• Droljo
    7.9k

    I to stoji. Ja sam mislio u kontekstu ili klinac ili starac da nebi plaćao nekoga kraj perspektive koju imamo u juniorima
  • marcio amoroso
    36.3k

    Mi u juniorima imamo Ćutuka koji ima 17 godina i koji sigurno neće dobijati ozbiljne minute. Ako bude uopće dobijao minute to će biti kod vodstva od par razlike protiv lošijih klubova u HNL-u.
  • Droljo
    7.9k
    Ako bude uopće dobijao minute to će biti kod vodstva od par razlike protiv lošijih klubova u HNL-u.marcio amoroso

    Pa i to je početak. Neka se tu pokaže i možda dobije minute u derbijima te europi. Pobjegni, predriblaj, zabij gol pa na to nitko ne može ostati hladan. Bar brz mora biti u tim godinama...
  • Dani Olmić
    222
    tocno to… pa ko kaze da petkovic mora bit 1.napadac?! Ako se poklopi da mozemo dovest nekog vrhunskog napadaca za solidan novac, zasto to mora bit 3.napadac?

    Pa nije Petkovic Haaland da je nedodirljiv… meni smo cak i lijepsi i brzi nogomet igrali kad petkovica nije bilo na terenu

    Sad na primjer dobijemo nekog super napadaca s dosta europskim iskustvom za nekih 2-3 milja …

    Zasto bi to automacki trebalo znacit da je on 3.napadac ? Sta su ova 2 tolko nedodirljiva?
  • NitkoBitan
    16.9k
    Svaki bod donosi 700.000 eura a pobjeda 2.7M eura.dinon7

    Samo bih te tu ispravio, pobjeda nosi 2,1 milijun (bod 700k, 3 boda 2.1). Do prije nekoliko godina je remi (bod) nosio 930k, a pobjeda 2,8 milijuna. Sada nose malo manje, ali imas vise utakmica te si dodatno nagraden za mjesto na tablici.

    S ostalim dijelom upisa se slazem. Ako udemo u LP onda jos do kraja prijelaznog roka probat dovest 2 ozbiljna igraca (spica i sestica).

    Kakvo davanje prilika klincima u europskom natjecanju, valjda smo prerasli to.
  • hardek
    2.8k
    Ja sam prvi za guranjem mlađih igrača ali ponekad treba biti realan. Malom Ćutuku bi s obzirom na fizikalije možda čak bilo i loše da ga se gura sa seniorima ove sezone. Ne znam koliko dečko ima kila ali mislim da ga neki Boras ili Maloča body-checka da bi se oporavljao 2 tjedna. Mora malo popunit taj frame u ovoj sezoni dok igra za juniore paralelno

    Koščević mi je fizički više izgledao kao netko ko bi mogao izaći na kraj sa seniorima ali očito je on otpisan. Kad smo kod njega jel ima netko neke info?
  • Jaro
    7.3k
    Ak je mogao rooney sa 16 mogu i naši...Droljo

    Rooney je debitirao za engleski Slaven, ne za Manchester (tada united, danas City) koji bi bili pandani Dinamu. Klub s vjecnom borbom ni za sto, koji je ,do zadnjih par godina od kad se bori za opstanak, redovno "proljetni" dio sezone odradjivao u autopilotu jer nit su mogli dolje nit gore. Nesto oretjerano tada nisu imali niti trosili novaca, tako je i Rooney dobio sansu. Pomoglo je i to kaj je uz ocit talenat, imao i dobre psihofizicke atribute, a ionako je cijelu youth karijeru igrao protiv starijih.

    Meni je faacinantno da nasi Evertoni (osim Lokomotive koja vise manje jedino to i radi) ne pokusava naci Rooneye, pogotovo u sezonama poput prosle. Nakon 10 kola je Rudes ispao.
  • Orc123
    7.8k
    Ljudi Čutuk fizicki ne moze trenutno igrati seniorski nogomet....on je i tako preskocio jednu stepenicu a gdje ce odmah jos jednu...doslovno svako nase krilo ce se lakse nositi sa stoperima na leđima nego on....treba on jos barem godinu-dvije!
  • Nogo
    3.6k

    Ajde pa se riješavamo viškova 1 po 1. Još Jurić, Moha...
  • Crni86
    3.4k
    kolko dugo jos stefulj ima ugovor?
  • NitkoBitan
    16.9k
    Koliko ce se ljudi probudit sa osmijehom na licu... Stefulj na posudbi i vjerojatno mu i placu preuzimaju, a mozda jos i placaju posudbu :love:

    Fantazija.
  • Crni86
    3.4k
    znaci nakon posube jos sam jedna godina, ajde super
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Bez Petka ne bismo ni igrali ove utakmice, on je klasetina, a to što ti to ne razumiješ je tvoj problem. Mi igrača kao Petko ne možemo kupiti i bez njega sigurno nećemo napraviti ozbiljan rezultat. Muka mi je od ovih bisera i izjava da smo bolji bez njega. Jesmo da, i bez Baturine smo isto bolji, prošao Vrbančić 2 puta na lažnjak - to je to, idemo na Arsenal sa Vrbom i novim napadačem
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    ajd stari ohladi Malo. Razmisli o cemu pricas i prije nego nesto napises. Muka mi je od ljudi koji si nedaju minut vremena i nesto da procitaju neki kommentar normalno. Meni si se obratio nakon mog komentara. Petko kad igra a to je svaka 5 tekma onda je Bog nogometa. A boli kurcina stil kad izadje je najlosiji na terenu. Zabio je rijeci stoji,neko mu pripisuje i titulu cak. Da se nije sprdao protiv tovara i fulao penal nebi ni bili u situaciji u kojoj smo se nasli. Treba biti realan a ne subjektivan. Ja imam 5 dresova i na svima pise njegovo ime. Samo to govorio da mi je Petko sve. Ali da je nedodirljiv ,nije ni on a ni Niko drugi. Klub je iznad svih nas. Petkovic je reprezentativac i kad igra nas ponajbolji igrac. Ali nedodirljiv sigurno nije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions