• Droljo
    8k
    4 dečka nisam još imao jaMajki2111

    Znači da kartaš belu tek mjesec dana ili ti dvadesetak partija :lol:
    Dobio sam 4 dečka bar par sto puta...
  • Ludovic IX
    7.2k
    nisi imao 4 dečka nikad??? Kad si počeo belu kartat? Prekjučer?

    Belot ko belot sam vidio samo u troje ali belot je samo ako je u adutu, inače je samo 100 zvanja..vjerojatno nije kod svakog tako
  • Majki2111
    3.1k
    Nije, 15 godina kartam, al ne igram svakodnevno. Nisam imao 4 dečka kolko se sjećam.
  • Majki2111
    3.1k
    Ne sjećam se, možda jednom. Al ne više puta, ostalo bi mi u sjećanju.
  • ksapi
    2.8k
    Malo mi je kasno za tesku matematiku sada, ali mislim da je sansa da ne dobijes nijednom 4 decka u 500 odigranih partija ravna sansi da hajduk osvoji prvenstvo ove sezone - dakle jako mala :rofl:
  • nemapredaje
    3.2k
    Ma daj, 4 dečka sam dobio stotine puta, zabrijao si.

    Jel vam se ikada dogodilo da ne potvdite 4 asa (u troje)?

    Nevjerojatno, ali meni je.
  • BBBaranja
    2.5k

    Ne kartam u troje,ali u četvero jednom moj partner zvao 4 asa a protivnik bio prvi na štihu i štigljili nas...
  • Sajla
    5k
    meni se dogodilo da protiv nas zovu 4 asa, bili smo prvi na štihu, sve se poklopilo i nakon štihače čovjek koji je to zvao i nije potvrdio ustao od stola ljut, prekinuo partiju i optužio nas da varamo :lol:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Najbrza partija koju sam zavrsio kada smo frend i ja u 4 dijeljenja dosli do 1001.
    U jednoj igri smo kombinirano imali 150 i 200 zvanja :cool:

    Doudse u zadnje vrijeme slabo igram belu. Nekada smo nas cetvero iz ekipe igrali cesto i igrali jako jako puno. Kada jedan par osvoji 10 pobjeda, izvlacenje kraljeva i novi parovi, i tako u krug. Imali smo posebne biljeznice gdje smo biljezili rezultate, nekoliko ih potrosili.

    Sada sam toliko zahrdao da bih se mogao smatrati amaterom.

    Iskreno bilo bi fora nabacit neki Zona turnir u beli. Skombamo parove i deremo. Svako uplati nesto i onda vrijednost nagradnog fonda pobjednicki par moze potrosit u fan shopu.Dino


    uvijek se moze organizirati turnir na playtoyu :D
  • Papastrumf
    12.2k
    Prije par godina igrao sam belu na jednom otočiću u blizini Murtera. Bila je tu večer nekakva pomrčina mjeseca koliko se sjecam. Odigrali smo 13 partija i bilo je 9 puta 200 zvanja, odnosno 4 decka jel.
    Nista slicno mi se nije dogodilo u 25 godina igranja bele.
  • Tom Hanks
    3k
    Da je ovo bio bilo tko drugi odma bi se dizali na noge kršćani kako se dopušta ovakvo ometanje prometa (samim time i njih samih ako bi se našli na licu mjesta),a sada se mudro šuti,nitko ni riječi.Jebeno.

    https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/promet-na-autocesti-a3-privremeno-prekinut-zbog-kolone-hodocasnika-15497429
  • Dzgšb
    812

    Mi smo Bad Blue Boysi, čuvari zagrebačke časti , katoličke crkve i Hrvatske ,probaj shvatiti to.
  • Eduardo
    19.9k
    Nije, 15 godina kartam, al ne igram svakodnevno. Nisam imao 4 dečka kolko se sjećam.Majki2111

    U 15 godina niti jednom nisi dobio četiri dečka!? Jesi siguran da kartaš belu?

    U 1001 igri 80% rundi zovem. Ugodnije i lakše je igrat tako.Majki2111

    Uvjerenja sam da većina voli zvati, ali po tvom upisu rekao bih da su tvoja zvanja često forsirana pa od njih vjerojatno i ne bude previše koristi. Ti moraš biti jedan od onih koji zove i na asa...
  • Tom Hanks
    3k
    Ne trebam ja nista shvaćati,dapače lagano bi demantirao tvoj upis ali ionako bi brisali pa možemo u inboxu ako hoćeš
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.