• Neron53
    589

    :)
    Sto se mene tice, nek izgleda dobro, nek drzi do sebe... ali ne predobro :)
  • Jaro
    7.3k
    kakav plottwist - Severina - ustaska Mata Hari :rofl: :rofl:
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Meni je bitno samo da se ne zapustimo, a pokoja kila viška je i normalna nakon djece...Čak ne u smislu da bismo prekinuli, nego radi nje i mene samga, zadovoljstva samim sobom, čovjek mora i držati do sebe da bi bio sretan, ne pretjerivati, ali željeti ličiti na nešto. Ja sam x puta otišao u debljinu pa mršavio...borim se, ali kad vidim muško ili žensko u braku i onako..klošarski obučeni, zapušteni, neošišani, neobrijani, predebeli..e to je problem, ipak i dijete uči iz primjera, a što tu može naučiti?
  • Marley
    1.6k
    Slazem se. Zapravo sam ciljala na to da dobar dio frajera smatra da je sasvim ok da se oni zapuste, sta ima veze.... dok se s druge strane od zene ocekuje da drzi do sebe. Hocu rec, ne treba biti licemjeran, sto vrijedi za jednog partnera, trebalo bi vrijediti i za drugog :smile:
  • Droljo
    8k
    klošarski obučeni, zapušteni, neošišani, neobrijani, predebeli..e to je problem,Jos-Optimus

    Ne napadaj! Ja kad obujem krokse na trenirku i opustim škembu u zmazanoj bijeloj potkošulji nema te žene koja se ne okrene zamnom..
  • Jos-Optimus
    2.1k
    osim, naravno, vas kojima to stoji :)
  • Patak
    2.9k
    To je opis narodne nošnje u Kutini :-)?
  • Mr Anderson
    7.9k
    Možete vi da to nije u redu, ali tu se priča protiv pedera stalno a ekipa ovdje u teretani gleda sebe u ogledalu cijelo vrijemeLudovic IX

    Ne kužim ovo. Imam 45 godina, u teretani sam 3-4 puta tjedno, ne jer sam zaljubljen u sebe, nego radi brige za sebe, nikad mi nisu bili jasni ljudi koji se kad pređu 3 banke totalno zapuste. Osnovni razlog zašto su ogledala u teretani je da lakše pratiš jeli ispravno radiš neku vježbu, a ne radi narcisoidnosti. Ne kažem da ne vidim u teretani likove koji se stalno zaljubljeno gledaju u ogledalu, ali takvi su ipak u manjini.,
  • Droljo
    8k
    To je opis narodne nošnje u KutiniPatak

    Dođi pa vidi sam :snicker:
  • Neron53
    589
    Ja mislim da zene na muskarcima najvise privuce samouvjerenost..
    E sad, lako je biti samouvjeren dok si fit, u treningu, zbigecan, u nekoj jurilici.... pih..to svatko moze
    Zato zene kad vide da trbuscic visi ispod potkusulje preko starog sorca, carape u sandalama, u Jugu iz 86.-e.....odmah znaju da takvima nema premca.. jel da?
  • Sajla
    5k
    Na zelenom valu, Old Pharmacy Pub - već neko vrijeme su istaknute 2 dinamove zastave. Neki poseban razlog ili je jednostavno gazda čovjek na mjestu? :wink:
  • Dinamosaur
    1.5k
    nisam upucen(20+ godina) ali mi je drago da jos postoji.
    Jedan od prvih pubova u Zg i legendarni šank sa glavama bulldoga
  • Majki2111
    3.1k
    Zanimljiva tema, čitam dalje. Napisao bih i ja nešto, ali smatram da nisam vjerodostojan.
  • Droljo
    8k
    vjerodostojanMajki2111

    A?
  • Majki2111
    3.1k
    Vjerodostojan,

    1. koji je dostojan povjerenja, koji ne izaziva sumnju

    Relevantan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.