• Jos-Optimus
    2.1k
    nemam ja šta ohladiti, taj narativ da igra svaku petu utakmicu je smiješan. Doslovce igra u kontinuitetu cijelu sezonu nakon što je zasrao u uvodu prošle s penalom. Ne možeš uvijek biti najbolji na terenu, nekad dribling ne prođe, nekad šut ne ide, ali Petko unazad godinu dana je primjer lidera i najboljeg igrača i da je otišao bismo se raspali kao kula od karata.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    mozemo se u necemu slagati a u necemu ne ,tako je to u zivotu jer svi smo hvala bogu razliciti. Moja poanta od pocetka je ta da se ne slazem sa tim da je neko prvi,neko ,drugi a treba dovesti 3. Napadaca. To je za klubove bez ambicija. Mi smo Dinamo i treba dovesti kvalitetu a ne nekog za pipunit kadar. Najbolje sto mozemo u ovome trenutku. Niti preplatiti ,nego realno dovesti najboljem napadaca kojeg mozemo. Koji moze biti i prvi napadac a i treci u rotaciji. A dati samo kredit petku pored svih koji su Dali isti doprinos titulu i odigrali Kao momcad najbolje od konkurencije mi uopce nije tema za raspravu. Svi su Dali doprinos od Vidovica ,Kaneka do Špikica i Brodica. Nebi se raspali. Nama su otisla 3 reprezentativca pa smo se skupilo i na kraju uzeli titulu. najtezi do sad Ali najdrazu. Izaslo bi na pravi put i da nije Petko produzio i da je otisao. Srecom nije , i sve dobro.
  • BBB Mataa998
    1.7k

    Ne znam razumijes li kako funkcionira hijerarhija u jednoj momcadi ali zamisli neki klub tipa Real Madrid i da imaju u isto vrijeme 3 napadaca. Naprimjer Benzema u svom primeu i u isto vrijeme danasnji Haaland i Ibrahimovic u svom primeu. Svi u isto vrijeme u Realu,mislis da bi to funkcioniralo?
  • Ludovic IX
    7.2k
    Neki i nisu za ništa drugo nego da ih se sprda i poklapa ovdje. Gledaju samo sofa score i po tome valjda kreiraju mišljenje.

    Dve gluposti os istih ljudi ovdje -

    1. bolikurcina petkovica.. nema bolikurcine već samo razlika u vašem mišljenju prema njemu kad mu prodje finta, assist, peta i utakmice kad mu to ne prodje. Inače isto igra uvijek

    2. Da ne igra obranu - on bi puno više naprijed dao da ne igra obranu jer se previše vraća nazad. To što je vama obrana samo ako radi pressing, to opet govori i poznavanju nogometa. Ne može on pressing igrat jer mu to nije fort3 ali obranu igra i previše što se mene tiče.
  • Jaro
    7.3k
    bolikurcina petkovicaLudovic IX

    Ja bih ovo kaznjavao kao i vrijedjanje dinamovih igraca...
  • deda
    32.5k
    Opraštamo pošto je to pjesnički izraz.
  • Neki tip
    21.3k
    A boli kurcina stil kad izadje je najlosiji na terenu.Kujtim Shalla

    nema bolikurcineLudovic IX

    Opraštamo pošto je to pjesnički izraz.deda

    Pa, kad je već tako, da uklopimo:

    Zvali ga kod Turčina
    Al boli Petka kurčina
    Ne ide se njemu
    Reče "hvala vam na svemu"
    Pa u Dinamu osta
    Para ima dosta.
  • GOAT
    1.2k
    Pa, kad je već tako, da uklopimo:

    Zvali ga kod Turčina
    Al boli Petka kurčina
    Ne ide se njemu
    Reče "hvala vam na svemu"
    Pa u Dinamu osta
    Para ima dosta.
    Neki tip

    Neki je skraceno od Nered? :lol:
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Top, top, top :)
  • Tongo Doumbia
    4k
    Neke se stvari jednostavno uklešu u kamen i vrlo lako laž postane istina. Nije se jednom dogodilo.

    Petkova bolikurčina, Ogiwarina defanziva, Jakirovo (ne)znanje stranih jezika, prvi sastav za Ristovskog jer ga se Jakir boji, Špikina (ne)inteligencija. Ima toga još..
  • Paggini
    19.6k


    Hoxhino gledanje u pod, Miškova bolikurčina (iako ima 1560 utakmica u nizu), Bernauerova mekanost, KTC kiks na kiks na kiks, Sučićeva neagresivnost, odnosno mekanost u defanzivi (ovo lagano već ulazi u lingo)...

    Pomislio bi covjek da samo tarabe imamo u ekipi...
  • blue heart 72
    1.7k
    Čekajte malo.
    Stvarno smo se riješili Štefulja??????
    To jednostavno ne mogu vjerovati. Je baš odišel ili posudba?
  • nemapredaje
    3.2k


    Pa nije ni sad u Realu baš puno drugačije
  • mali M
    5k
    ma posudba, ali, mali korak za čovjeka, velik za čovječanstvo!
  • deda
    32.5k
    Glava zaboli kad čovjek pogleda da su nam Štefulj, Jurić, Menalo na ugovoru do 6/2026., a Bočkaj do 1/2027. :monkey:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions