• Hnlovac
    1k
    jel moguće da azeri toliko teško podnose poraz da plaćaju botove u youtube komentarima

    Gahaha žgadijooo
  • Lynx17
    4.1k
    jel moguće da azeri toliko teško podnose poraz da plaćaju botove u youtube komentarima

    Gahaha žgadijooo
    Hnlovac



    WTF :lol:
  • veselko tenžera
    2.1k
    Još jednom da pohvalim ovog čovjeka za posao koji je odradio.

    Jedna crtica iz prvog intervjua, sve na mjestu, samo me začudila kuknjava kako Dinamo može kupovati tek zadnjih dana prijelaznog roka. Fina pila naopako, čovjek je kompletirao ekipu 20 dana prije kraja prijelaznog roka.
    Isti rukopis prepoznajem u izjavama "valjda ćemo osvojiti koji bod" koje se emitiraju iz kluba.

    Jedna potez prolazi ispod radara, tako obično biva s dugoročnim stvarima. Marić (skupa sa Zajecom) je promijenio paradigmu, u Dinamo se ne dolazi zaraditi ogromnu lovu s 18. Sad se s 18 dolazi zaraditi pristojnu lovu, a ako si gladan i potvrdiš talent imaš bonuse i otvorena vrata za vani i bolesnu zaradu. Prelomilo se na Šotičeku, malo mi je žao što nije naš, ali trebalo je poslati poruku da je gotovo sa starim načinom rada. Osim toga, pitanje je bi li s njim dobili Cordobu.

    U svakom slučaju, Mariću 5+ i za kratkoročno (slaganje ekipe za ovu sezonu) i za dugoročno (čišćenje viška i uspostavljanje novih pravila).
  • MarK
    621
    odradio je rok kao na FMu. Zadržao ključne igrače, počistio veliki i skupi višak te za male pare doveo par instant pojačanja i par potencijala. Bravo. Čista petica
  • don
    5.5k
    jedina zamjerka puštanje Brodića iz kluba...
  • hardek
    2.8k
    Ukoliko sutra ne dođe napadač mogli bi biti u problemu. Ozljede koje su nam se sada desile sa bekovima mogu se desit i sa napadačima i ode ti sezona.
  • Mihaljević
    9.8k
    Nije, 1.5M€ za trećeg napadača koji nikad neće biti razina Dinama je super novac + vjerovatno (nagađam) će dovesti boljeg i mlađeg igrača od Brodića. Meni je samo upitnik jedan to što se išlo po Gnezdu-Čerina (veznog) a nakon što je propao njegov dolazak, uopće se nije išlo po drugog veznog. Nije sve divno i krasno, nemamo 35 podjednakih igrača kao što se ovdje piše, treba biti realniji, Dinamo ima solidnu momčad (Daleko najjaču u HR), solidnu za Europu. Fali još dosta ozbiljnijih igrača na par pozicija ali Marić je odlično odradio prijelazni rok, još da vidimo danas-sutra kakav je napadač u pitanju i miran je do zime.
  • don
    5.5k
    Nije, 1.5M€ za trećeg napadača koji nikad neće biti razina Dinama je super novacMihaljević

    nije, ako se vratiš u vremena mamića kada smo bili bankomat i kad je bilo bitno samo izvuć što više novaca.

    šta ti znači tih 1,5m ako zbog toga potencijalno patiš, i u prvenstvu i u europi?
  • Paggini
    19.6k
    Ako ne dovede zamjenu, a da se ne planira ozbiljnije i pametno uvođenje Čutuka u rotaciju, prodaja Brodića će biti greška ovog roka, da.
  • Daliban
    1.6k
    Meni je samo upitnik jedan to što se išlo po Gnezdu-Čerina (veznog) a nakon što je propao njegov dolazak, uopće se nije išlo po drugog veznog.Mihaljević

    Mislim da se njih gledalo kao zamjene za Sučića ako ode.
  • sebenico
    552
    Marić je na prvoj presici najavio dvije stvari - filijalu i da je najbolje vrijeme za biti aktivan na tržištu tjedan kad završi prijelazni rok u ligama petice i da se tu može dovesti dobar igrač. S prvom već dobrano kasni, a sutra i preksutra ima priliku opravdati barem ovu drugu.
  • Benito
    822
    Nakon današnje utakmice dijelom u komentarima smo već došli na to da, hmm ipak odjednom nije baš kvalitetno odrađen prijelazni rok...
  • Jurki
    11.6k
    i ja sam bil skeptican u vezi Marica kao SD.
    Ali covjek je napravil jeben posel.
    Kaj se filijale tice.. bilo je receno da se htjelo uci u posel sa nekim Slo prvoligasem al su iskali prevec bibera i klub je odustal od toga. To ne znaci da se nebu to rijesilo.
    Bolje naci trajno rjesenje, nego neko ofrlje s kojim nisi zadovoljan do kraja.
    Rijesilo se 99,9 posto balasta. Popunila ekipa sa dobrim igracima. A kaj se bu dopeljalo jos to bumo vidli.
    Dal se mogel napraviti bolji posel ovaj prijelazni rok?
    Naravno da je mogel, jer uvijek mozes dovesti bolje igrace, negog prekobrojnog prodati za vise para.. ali se ne pita samo nas.
    A na kraju sezone.. rezultat je jedino mjerilo uspjesnosti prijelaznog roka.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Nakon današnje utakmice dijelom u komentarima smo već došli na to da, hmm ipak odjednom nije baš kvalitetno odrađen prijelazni rok...Benito

    Naravno. Jedan remi i odjednom je sve u banani. :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.