• Crni86
    3.4k
    zato treba imat na svakom ulazu par ljudi iz kluba koji ce takvim osobama rucno unijet dolaznost kroz upis koda i to je to.

    Zastitar registrira da ne zeli ocitat, odvede osobu do navedenih osoba iz kluba. One zapisu broj godisnje ulaznice ili same ulaznice te ime i prezime i naknadno se unesu sve takve osobe i to je to.
  • Hrc-Vg
    346
    Da li možemo očekivati neki opširniji intervju s Zvonimirom Manenicom? Čovjek je na jednoj od bitnijih funkcija u klubu, a ja nisam nigdje uspio naći neki razgovor s njim otkad je ušao u klub…Preko ljudi iz zajedničke branše u kojoj je dosad radio sam čuo samo najbolje o njemu kao radniku, kolegi pa i navijaču, i mislim da bi malo duži intervju s njim bio jako zanimljiv nama navijačima….
  • Sajla
    5k
    Da li možemo očekivati neki opširniji intervju s Zvonimirom Manenicom?Hrc-Vg

    novi broj revije je idealna prilika za to
  • Bosskovitz
    11.7k
    Radi li se na novom webshopu?Li d1986

    Da.
  • NitkoBitan
    16.9k
    Kada mozemo ocekivati loyalty program? Najavljuje se jos od pocetka sezone...
  • Derby
    267
    Nije pitanje, vise molba ljudima iz kluba….

    Objasnite zastitarskim kucama s kojima radite da su gledatelji koji dolaze na utakmicu dobrodosli na taj stadion. U ovih 20 godina sam imao svakakvih losih iskustava sa zastitarima i policijom na stadionu i to sam pripisivao ljudima koji vode klub. Ta su vremena ocito iza nas.

    Nebitno je gledamo li posjetitelje koji dolaze na stadion clanovi tog kluba (mozemo ih gledati i kao vlasnike kluba) ili samo kao potrosace/kupce na toj utakmici, svakako smatram da im to iskustvo na utakmicu mora biti ugodno. Nedopustivo je da se zastitari ponasaju bahato, da kad ti ocitaju kartu govore “ajde”, “brze”, “prolazi” i sl. Usporedite to sa odlaskom u kazaliste, kino, zoo ili ne znam neku polikliniku. Ja kao clan, vlasnik godisnje ili kao slucajni posjetitelj koji ce tu vecer potrositi 100 eur ocekujem “dobra vecer”, “izvolite”, “hvala” i “mogu li Vam pomoci”.

    Ne znam ni zasto interventna paradira ispod zapada na utakmicama na kojima ne postoji ni najmanji rizik od nereda. Presetavaju se tamo brzim korakom u koloni kroz guzvu gdje ljudi s djecom moraju paziti da im se maknu sa puta. Mislim koji kurac. Ako vec moraju biti tamo radi nekog zakona, odgovornosti kluba i sl, neka stoje negdje neprimjetni dok ih ne zatrebamo da nas zastite od neceg ili nekoga.

    Mi financiramo i jedne i druge.
  • Neron53
    587
    Ne znam odakle racunica da treba biti raaprodano 75 posto tribine da bi se otvorila tj bila isplativa ili 2 soma prodanih ulaznica ?
    Koji su to dodatni troskovi koji to diktiraju?
    20 novih redara, 10 ljudi koji ce nositi cugu gore?
  • Mladi Starac
    148
    Objasnite zastitarskim kucama s kojima radite da su gledatelji koji dolaze na utakmicu dobrodosli na taj stadion. U ovih 20 godina sam imao svakakvih losih iskustava sa zastitarima i policijom na stadionu i to sam pripisivao ljudima koji vode klub. Ta su vremena ocito iza nas.Derby

    htio sam napisati ovako nešto nakon tekme sa Karabagom...
    Naime, baš neugodno iskustvo kod zaštitara nakon ulaza na ZD.
    prvo ispred mene stariji gospodin sa malim djetetom, zaštitar ga je baš ''pilio'' da pregleda ruksak od klinca kao da klinac pokušava uvesti neko oružje na stadion... mali se baš vidno prepao a gospodin koji je bio s njim mu je pokušavao objasniti da su to stvari od klinca - pretpostavljam neka obleka i koliko sam skužio neke grickalice... poslao ih je da stoje sastrane i da čekaju... ???
    nakon njih je pregledao mene, ja sam odmah izvadio iz đepova cigarete, mobitel i šibice a zaštitar me popljuvao da kakve šibice, odmah ih je bacio u kutiju i potjerao dalje.
    ja sam mu pokušao objasniti da nije to upaljač, samo me otpilio u stilu ''ništa zapaljivo, tjeraj dalje...''

    baš ružno iskustvo.

    požalio sam se sljedećem redaru kojeg sam sreo ispred tribine, on se ispričao za ove što pregeldavaju na ulazu, rekao mi je da to nije prvi put da su tak bezobrazni, a naveo je i slučaj gdje je mama vodila sina na tekmu, mali je u rukama imao čips koji je kupio van stadiona, ovi su mu to oduzeli a poslije ih je a ta ista mama vidla kako ga jedu...

    stvarno loše.

    nadam se da će se poraditi i na tome... jer kako je Derby naveo, cjelokupno iskustvo dolaska na stadion mora biti ugodno.

    inače, svake pohvale stewardima koji stoje na ulazima na sektore, uvijek pristojno pozdrave, neki pruže i ruku i pitaju ''kako ste'' kad vide poznato lice...
  • Brusa
    1.5k
    nakon njih je pregledao mene, ja sam odmah izvadio iz đepova cigarete, mobitel i šibice a zaštitar me popljuvao da kakve šibice, odmah ih je bacio u kutiju i potjerao dalje.
    ja sam mu pokušao objasniti da nije to upaljač, samo me otpilio u stilu ''ništa zapaljivo, tjeraj dalje...''
    Mladi Starac

    Da, stvarno i na Istri je jedan zaštitar tipu ispred mene uzeo šibice i cigarete i neugodan je bio dosta, vikao ne može! Ne može ništa! Nema! Čovjek je pokušao normalno razgovarati s njim al ovaj se nije dao.
    Jel to neka nova politika da se i šibice oduzimaju?
  • Mladi Starac
    148
    Jel to neka nova politika da se i šibice oduzimaju?Brusa

    pa baš... nije ni meni jasno...
  • Dino
    2.6k
    Jel to neka nova politika da se i šibice oduzimaju?Brusa

    Prije godinu dana sam svjedocio prvom oduzimanju sibica. Iako glupo mi je kaj nigdje nije dosla neka obavijest da su se pravila promijenila.
  • duksy
    289
    Meni starom konju od 5 banki je prošle godine zaštitar na sjeveru rekao da skinem tenisice.
    Lijepo sam mu rekao da me bole leđa i da ne mogu i da ako hoće da ih sam skine.
    Lik se kleknuo i sam ih je skinuo i onda ih je sam morao i vraćati i vezati.
    Mislim da je poslije dvaput razmislio kome će skidati, a kome ne.
  • Sajla
    5k
    nemam problema sa zaštitarima, uvijek prođem uz minimalan pregled. ali kaj zaštitarke rade ženama, čak i na ulazu za godišnjake... čekam dan kad će im vaditi žicu iz grudnjaka. sad na Gorici (hej, na Gorici! utakmica najvišeg rizika?!) nakon detaljnog pregleda torbice, milijun pitanja, temeljitog prepipavanja, zaštitarka bridom dlana prolazi ženi između grudi gore-dolje... pa daj smanji doživljaj, godišnjaci dolaze na utakmicu kroz svoj ulaz kao i svaki vikend, nije da nosi kilu TNTa i berettu, dolazimo u SVOJ klub čiji smo članovi.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    a ti taman iz smjene s posla došo na tekmu? :lol:

    Pa dobro ovo za ruksak i razumijem. Pa ljudi rade svoj posao. Šta on zna kome može past na pamet preko dječjeg ruksaka unijeti neko zlo na tribinu. Ima svakakvih ljudi.
  • Mladi Starac
    148
    Pa dobro ovo za ruksak i razumijem. Pa ljudi rade svoj posao. Šta on zna kome može past na pamet preko dječjeg ruksaka unijeti neko zlo na tribinu. Ima svakakvih ljudi.Doktor Kunić

    ma naravno.
    ali to se isto može pogledat i pregledat u nekoj pristojnoj maniri...
    pa nek tom djetetu dolazak na stadion ostane u lepom sjećanju... a ne da mu bude stres i trauma...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.