• dinon7
    849

    Mislim da će kvaliteta tih “zamjena” ovisiti isključivo o plasmanu u Europu. Ukoliko to bude liga prvaka, vjerujem da će se pokušati dovesti još jedan vezni igrač visoke kvalitete. Nekako imam pozitivan feeling da ćeš nas ugodno iznenaditi nakon sto ostvarimo plasman u LP.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Svečana isprika Mariću što smo ga ovdje uspoređivali s Botom.
  • Ludovic IX
    7.2k
    ne uspredjivali već kako mi ne mozemo Botu dovest već imamo SD koj se uči na dinamu
  • marcio amoroso
    36.4k
    Boto je idealiziran od 90 posto Zone. Samo pogledajte predviđanja tablice na kraju prvenstva i sve vam bude jasno.
  • Jurki
    11.6k
    s obzirom kakav ima cv Boto, a kakav Maric..
    vrijeme je da se i ja posipam pepelom.. i velim.. isprike Maricu.
  • E46
    634
    Gle.. ne znamo sta se krije iza kulisa.. nekako sumnjam da je Boto htio prodati sve sto je bilo vrijedno u toj ekipi i prije pocetka sezone su stvarno izgledali kao dobar kandidat za drugo mjesto po igri na pripremama i kadru. Zasto je doslo do ovog svega ocito zna gazda kluba.
  • tp1997
    262
    Botov CV nije upitan. Upitno je to što je velik dio hrv. nogometne javnosti potpuno promašio logiku iza Botovog dolaska u Osijek.

    Čovjeku je specijalnost prodaja i preprodaja, nije on tu da bi od Osijeka napravio konkurentnu momčad nego da ga pretvori u Lokomotivu vol. 2, inkubator koji svake sezone rasproda preko pola igrača koji nešto valjaju. To se vidi i po izboru trenera - lik bez ijedne seniorske utakmice, kojemu je jedna jedina singularna referenca "rad s mladima".

    Osijek nije Benfica da izbacuje (ili dovodi) toliko talenata da pokrije ono što ovaj rasproda. Moje je osobno mišljenje da će Boto uništiti Osijek u smislu konkurentnosti, ali to neće biti njegov neuspjeh. To će biti ostvarenje upravo onoga zbog čega je došao, a to je da izmuze novac za šefove.
  • Zagi
    7.6k
    Čovjeku je specijalnost prodaja i preprodajatp1997

    Na temelju čega to baziraš?
  • BigZ
    461
    Čovjeku je specijalnost prodaja i preprodaja, nije on tu da bi od Osijeka napravio konkurentnu momčadtp1997

    Bude tanke dreke kakal ako ce u Europi ispadati od Zire & Co.
  • tp1997
    262
    Pa na osnovu toga ga se u Osijeku i najavilo. Nije argument bio da je on napravio snažnu Benficu ili snažan Šahtar, nego da je on uspio XY mladih igrača "otkriti" i prodati dalje.

    Uostalom, smijenio je Zekića da bi doveo trenera koji neće inzistirati na konkurentnosti nego mu je jedina specijalnost to famozno profiliranje mladih.
  • Zagi
    7.6k
    Ma ok. To samo znači da se okreću produkciji mladih.
    To je ispravan put i ibor trenera se slaže sa strategijom.. Ako će baš sve prodavati , a novce od prodaja ne investirati u momčad, možemo raspravljati.

    Ali na kraju krajeva, privatan su klub. Gazda može kaj hoće.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Razlika izemdju nas i njih.. oni su svojeg SD prihvatili kao nešto veličanstveno, nekog ko će novinarima reci di im je mjesto ,nekog ko ima messia u speeddialu..

    Mi smo pročitali intervju našeg, rekli da nam se sviđa kako razmišlja i rekli da mi dajemo ovaj rok da vidimo jel zaslužuje ovu pozic9ju. Naš je naša očekivanja ispunio.

    Njihov nezna di mu je dupe a di glava da možeš ista očekivati od njega
  • Bosskovitz
    11.7k
    Čovjeku je specijalnost prodaja i preprodaja, nije on tu da bi od Osijeka napravio konkurentnu momčad nego da ga pretvori u Lokomotivu vol. 2, inkubator koji svake sezone rasproda preko pola igrača koji nešto valjaju.tp1997

    Ne bih se složio. Da mu je specijalnost prodaja i preprodaja, to bi ga činilo prilično uspješnim sportski direktorom.

    Dovoljno je pogledati njegov CV - svima budu puna usta Benfice, ali on u Benfici nije bio ni blizu sportski direktor. Bio je skaut, a onda i glavni skaut. To je očito radio dobro, on vjerojatno zna prepoznati dobrog igrača jer ne bi ostao 11 godina da ne zna, ali to je samo jedan segment posla sportskog direktora. Prvi put je kao sportski direktor radio u Šahtaru, a onda u PAOK-u, i nigdje se nije ni zadržao dugo ni napravio neki netipično dobar rezultat. Kaže Wikipedia "Under his stewardship, Shakhtar won various titles and played in the UEFA Champions League" - to je Šahtar radio i prije njega i poslije njega.
  • hardek
    2.8k
    Boto je moneyballer. Mađarima se svidjelo to što će dovoditi puno mladih i jeftinih igrača sa visokim plafonom i odlučili su se za taj put. Oni čak i ne igraju loš nogomet ali nisu imali ni sreće. Vjerujem da Boto nije očekivao da će ostati bez nekih ključnih igrača za početak sezone al eto...

    Da nije došlo do ove rasprodaje vjerujem da bi bili iznad tovara ove sezone.
  • Georg Koch
    4.5k
    Jednostavno moram jos jednom pohvaliti ovog gospodina koji je dosao tiho, na mala vrata, a vec sada radi ogromne stvari.
    Predstavio se skromno, u prvim interakcijama vidilo se da ima znanje i mislim da se svidio svima nama, ali ovo sto je uslijedilo kroz konkretne poteze naknadno, cudo!
    Pa samo da je doveo na free transfer RPG-a i Mmae-a, mozemo reci da su to nevidjenje kradje.
    Kakva 2 igraca smo dobili, instant pojacanja, koja se inace placaju masno, ne znam jesmo li uopce svjesni toga u potpunosti.
    Mozemo pricati i o Cordobi, Pjaci, i ostalima...
    Mozemo pricati i o rjesavanju masnih i masnih ugovora i o rasterecivanju budzeta.
    Mozemo pricati bilo o cemu, ovaj gospodin (za sada) radi svoj posao za cistu 10-ku!
    Bravo, doktore.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.