• Chempers
    115


    Džaba ti je objašnjavati ovo, tu dobar dio ekipe misli da se može igrati i pobjeđivati u LP sa free agentima a bilo što što uopće nalikuje na neku kritiku sada očito bezgrešnima te maltene čini najvećim državnim neprijateljem.

    Osobno mislim da su prilično dobar posao napravili ovo ljeto o cemu sam i pisao, a nitko realan neće ni tvrditi da Dinamo treba platiti nekog igrača 10 mil eura. No ne smiješ ni pomisliti da nešto mozda nije odrađeno savršeno.
  • Dudu9
    812
    Koje to pare imamo ni jednog igrača nismo prodali?
  • Mazalo
    176
    Bayern je pustio Karte u prodaju za članove? Jer vidim da nudi opciju da postanem član ili da ponudim svojim kartu. Jeste vi koji ste poslali upit za karte dobili odgovor?
  • Marcinko
    595
    Ja sam očekivao neko takvo ime kod nas nakon ulaska u LP, njima je Krunić najveće pojačanje, mada je zamjena za Hwanga koji im je bio najbolji igrač.
  • Zambatine škude
    2.6k
    a to znači da svako ljeto možemo platiti 10-15 milijuna eura za transfere.sebenico

    Igrače koje ćeš platiti 10-15 milijuna eura za transfere će ti otprilike toliko još plaće uzeti, a o menadžerskim provizijama da ne pričam. Znači nama na postojeću momčad bi čitava lova od Lige prvaka (a moguće i malo više od toga) otišla na jedan prijelazni rok.

    Ja stvarno ne znam u kakvom vi filmu živite. Kad nam karta za utakmicu bude prosječno 70 eura ko klubovima tog ranga o kojem maštate, kad budemo imali rasprodan stadion cijelu sezonu i kada od TV prava budemo dobivali 30 milijuna eura, a ne dva, onda će te vaše fantazije možda imati smisla.

    To o čemu vi pričate nije investicija nego rulet u kojem živite u nadi da ćete svake godine pogoditi jel crna ili crvena upada.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Slovan objavio danas ovoga..

    https://www.transfermarkt.com/danylo-ignatenko/profil/spieler/376082

    Treba im lijevi bek, stoper, spica, a potpisali veznjaka :rofl:
  • E46
    634
    Bit ce sigurno bolji nego sto su bili, jednostavno kad ulažeš u vecini slucajeva se pokazalo da nije uzalud potrošeno.. a Radonjic, Krunic i ovaj Silas su ozbiljni igraci
  • sebenico
    552


    Ovako, već sam naveo primjer 2020. gdine kad smo, prema podacima TM-a, potrošili 13.85 milja na transfere ili 2018. god 10 milja (prijelazni rok Oršića, PEtkovića, Majera, Atiemwena i dr.). Prema tome, daleko prije inflacija su se trošile cifre o kojima ti pričaš kao fantazijama, a to su zapravo nikakvi novci u modernom nogometu. Klubovi našeg ranga ulažu 10-15 milja po sezoni na transfere igrača i ako mi to ne budemo mogli osigurati, ispast ćemo iz tog ranga klubova. Lijepo je govoriti da se igra 11 na 11, da igraju igrači, a ne novci i sl., ali je činjenica da igraju novci. Isto kao što Gorica ne može nama konkurirati, tako i mi ne možemo konkurirati Bayernu.
  • Crni86
    3.5k
    Citam i divim se, imam dojam kao da su neki ljudi prespavali zadnjih godinu dana i nisu citali/slusali sto se sve dogad oko kluba.

    Da imamo iskesirali bi milijune, ali nemamo. U klubu su nam neki od vodecih strucnjaka na podrucju hrvatske u financijama i sad se tu nasla nekolicina pricat o rizicima, ulaganjima i sl.
  • Paggini
    19.6k
    Klubovi našeg ranga ulažu 10-15 milja po sezonisebenico

    Koji klubovi, a da nemaju privatnog vlasnika, drzavnu potporu ili pare od TV prava/vojske navijaca? Jer mi nemamo nista od toga.
  • Dudu24
    182

    Bar mi znamo da veznjak može cijelu sezonu odradit kao lijevi bek :wink:
  • Dani Olmić
    222
    4 ulaznice za Bayern su v zepu
  • NitkoBitan
    17k
    Posalji (sa precrtanim imenima i barkodom) ili se nije dogodilo.
  • Dani Olmić
    222
    kako mogu sliku poslat?
  • NitkoBitan
    17k
    Skrinas ulaznice u pdfu, na ovom linku https://hr.imgbb.com/ uploadas (BBC full linked - tak nes) i dobivenu poveznice zaljepis ovdje.

    Naravno precrtas ime i barkod...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.