• Bosna86
    11.1k
    Korak po korak dosli smo do jos jedne u nizu ''povijesne utakmice''. U 4 kolu Europa lige igramo protiv WAC-a kojeg smo pobijedili u trecem kolu 1:0 golom Atiemwena. U tu utakmicu se uslo sa brojnim izostancima s obje strane usljed proboja corona virusa. Sama utakmica je bila vrlo losa te je prije svega rijesena crvenim kartonom Tafernera u 45. minuti.
    Poslije ove utakmice, Dinamo je odigrao dvije utakmice. Pobijedio je Istru, a izgubio u derbiju protiv Osijeka. Nas protivnik je imao samo jednu utakmicu poslije nas, u subotu su pobijedili Altach u gostima 0:2.
    Situacija u grupi je vrlo izjednacena. Dinamo je prvi sa 5 bodova, na drugom i trecem su WAC i Feyenoord sa 4 te na zadnjem mjestu CSKA sa 2 boda. Sto se nas tice, situacija je vrlo jasna. Sa pobjedom u ovoj utakmici bi bili na pragu novog europskog proljeca. Inace kladionice su na ovoj utakmici postavile domacina kao favorita, kvote se krecu 2,30 3,40 3,00.

    i8csk4dahb1ealof.jpeg


    Cisto za orijentaciju, prije treceg kola na uzorku od 60 glasova, 75% forumasa je reklo da Dinamo nece prezimiti u Europi
    1. Kakav rezultat ocekujete? (61 votes)
        Pobjeda Dinama
        33%
        X
        31%
        Poraz
        36%
    2. Hoce li Dinamo prezimiti? (61 votes)
        DA
        41%
        NE
        59%
  • deda
    26.3k
    "Cijela situacija oko korona virusa već mjesecima muči 'modre', pa su u Dinamu vrlo brižno pristupili i cijeloj operaciji 'Klagenfurt'. Zagrepčani se prema Austriji u srijedu neće zaputiti avionom, već će na 227 kilometara udaljen put do Klagenfurta ići autobusom. Točnije, Dinamo na put kreće s čak tri autobusa!

    U jednom će se naći igrači koji su već preboljeli koronu, pa tako stvorili potrebna antitijela na Covid-19, te za njih (barem do daljnjega) nema problema po pitanju ove pandemije. U drugom će se autobusu naći igrači koji još nisu bili pozitivni na koronu, dok će u trećem autobusu biti uprava i ostale klupske strukture koje odlaze na utakmicu u Klagenfurt." 24 sata
  • SAS1987
    13k
    dok će u trećem autobusu biti upravadeda

  • Carrasco
    3.9k
    Igrači, članovi stručnog stožera prve momčadi i delegacija Dinama obavili su u ponedjeljak testiranje na COVID-19. Svi su rezultati testova negativni.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Možemo pobijediti pa nakon toga onako dinamovski izgubiti zadnje dvije i ispasti. Možemo i izgubiti pa nekako uzeti 4 boda u zadnje dvije i proći. Možda je dobar znak što sudi Ukrajinac koji je sudio u Zagrebu protiv Trnave.
    Neka se povijest ponovi :strong:
  • Infinity
    14.9k
    Dobit cemo ih lakse nego kuci.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Mislim da će biti dosta otvorenija utakmica nego u Zagrebu.
  • Eduardo
    16.8k
    Ja opet očekujem tešku, tvrdu utakmicu s malo prilika. U anketi sam 'odigrao' X, a u sebi se nadam punom plijenu. Nadam se da nećemo izaći s namjerom i planom da ne izgubimo već da pobijedimo.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Prošli put ih je Dinamo limitirao na 0 udaraca prema vratima, ako to uspije i u četvrtak siguran sam da ćemo naprijed nešto zabiti.
    Ja sam nažalost siguran da ih ovaj put nećemo tako limitirati napadački, mislim da će biti neki 1-3, 1-2 ili tako nešto.
  • Eduardo
    16.8k
    meni draže i tako nego 1:0. Prije biram 2:1 ili 3:1, više razloga za veselje. :ok:
  • Bosna86
    11.1k
    Bilo bi super kada CSKA ne bi dobio u četvrtak... U svakom slučaju mi ne smijemo izgubiti.... Stava sam ako ne možemo dobiti Austrijance, onda ni ne zaslužujemo proći
  • serbus
    3.2k
    Prošli put ih je Dinamo limitirao na 0 udaraca prema vratima, ako to uspije i u četvrtak siguran sam da ćemo naprijed nešto zabiti.marcio amoroso

    Očekivao sam neki grunfovski kraj tipa "siguran sam da nećemo primiti gol". :)

    Na anketi sam glasao poraz nemam baš neki osjećaj mislim da smo kao ekipa u raspadu i da idemo prema dole.
  • Carrasco
    3.9k
    Imam osjećaj da ćemo odigrati najbolju utakmicu ove sezone i da ćemo ih razvalit.
  • Infinity
    14.9k
    Imam osjećaj da ćemo odigrati najbolju utakmicu ove sezone i da ćemo ih razvalit.Carrasco

    Mene pere isti osjecaj, najvise zbog toga sto vecina ocekuje lose izdanje. Obicno tad budemo najbolji.
  • Crusades1986
    9.3k
    Očekujem da ćemo igrat na bod i da ćemo se zahebat...
  • Krizy
    33.6k
    Bez Gavranovića u Austriji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.