• Giovanni86
    119
    Možete vi da to nije u redu, ali tu se priča protiv pedera stalno a ekipa ovdje u teretani gleda sebe u ogledalu cijelo vrijeme. Meni su oni koji zaljubljeno gledaju svoje tijelo veće pedercine od onih koji se stvarno i trpaju.Ludovic IX
    peder ti je netko tko vjezba i zeli izgledati dobro?
  • GaijiZG
    1.3k


    Dobro, mislim da je bolje htjet bit zdrav, neg izgledat dobro. Meni je u interesu da mi žena dobro izgleda, a kakav sam ja, to je nebitno.

    Inače ovaj razgovor me motivirao na post od 3 dana, iđen probat.
  • GaijiZG
    1.3k
    Zašto ima 10 Makija na ovom forumu?
  • Majki2111
    3.1k
    Nismo svi isti.... Ekvivalent tome je da ti kažemo da si sirovina. Al nećemo. Mislim ja se ne kužim tolko u to. Jedem klasičnu domaću hranu. Obožavam sezonsko povrće. Meso isto. Znam si skuhat sve. Al pojedem i iz pekare i kebab. I pizzu i burek.

    Neko lrati kalorije i to mu dođe prirodno, a nekome prirodno dođe bauštela i jebanje. 100 ljudi 100 čudi. Kaj da ti velim.
  • Patak
    2.9k
    Sa majoneze i ketchupa ste prešli na omega masne kiseline, razine šećera i izgled u ogledalu. Čitam i ne vjerujem, onda me malo smirio @Ludovic IX, vidim nisam jedini koji razmišlja kao on. @GaijiZG kužim ideš na stotku i da još izgledaš kao Apolon. To je OK ali nije za svakoga. Gricneš keks, ali usput u glavi zbrajaš kaj ti to radi u tijelu, koliko ti je šećer narastao, jesi prebacio unos kalorija, jel to zdravo, jesi narušio fasting ili nisi, hoće li ti to narušiti borbu protiv tumorskih stanica, ...A ako sam dobro shvatio ne smiješ ni pivu popiti na ljeto?!?
  • Marley
    1.6k
    A sad se bas otislo u krajnosti. Ovaj djir u teretanama necu ni komentirati, to mi je zabrinjavajuce bolesno. Tolika zaljubljenost u svoj izgled, uzas. Vrijedi i za muske i za zenske.

    Ali kakve veze ima drzanje "u formi" sa pederskim. To bi prvenstveno trebalo biti radi zdravlja, a budimo iskreni, nije naodmet ni bolje izgledati.

    A isto tako, vi ozenjeni i u duzim vezama... jel vam bitno da vam zena dobro izgleda?
  • GaijiZG
    1.3k


    Gricneš keks, ali usput u glavi zbrajaš kaj ti to radi u tijelu, koliko ti je šećer narastao, jesi prebacio unos kalorija, jel to zdravo, jesi narušio fasting

    Kompliciraš, ništa ne zbrajaš, to s brojanjem kalorija je nutricionizam iz 90tih. Gledaš kada jedeš, i da ne jedeš otrov.
  • Li d1986
    116
    prošlo ljeto sam gledao film o Staljingradu i jedan dio je bio o ishrani vojnika tamo pa sam se par dana hranio kao oni čisto da približno vidim kako im je bilo. Meni je to bio kao post petkom ali oni su se još borili na 50ak stupnjeva manje. Mislim da nebih izdržao par dana u njihovim uvjetima. A ti javi kako ide...baš me zanima
  • GaijiZG
    1.3k


    Pa odradio sam već post od 7 dana, od 3 dana nebrojeno puta. Osjećaj je odličan, nakon prvotnih patnji.
  • GaijiZG
    1.3k


    Pa raspisali smo se zadnjih par stranica o tom.
  • DrawTube
    4.7k
    Postoji li šansa da se otvori nova tema "europske lige" ili "ostale lige"? Vidim da je postojala prije 4 godine pa je zaključana te je otvorena tema "zanimljivosti i aktualnosti iz svijeta nogometa" jer nije bila velika potražnja.

    Od tad je forum narasao valjda dvateseterostruko i vjerujem da ima ljudi koji bi rado komentirali lige petice, Nizozemsku, Belgijsku , Češku, Austrijsku, Slovensku, Skandinavske lige, a glupo im je pisati u tu temu da ne spamaju

    Čisto prijedlog , mislim da bi bila dobra tema
  • Logistika
    1.3k
    Eno Modrić na treningu pizdi jer mu Mbape ne igra obranu....sad kad nije htio,nek iz kauča gleda Kulenovića kako izora travnjak
  • Neron53
    589

    Zavisi o cijoj se zeni radi :)
  • Marley
    1.6k
    pa o onoj koju imas :grimace:
    Zena, cura, partnerica, kako god.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.