• Dzgšb
    812

    To je pjesma grupe BBB i stav dobro poznat. Kao i sve ostalo, bar poštuj.
  • Joza
    455
    Zasto je odmah nepostovanje ako je kolega izrazio svoje misljenje? Ne vidim da je nekog vrijedao ili slicno. Razliciti smo ljudi imamo razlicite poglede na svijet.
  • The Undertaker
    5.1k
    Ne znam kome je palo na pamet ovo dopustiti.
  • mali M
    5k
    Tko-zašto? tom hanks-ničim izazvan udara po Crkvi... Ako smo zatvorili tu temu i opomenuli Gajia, molim da se isto poštuje i ovdje... Mogao bi ja odgovoriti pa ćemo kolektivno bit brisani ..
  • Dzgšb
    812

    Zašto o ovom moramo uopće raspravljati i počimati temu ako smo mi 85,90% katolička država ako se tako izjašnjavamo na popisu, mislim da bi mi kršćani trebali najmanje o takvim stvarima raspravljati.
    Ako su sve teme zaključane u vezi geopolitike , filozofije ,morala ,vjere i etike, zašto uopće moramo o tom pisati i čitati ako smo zaključili da je to privatna stvar ?
  • Jaro
    7.3k
    pjesaci hodaju po autocesti - to je udaranje po zdravom razumu, zakonu i sigurnosti, a ne lupanje po Katoličkoj Crkvi i napadanje iste. Nema zupanijskih, lokalnih cesta kojima hodocasnici mogu ici, cije zatvaranje nece stvarati kilometarske kolone i ugrozavati toliki broj ljudi?
  • Dzgšb
    812
    a zasto se nitko ne buni kad se zatvori pola Zagreba radi povorke ponosa,manjine koja želi svima reći da je bolestan um nešto normalno?
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Promet se prekida zbog hrpu stvari, čak i iz svijeta sporta, od automobilskih utrka, biciklističkih utrka, maratona...pa do nogometnih utakmica!

    Ovo je problem, jednako kao i sve ostalo!
    Al češu se samo oni koje svrbi.

    Normalno da se moglo ići drugom trasom, kao i što sve ostalo može ići drugom trasom.
  • Oluja
    4.3k
    mene niti najmanje ne svrbi i drago mi je da hodočasnici idu ali je potpuna glupost i besmislica da se pješačka kolona kreće po autocesti.
  • Jaro
    7.3k
    aj procitaj jos jednom moj post, ali ono bas polako...
    Gej parada se ne odrzava po autocesti.
  • Dzgšb
    812

    Pa oćemo na forumu raspravljati o redu na autocesti, a nećemo o Zagrebu?
  • mali M
    5k
    Jaro meni ti je ovo baš ogromna glupost kao i biciklisti na autoputu, kao i sve drugo što su dečki nabrojali. Ja nisam rekao da se ne slažem da je ovo glupost nego kako su i dečki naveli ima sto razloga za žaliti se, a neki će spomenuti samo stvari kojom mogu udariti po Crkvi, što Hanks nije propustio tvrdeći da bi se kršćani dizali na noge odma ..
  • Jaro
    7.3k
    ok... odustajem...
  • Joza
    455
    Kaj mislis pod ovo "buni". Uvjeren sam da je preko 90% foruma (a i sire javnosti) protiv tog, ali isto tako imaju toliko zdravog razuma da nece raditi nista sto bi moglo utjecat na njihovu buducnost zbog grupice ljudi kojima fali paznja u zivotu.
  • Dzgšb
    812
    Buni ili protivi .
    Meni je bit da je najvažnije u našem društvu pljuvati po Crkvi, a o svim ostalim problemima ćemo šutjeti kojih ima Milijun, primjer sam samo dao povorka ponosa , strašna glupost ,mahati duginim zastavama i zvijezdom petokrakom u centru glavnog grada,ne može veći problem od toga biti, pa o tome se šuti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.