• Joza
    455
    ne može veći problem od toga biti, pa o tome se šuti.Dzgšb
    Vidis meni je puno veci problem tipa kad ljudi moraju kopat po smecu kako bi prehranili sebe/svoje bliznje ili isto tako kad pijana budala ili neki frajer iza volana zgazi dijete/mamu/baku/tatu pa provede mjesec dana u istraznom i nakon tog se potpuno zaboravi na dogadaj.
  • Dzgšb
    812
    u redu , slažem se da je to najveći problem, apsolutno.
  • Tom Hanks
    3k
    I rekao sam zašto sam vas spomenuo,da je ovo bio bilo tko drugi bilo bi drvlje i kamenje pogotovo ako ne pašu po svjetonazoru, a sada šutnja.E to sam istaknuo
  • Brusa
    1.5k
    Čekamo da dođe raspored utakmica LP, ne obaziremo se jutros na druge stvari :razz:
  • Majki2111
    3.1k
    Ne kartam često. Par put godišnje, ako i to. Ostala zvanja su češća.

    Ne ne volim na asa zvati. Al u zadnje vrijeme volim sa cenerom izlazit van kad nijr adut.
  • Logistika
    1.3k
    https://zagrebacka-policija.gov.hr/vijesti/osiguranje-hodocasca-iz-velike-gorice-u-mariju-bistricu-u-subotu-31-kolovoza/98662 ljudi od mupa imaju odobrenje. Ne ulazim sad moralno i vjerski u ovo. Nego me pravno zanima kako policija da odobrenje za pješake,bicikliste....da izadu na autocestu.
  • Sljeme
    2.4k
    pa ne hodaju po sredini autoputa nego po zaustavnoj, možeš vozit normalno.
  • Crusades1986
    11.8k
    Ozbiljno bi pustio pješake da hodaju po autocesti gdje se vozi preko 100 km/h!??
  • Hnlovac
    1k
    Ne, ne možeš.

    Mogu biti 5x na zaustavnoj ali auti se voze 120 na sat pored.

    Također da neki auto bude na zaustavnoj, kako će ga zaobići? To je gustoća 30 ljudi na 20 kvadrata, morali bi zaobilaziti pi cesti jer ne b bilo mjesta

    Dogodio bi se pokolj
  • Sljeme
    2.4k
    Od 1992. idu svake godine istom rutom, pa eto pokolja nije bilo začudo.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    upravo tako, iako se ovi na vlasti vjerojatno nebi bunili da je drugačije.
  • Hnlovac
    1k
    Hvala dragom Bogu da nije bilo mrtvih i nadam se da nikad neće biti. Koji bolesni um bi htio da netko pogine? Neka ljudi hodocaste to je odlično, ali neka mup zatvori lokalnu cestu pa da se može u.miru hodati bez straha. Zašto bi se trpali na zaustavnu širine 2 metra?

    Uglsvnom Neka je moderatura rekla da nema politike i sad istih 10 likova seli to na šank. Pišanje po moderaturi, očekujem svaki dan ljevicare, desnicare, mozemose, katolibane, gej ovo ono na bar 3 teme. I uvijek je to istih 10 likova. Uvijek.
  • Sljeme
    2.4k
    Drago mi je da se toliko ljudi brine za sigurnost hodočasnika. Sretan put svima.
  • Tom Hanks
    3k
    Promet se zaustavi i uspori radi njih,da auti mogu ići kao šta inače idu budi siguran da bi bilo mrtvih
  • serbus
    4.1k
    Da imamo viška migranata kao neke druge EU zemlje vjerojatno bi nešto već bilo, ovako samo domaće jude mogu plakati po tipkovnici. Sve što godinama traje spontano od naroda im smeta.

    Smeta im narod u Bleiburgu jer se ne uklapa u narativ da smo bili na "pobjedničkoj strani" a u Jasenovcu sami političari sa 20 "kurira" za slikanje.

    Smeta im mladost u Dugopolju koja pjeva Čavoglave jer ima naroda koji je spreman pa kvari političku sliku i ljuti Pupija.

    Sad smetaju i Katolici na cesti jednom godišnje na putu za Bistricu. Jer to kvari multi-kulti sliku Hrvatske prema EU

    Samo se strpite još kojih 50,100g pa će gore navedeni narod biti u manjini i tko zna koje Bogove i događaje će se onda poštivati. Do tada pustite i nas kojima ovo gore ne smeta da izumremo kao ljudi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.