• Nino Bule
    13.3k
    Mislim da uefu boli kurac, tu je nosite produkcije/prava prijenosa jedini relevantan i sumnjam da se njima da zajebavat s takvim stvarima
  • rioda
    4.8k
    Čekajte malo, nisu li protiv Qarabaga dvije kamere bile ispod istoka na nekoj platformi? Ako me sjećanje dobro služi, jesu...
  • nemapredaje
    3.2k


    To su dodatne kamere koje snimaju druge kadrove, glavna kamera mora biti na visokom položaju.
  • Pero Vragec
    98
    Nemam potrebu išta pojašnjavat, tko se našao prozvan njegov problem... Samo spominjanje cigana govori jako puno... Ja jedva čekam gledati svoj Dinamo, bez obzira kako se zvao protivnik...
  • Izet Hajrović
    2k
    to je bio samo primjer, pa logično je da će protiv njih potražnja biti daleko veća u odnosu na neki npr. Club Brugge. Prije 2 godine su se karte za Chelsea (online) rasprodale za 15 minuta, a ove godine će potražnja biti znatno veća.
  • Dinaminjo
    926
    Zasto.Sucic nije na B listi?

    Roden je poslije 1.1.2003. I u klubu je dulje od 2 godine.
    Doveden je 1.7.2022.

    Clanak 31.12
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Zato što je bio posuđen klubu iz druge države, da je bio posuđen npr. Gorici tada bi to vrijedilo odnosno za Sučića ne bi ni tada jer kao posuđeni igrač mora biti barem tri godine naš tako da nikako ne može na B listu
  • Dinaminjo
    926
    moj bed

    Gledao sam samo datum pridruzivanja, ne transfer history. Totalno sam istisnuo da je bio na posudbi.
  • Mladi Starac
    148
    Pitanje (zapravo i savjet) - imam godišnju za ZD, a htio bi sinove odfurat na koju LP tekmu doma.
    Kaj da napravim da sjedimo zajedno?
    Sva trojica smo članovi, klinci nemaju godišnju.

    hvala unaprijed i isprike ak je već bilo ovakvog ili sličnog upita.
  • duksy
    289
    Misim da može dati svoje sjedalo online, pa onda kupiš 3 karte za zapad zajedno.
  • Mladi Starac
    148
    da. zapravo jedina opcija koliko vidim... fala :)
  • Neron53
    587
    Da li postoji mogucnost da se blagajne otvaraju prije 11:00h.
    Barem sto se tice kupovine ulaznica za gostovanja gdje se ocekuje navala i duza cekanja.
    Za sve koji rade (a vjerojatno nas je vecina takva), puno su bolji raniji termini otvaranja nego u sred smjene.
    Tupi se godinama da je to nemoguce radi fiskalizacije..bla bla a eto neki dan se na molbu ekipe da se ranije otvori prodaja (radi vrucine), to i napravilo.
  • NORTE
    11.4k
    neki dan se na molbu ekipe da se ranije otvori prodaja (radi vrucine), to i napravilo.Neron53

    Ovo nisam ni znao, za koju tekmu se to omogućilo?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Za Rujevicu, otvorili malo iza 10:30
  • Neron53
    587

    Zadnju...za Rijeku.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.