• Ludovic IX
    7.2k
    @Pop corn

    cc: @deda@Papastrumf

    ja priznajem da je ovaj prijedlog/pitanje iz osobne koristi

    nisam iz ZG, i ponekad na tekmu vodim sina, ponekad starog a ponekad obojicu pa je moj prijedlog da se za iduču sezonu uz godišnje ulaznice uvede paket od 10 ili 15 utakmica koje bi bile cijenom na razini godišnje ili nesto malo manje i u kojoj su uključena recimo 3 derbija (od 6), jedno pretkolo europsko i 2 (ili 3) utakmice iz skupina europskog natjecanja i ostatak na tzv male utakmice, trebalo bi to još razraditi , pogotovo oko rezervacije mjesta recimo dan prije početka prodaje pojedničanih ulaznica. i sl...

    ili nek cijena bude kao zbroj pojedničanih (možda 10% popust jer plačaš unaprijed)
  • CrouchTomislavgrad
    323
    Koliko karata može uzeti jedna osoba online za Bayern?
  • mokoxax468
    698
    Uvijek sam se pitao zašto se ne ponudi tijekom "kišnih" utakmica prodaja jednokratnih kabanica? Tipa pod zapadnom tribinom, ponudi kabanice za euro ili dva, ne treba nešto klub tu puno zaraditi, čisto da pokrije troškove, a ostane više ljudi na tribini u slučaju da počne kiša.

    Vidim da će se poklanjati za Hajduk, što je lijep potez. No čak i da s vremena na vrijeme moramo platiti neki sitni iznos, mislim da se ne bi previše ljudi protivilo
  • Crni86
    3.4k
    S obzirom kakav nam je stadion i dinamo bi mogao u ponudu staviti neke svoje visekratne kabanice. Vjerujem da bi ih mnogi kupili.
  • Paggini
    19.3k
    Kabanice i šibice na šanku, oboje brendirano. S kabanicama bi po kisi i zapad izgledao vizualno ujednačen, a šibice su top za ove padobrance koji ne znaju da se ne moze unijeti upaljac pa moram svoj dijeliti svih 90 minuta...
  • Dino
    2.6k

    Na sjeveru vise ne daju sibice iz nekog razloga, ali to bila dobra ideja za zapad
  • don
    5.5k
    @Pop corn do kad ćemo glumit gospodštvinu?

    ovo je velika sramota i popišali su se po nama po ko već zna koji put, na Maksimiru, na našem stadionu.
  • marcio amoroso
    36.3k
    Tema je za pitanja klubu, a ne za glupe rasprave.
  • Crni86
    3.4k
    Tko ce platit stetu na semaforu i travnjaku (ukoliko je doslo do ikakvih ostecenja travnjaka bakljama)?
  • Mladi Starac
    143
    Tko će odgovarati za očiti propust kod pregledavanja ulaska gostujućih navijača na južnu tribinu?
    Kako je moguće da je unešeno toliko pirotehnike?
  • Jurki
    11.6k
    Vezano na gostujuce navijace.
    Zakaj se ne napravi kavez?
    Nek dobe 5 posto po pravilima i bok.
    Ako mi imamo usran tretman na Rujevici i Poljudu.. zakaj se njima daje cijela tribina?
    Inace dosli smo gledati Dinamo, a ne tovarsko izdrkavanje s bakljama.
    Mislim da nema nigdje u svijetu (osim na Maksimiru) da gostujuci navijaci dobe skoro 20 posto kapaciteta stadiona.
  • NKDZ86
    1.4k
    Ako smo gospoda, da li smo i budale?
    Ogradite jug, stavite ogradu za tih 5 posto i doviđenja
  • Zagi
    7.5k
    Juniori igraju doma protiv Lokomotive, prijenosa na d+ nema.
    Zašto se više ne prenose domaće prvenstvene utakmice?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.