• Papastrumf
    12k
    Topic je zamišljen kao Q&A. Vi postavljate, a netko od upućenih ljudi iz kluba ili bliskih klubu odgovaraju . Otvaramo posebnu temu jer se pitanja postavljaju u puno različitih tema pa da sve imamo na jednom mjestu kako bi svi zainteresirani mogli vidjeti.

    Imajte na umu da odgovore ponekad nećete dobiti iste sekunde jer "odgovorni" nisu od 0-24 na forumu.

    Također, molimo bez glupih pitanja (ima i takvih) na koje vam se ne može ili naravno ne smije dati odgovor.
  • nemapredaje
    3.1k
    Evo da krstim temu, pošto nisam dobio odgovor na drugoj:

    Može li se kupiti godišnja za maloljetnika koji nije moje dijete (nećak)?
    Prošle godine je to mogao samo roditelj, a on ga ne vodi na tekme nego ja.
  • deda
    31.9k
    Možeš ako je maloljetnik od 14-18, ako je mlađi moraš imati izjavu roditelja tj. odobrenje.
  • Papastrumf
    12k

    Kaže kolega da za starije od 14 ne bi trebalo biti nikakvih problema, a za mlađe od 14 bi trebala nekakva potvrda roditelja ili možda najbolje da roditelj obavi.
  • nemapredaje
    3.1k



    Hvala.

    Stariji je od 14 tak da ne bi trebalo biti problema
  • Jaki991
    119
    Pozdrav.

    Kada se u shopu moze ocekivati ostatak Castore asortimana ? ( trening oprema,itd…)
  • Ijayi Atiemwen
    1.1k
    Nije li glavni projket za stadion u Kranjčevićevoj ulici trebao biti dovršen do lipnja?
  • Papastrumf
    12k

    Ovo je pitanje za Grad, a ne za klub. Ne bi bilo korektno da se klub oglašava po tom pitanju prije nositelja projekta.
  • đole
    313
    S obzirom da je napokon javno komunicirano da klinci do 12 godina mogu na određene utakmice besplatno, hoće li se morati preuzeti ulaznica za njih ili ulaze bez njih kao što se i do sada puštalo? Ako će trebati ulaznica, hoće li se moći preuzeti online?
  • Captain America
    17.4k
    Čini mi se da je Sanjin spomenuo da će biti olakšan ulazak u stadion iduće sezone. Da li odlaze kentauri u povijest i dolazi moderan način ulaska na stadion ili je nešto drugo u planu? Hoće li novotarija biti samo za godišnjake ili i za ostale navijače?
  • Matija97
    32
    Meni je godišnja ostala kod kuće, hoće li mi na Ticket Pointu priznati ako preko mobitela priložim sliku godišnje? Člansku imam sa sobom.
  • badjibadara
    2.9k
    Ulaz na sjeveru iskljucivo za godisnjake? Znaci dva "kentaura". Razmislja li se o tome?
  • Pop corn
    8k
    Meni je godišnja ostala kod kuće, hoće li mi na Ticket Pointu priznati ako preko mobitela priložim sliku godišnje? Člansku imam sa sobom.Matija97

    Hoće

    Čini mi se da je Sanjin spomenuo da će biti olakšan ulazak u stadion iduće sezone. Da li odlaze kentauri u povijest i dolazi moderan način ulaska na stadion ili je nešto drugo u planu? Hoće li novotarija biti samo za godišnjake ili i za ostale navijače?Captain America

    Uložilo se u skenere na ulascima kako bi se i sustav vjernosti (loyality) kvalitetnije integrirao.

    S obzirom da je napokon javno komunicirano da klinci do 12 godina mogu na određene utakmice besplatno, hoće li se morati preuzeti ulaznica za njih ili ulaze bez njih kao što se i do sada puštalo? Ako će trebati ulaznica, hoće li se moći preuzeti online?đole

    Preuzimat će se ulaznica na Ticket pointu.

    Nije li glavni projket za stadion u Kranjčevićevoj ulici trebao biti dovršen do lipnja?Ijayi Atiemwen

    Aktivno smo u razgovorima s Gradskom upravom i drago nam je da informacije ne cure, te se kvalitetno radi. Kad Gradska uprava Grada Zagreba procijeni da je vrijeme da išta komentira i izađe u javnost tada će i Dinamo dati svoj komentar na ono što se iskomunicira.

    Kada se u shopu moze ocekivati ostatak Castore asortimana ? ( trening oprema,itd…)Jaki991

    Sve će se objavljivati na social mrežama kluba

    Ulaz na sjeveru iskljucivo za godisnjake? Znaci dva "kentaura". Razmislja li se o tome?badjibadara

    Nije moguće zbog sigurnosnih razloga
  • DZj
    43
    Imam vazecu clansku iskaznicu , i godisnju za proslu sezonu ali kad idem kupit online i upisem barkodove mi pise da se podaci ne poklapaju, kaj da napravim? nisam bas u mogucnosti otici do zga i uzet uzivo
  • Derby
    248
    Koliko maksimalno godišnjih ulaznica može jedna osoba za kupiti u slobodnoj prodaji i što mu je potrebno ako kupuje za druge? Kopija osobne iskaznice i kopija članske iskaznice?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.