• Dani Olmić
    222
    a ko kaze da taj napadac od 5 milja mora sjedit na klupi? Pa nek sjedne kule na klupu… on je trenutno u formi zivota da, al ipak moramo uzet u obzir s kim smo igrali… vidit cemo kako ce to izgledat u LP… neznam ko je to zacementiro da novi napadac mora bit automacki 3. po redu iza petkovica i kulenovica…. Pa kulenovic je prije par dana jos u lokomotivi bio i grijo klupu dinama… a sad od jednom je kao nedodirljiv… znaci napadaca ne treba dovest za 5 milja samo zato sto imamo vec velikog petkovica i kulenovica pazi….

    Igraci trebaju konkurenciju… usli smo u LP… naravno da unutar ekipe treba porast borba za pozicije…. Ako imamo samo 2 napadaca a igramo sustav 3-5-2 onda je to i babi mojoj jasno da ce ionako igrat petkovic i kulenovic…tebi cim poraste konkurencija onda se trgnes i boris se da i dalje ostanes u udarnih 11 i uzmes treneru sve opcije… a to bi znacilo da i ti igraci koji su dosad mislili da su nedodirljivi (ujedno i zbog broja napadaca u kadru) pocnu razmisljat i podic individualnu razinu…

    Brijem da sigurno ne bi ni petkovicu a ni kulenovicu bilo sjajno kad vide da im dode neka jaka konkurencija protiv koje bi se trebali nametnut…

    Ovako znaju da ce svejedno igrat kad nema koga i onda nije ni strasno da 5 tekmi ne zabiju. A ponekad i igraju kao da ih boli ona stvar (petko).

    Petkovic i Kulenovic su tu, znaci ne smijemo ni slucajno dovest neko ozbiljno ime. Nikako!! Zaista interesantno razmisljanje.
  • sebenico
    552
    I ovdje su se svi raspisali da je Zvezda dovela igrača za 10 milja, a to nije točno. Imaju opciju kupnje sljedeće ljeto za 10 milja, a sada su ga doveli na posudbu. Vrlo vjerojatno tu opciju neće iskoristiti, osim ako mu cijena dobrim igrama još ne poraste pa ga budu mogli preprodati.
  • Big Daddy
    1.1k
    e bas to, sam mi se nije dalo tak opsirno pisati
  • Dani Olmić
    222
    jbg… nekima je recimo kulenovic zacementiran u prvih 11 ili kao 1. zamjena klubu koji je u LP. A do jucer maltene bio igrac Lokomotive
  • Nino Bule
    13.4k
    a sad od jednom je kao nedodirljiv… znaci napadaca ne treba dovest za 5 milja samo zato sto imamo vec velikog petkovica i kulenovica pazi…Dani Olmić

    Da, 5 milijuna placat odstetu je rizik za klub, ako na toj poziciji imas dva kvalitetna rjesenja to onda takav rizik cini jos glupljim,vrlo jasna logika koju se moze naucit u osmom razredu pučke škole

    Petkovic i Kulenovic su tu, znaci ne smijemo ni slucajno dovest neko ozbiljno ime. Nikako!! Zaista interesantno razmisljanje.Dani Olmić

    Nemoj bit klaun nego se normalno raspravljaj, svi govorimo da treba napadac to nitko ne dovodi u pitanje, govorimo da ljudi u klubu imaju uvid u financije i da ne mozemo ocito takav novac trosit sto je logicno s obzirom na rashode od 60 mil eura koje treba skupit. Dakle treci napadac i konkurencija da, ali u financijskim okvirima koji ne ugrozava stabilno poslovanje kluba.
  • Nino Bule
    13.4k
    jbg… nekima je recimo kulenovic zacementiran u prvih 11 ili kao 1. zamjena klubu koji je u LP. A do jucer maltene bio igrac LokomotiveDani Olmić

    Uopce ovo nije argument, sam se sa sobom raspravljas, umit se dobro hladnom vodom i citat sta se pise. Treba nam netko kao treca opcija u napadu i nitko nije zacementiran u prvih 11.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Decki, igram i ja FM dosta, ali ovo su ciste nebuloze.

    Zasto dinamo nebi kupio igraca od 15mil?
    Pa valjda iz istog razloga zasto netko sa 800e place nece dignuti 40k eura nenamjenski kredit i kupiti si novijeg audija - neodrzivo je
  • don
    5.5k
    vi stvarno mislite da je Dinamo dobio odmah te pare od ulaska u LP? Te pare se dobiju kroz rate..
  • jakov1
    83


    Zanimljivo, ulaznice su im inace otprilike kao nase. Godisnje su im 120-300 eura (ukljucuju jednu europsku koliko sam shvatio), pojedinacne za ligu 10-30. Naravno, stadion uopce nije za usporedbu.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Cigani su ostali bez uvjerljivo najboljeg igrača (In Beom Hwang) i bez najboljeg krila (Bukari). Za njihove prilike investiraju baš puno, ali mislim da neće biti ništa bolji nego lošiji.
  • Daliban
    1.6k
    Obje strane su u pravu. Da nemamo para - nemamo, ali da trebamo preuzeti više rizika s parama koje imamo - trebamo.
  • NitkoBitan
    17k
    Zanimljivo, ulaznice su im inace otprilike kao nase.jakov1

    Ulaznice za europske utakmice niti priblizno kao nase.

    Naravno, stadion uopce nije za usporedbu.jakov1

    Mislis da bi nasi placali te cijene na novom stadionu? Bi moj k, zazivali bi Maksimir i jeftinije cijene. Problem nedolaska bi bio u losim pojacanjima, mjesecevim mjenama itd.

    Isto kao sto na Pampasu ne mogu ispunit stadion bez obzira na cijene kao na Gradskom vrtu. Zamisli da jos dignu cijene... ne bi imali 3 tisuce ljudi na prvenstvenoj utakmici. Naravno da se svi kunu da ce dolazit i placat koliko treba, ali jednom kad se izgradi stadion vecina promjeni pricu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.