• Dino
    2.6k
    Treba pritom i roditelj djetetu na smiren i ugodan nacin objasnit da je to uobicajena praksa, a ne odbijat pretres ruksaka jer time sam radi kontraefekt.
  • Mladi Starac
    143
    pa naravno.
    nitko nije odbio pretres ruskaka. ali velim, postoji način da se to odradi normalno...
    govorim od strane zaštitara...
    koliko sam skužio oca sa klincem, on je pokazivao kaj ima sve mali u ruksaku... nisam shvatio zašto ih je izdvojio sastrane. plus, zaštitar je učinio to na vrlo bahat i bezobrazan način...
  • Dino
    2.6k

    Dode zastitarima da ih psihologija malo prehiti pa se previse uzive u ulogu redara. Neki vjerojatno nisu svjesni da ih se lako zapamti i pokaze red kad nisi pod zastitom 20-ak interventnih.

    Medutim, ne sumnjam da ce klub rijesiti ovaj problem pogotovo na zapadu gdje je klijantela dosta mirnija. Zalosno bi bilo da jedan kompleksas otjera dijete sa stadiona na neki dulji period.
  • Mladi Starac
    143
    Medutim, ne sumnjam da ce klub rijesiti ovaj problem pogotovo na zapadu gdje je klijantela dosta mirnija. Zalosno bi bilo da jedan kompleksas otjera dijete sa stadiona na neki dulji period.Dino

    apsolutno se slažem.
  • CUCAK
    157
    Nemojte koristit "ajmooo" molim Vas (whats app kanal)
  • medveščak
    2
    može li netko tko ima kontakt, javiti upravi da treba napraviti akciju (široku i dugotrajnu) prema relevantnim internet stranicama, a vjerojatno i prema raznim institucijama da se isprave podaci o dinamu tamo di treba.

    primjer: transfermarkt navodi godinu osnutka 1911, ali pod trofejima kluba nema naslova prvaka u staroj jugoslaviji niti 1943. u ndh.
  • Dinaminjo
    909
    bas sam danas uocio da je broj clanova ispod 30k
  • Izet Hajrović
    2k
    Zanima me kakvi su zahtjevi UEFA-e i može li se organizirati gledanje utakmice u fan zoni pored stadiona ili barem u parku Maksimir ili pak na trgu? Stadion će nam biti premali s obzirom na potražnju. Imamo 12.5% šanse da sutra izvučemo Crvenu Zvezdu na Maksimiru, za tu nam utakmicu niti Wembley ne bi bio dovoljan tako da se nadam da se razmišlja o organiziranom gledanju utakmice. Teško će biti nabaviti ulaznicu, a iskreno mi ne bi bilo toliko žao da ne uspijem doći do ulaznice ako bih utakmicu mogao pratiti u neposrednoj blizini stadiona s 20 000 navijača. Ne znam kakve su sigurnosne procedure i dopuštenja pa zato postavljam to pitanje ovdje.
  • Pero Vragec
    98
    živim za dan kada ćete se trest hoćete nabaviti kartu za Slaven Belupo...
  • NBC
    28
    Mogu li se kamere postaviti na istočnu tribinu , tako da u prijenosu ne bude prazna tribina.
  • rupke
    87

    n-ti put ne
  • xavier
    12k
    Mogu li se kamere postaviti na istočnu tribinu , tako da u prijenosu ne bude prazna tribina.NBC

    Mislim da bi Zona morala složiti FAQ temu gdje bi bili odgovori na ovakva pitanja da ne ide svaki dan isto.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    A na onu tribinu preko puta zapada?
  • Izet Hajrović
    2k
    pojasni. Ako aludiraš na to da nisam član, onda se varaš. Član sam i moje je pitanje išlo u smjeru organizacije zajedničkog gledanja utakmice jer 24k nije niti blizu dovoljno da zadovolji potražnju koja će biti. Ne vidim potrebu za takvim besmislenim odgovorima.
  • The Undertaker
    5.1k
    U ovom slučaju bi se čak i moglo jer se utakmice igraju navečer kad sunce ne smeta. Mislim da bi klub sa UEFA trebao ozbiljno porazgovarati o ovom rješenju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.