• GaijiZG
    1.3k


    U kojim scenarijima takvi likovi privlace žene? Vani u klubovima? Pa tam nit ne trazis zenske, kaj oš napumpat frizerku iz Sesveta ne kužim. Najlakse ti je nac zensku tak da imas veliku socijalnu mrezu, znas puno ljudi, neko ima sestru, il frendicu, pa kliknes s nekim na nekom rodendanu il kavi. Najbolja stvar za nac zensku je bit frend s zenskama iz srednje, ak si iso u gimnaziju, to ti je neiscrpan izvor da ti one smjeste neku.
  • Majki2111
    3.1k
    Koga? Ove na poslu ne znaju ko je to.
    To se slažem da. Tu si u pravu. :up: :100:
  • NitkoBitan
    17k
    Najbolja stvar za nac zensku je bit frend s zenskama iz srednje, ak si iso u gimnaziju, to ti je neiscrpan izvor da ti one smjeste neku.GaijiZG

    Mislim da to i je odlika njeznijih muskaraca, imat prijateljice iz srednje skole :rofl:

    Jadan muskarac kojem treba pomoc drugih cura u pronalasku srodne duse. Mislim, znas kak se kaze... savjete koje ti zenske govore oko toga, samo radis suprotno.
  • Majki2111
    3.1k
    Mislim da to i je odlika njeznijih muskaraca, imat prijateljice iz srednje skoleNitkoBitan

    A i te odnose je teško održat. Svatk ode na drugu stranu, nađe neke druge prioritete. I ne mora biti svađa.
  • GaijiZG
    1.3k


    90% brakova je nastalo tako da je neko upozno nekog preko nekog trećeg. Jednostavno tako stvari funkcioniraju. Nisam mislio na bit gay frend, neg ak se odrzi neka ekipa iz srednje u kojoj ima dosta zenski. Nije nit da preporucam, sam kazem kak je. A nisam nit preporucio slusat savjete od zenski lol, pa nisam Možemovac.
  • Petar86
    884
    Po meni se "hvatanje" cura ne moze nauciti, mogu se neke stvari popraviti ali da danas imas 0 cura, a nakon "obuke" 50, ne ide to bas tako. Ili imas ili nemas. U svakom slucaju budi svoj i doci ce cura kad tad, nemas brige.
  • Dino
    2.6k
    "neki miks Kovačića, Kulenovića, Gvardiola i Nevisitića. Fizički."Neki tip

    U zivotu nisam naisao na tocniji opis neke osobe. :lol:

    Edit: sad sam skuzio da je to Majki sam za sebe napisao…svejedno vrijedi moj komentar gore
  • Dinamosaur
    1.5k
    Kolege Dinamosaur , @jp23 i moderatori su me upoznali, neki manje nekiviše. Neka daju svoj dojam.Majki2111

    Heheee, Majkiiii

    Za sve koji pisu po raznim temama o trolanju - Majki nije troll.

    U biti je rijetko iskrena osoba i ovo kaj citas od njega- to je on.
    Odlican decko, neiskvaren i dobricina..
    Iako izgleda naivan, ne znaci da ne zna zagrmit sa tribina :lol:
    Taman za zenidbu- djevojke, javite se Majkiju u Inbox


    Ps.sam si trazio :wink:
  • Neki tip
    21.3k
    U biti je rijetko iskrena osoba i ovo kaj citas od njega- to je on.
    Odlican decko, neiskvaren i dobricina..
    Iako izgleda naivan
    Dinamosaur

    I po nekom površnom prvom dojmu i po onome što sam o Majkiju čuo u kvartu, sve napisano stoji. :up:
  • EastsideZg
    214
    potpisujem i ja za glasine u kvartu, samo sam ja zakinut za dojam. @Majki2111 ako budeš prolazio Dankovečkom slobodno se javi pa budemo popili nešto
  • Marley
    1.6k
    Pa koliko vas to ima iz Dubrave hehe...

    Jedna stvar mi nije jasna. Pogotovo sad kad vas je vise potvrdilo Majkijev tocan opis haha.
    Kako se Kovacic tu uklapa, ne vidim nikakve poveznice s ostalima nabrojanima, izgledom totalno drugaciji tip muskarca :chin:
  • Neki tip
    21.3k
    @Majki2111, pošalji @Marley neku fotku, izludit ćeš je ovak tajanstven.
  • Peškaman
    4.2k
    Ništa mi nije jasno :lol:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Bože moj, kad će utakmica da ne čitam ovo hahahaha :rofl:Krizy

    +1 :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.