• Captain America
    17.6k
    Otkljucajte geopolitiku i filozofiju,vjeru,moral pod hitno :grin:Praskaton

    Partibrejker Marić je ubio topic transfera. Dobro da postoji nova tema koja gori.

    TBT i zanimljivije mi je čitati o Majkijevim avanturama nego o tome da li nam treba još jedan lijevi bek.
  • Majki2111
    3.1k
    Nemam pojma. Nisam vidio intervju....
  • Neki tip
    21.3k
    gle stvarno, gledam fotku i ne vjerujem. Kova s primjesama Kuleta. Svaka cast na opisu :up:Marley

    Ček, @Majki2111, stvarno si me poslušao i poslao Marley fotku??

    Svaka čast! :grin:

    Ja bih dodao da ima malo i Baturine, kaj ne?
  • veselko tenžera
    2.1k
    pa da postavim jedno random pitanjePetko

    Ovo je sve samo ne random pitanje :rofl:

    Ljudi stvarno hvala, ova tema danas razbila nervozu pred utakmicu.
  • Doktor Kunić
    3.4k
    @Majki2111 reko si da imaš iskustva sa udanim ženama?
  • deda
    32.5k
    Zona Dinamo zadržava pravo na proviziju za davanje stručnih savjeta :cool:
  • Majki2111
    3.1k
    Ne nisam niš poslao. Vidla je sve što svako drugi može vidit.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Sad i mene zanima slika. :brow:


    J**em li vam taj šank.


    Konobar!

    Daj svima još po jednu i sebi što piješ ....
  • Marktwain
    0
    Treba Majkiju otvoriti njegovu posebnu temu.
    Dnevnik navijača Majkija.
  • BBBaranja
    2.5k
    I mene zanima više Majkijeva slika nego formacija s kojom će Jakir izaći sutra..
    Meni još nije jasno jel nas lik ruga sve ili je mrtav ozbiljan :chin:
  • Majki2111
    3.1k
    Bokte mazo. Od tog da sam napiso da mi je tema zanimljiva da čitam dalje završit ćemo na mom instagramu koji je pun gluposti samo ne dobrih slika. Svašta. Niš pametno tamo nema ljudi.
  • Dino
    2.6k
    Majki gasi pozar, zatvaraj profil :lol:
  • GaijiZG
    1.3k


    Vjerujem da je najviše do odgoja patrijarhalnog i kulture drugačije. Sociološke razlike.

    Ovo je zabluda, kao netko ko je rodom iz "Hrvatske" i BiH. U slučaju da muškarac nije pijandura i/ili nasilnik, većina kućanstva u BiH je matrijarhat. Znači nisam nikad ćuo kod mene u Bosni "idemo kod Ante", nego "idemo u Ivane", uvijek se ženu ili baku smatra predstavnikom kuće. A kod Zagoraca je teški patrijarhat, nisam nigdje kao u Zagorju vidio da žena šuti ko zalivena dok muž priča, i nigdje nisam toliko vidio da se žena "boji" muškarca, kao u Zagorju.
  • Majki2111
    3.1k
    Onda sam ja naletio na manjinu. Žene koje sam upoznao a od tamo su vaš inzistiraju da je muško jači. A dečki su takvi. Jaki dojam ostavljaju.
  • Mrvica
    3.9k
    Očekuju da se mogu osloniti na muško u kriznim situacijama, ne očekuju baš s vrata pepeljaru u glavu. :lol: kolega @GaijiZG nije pogriješio vezano za žene u kući, one su 3 stupa kuće kod nas u Hercegovini. Primjer je eto moja mama koja me odgojila u odsustvu starog jer je zbog rata i poslije rata vojne karijere dolazio doma jednom mjesečno pa je praktički ona bila glava kuće dok njega nije bilo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.