" papire.
  • Daliban
    1.6k
    Pa i pričao je netko tu za njega da baš i nije najošrtiji nož u ladici.nemapredaje

    Mnogi nogometaši nisu baš najoštriji nož u ladici i to se vidi redovito na utakmicama. Zapravo se ne sjećam da je to netko rekao za Košćevića, mislim da je Deda samo rekao da Košćević mora još puno raditi na sebi. Ovo za ne baš najoštriji noš u ladici je netko rekao za Matkovića.

    Dečko je mladi reprezentativac i prvi strijelac prošle sezone juniorske lige.
  • GaijiZG
    1.3k


    Mozda cemo brzo zaboravit na Hoxhu i Pjacu

    Mislim da je Hodzha brži od ovog. Ja jedva čekam 4 3 3 sa Hodzom i Cordobom na krilima od početka.
  • Omake
    2.5k
    Koščević je uprav misterij ovoj roka. Prvo trebao u Goricu, pa Slaven, pa u Veneziu i sada na kraju ide u Šibenik. Meni se svidio kao napadač jer inače volim taj profil. Nadam se da će se dobro razvijati.

    A sada šta je istina, možda nikad nećemo ni znati. U drugom mjesecu će navršiti 20 ako se ne varam. Krajnje je vrijeme za seniorske minute.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions