• Lynx17
    4.1k
    Sucic je usao u repku, ali je isto tako u krizi zadnjih par tekmi. Valjda moramo gledat interese dinama? A to je da na dan utakmice moraju igrat igraci u najboljoj formi, a Rog je prema svemu trenutno ispred Sucica. I za Petra to nije nista lose, vec poziv da se trgne i vrati na stare staze. Nece ispast iz prve ekipe radi Pavica ili Vrbancica vec umjesto Roga koji leti terenom i da nije bilo ozlijeda tko zna u kojem od top 10 klubova europe bi ga gledali.

    Na kraju bit ce dovoljan broj tekmi za sve, nece sucic biti zaljepljen za klupu. Sigurno ako krene i sa klupe ce uc zadnjih 20-tak minuta.
    Crni86


    A opet ides u Rog vs Sucic. Jednostavno ne kuzim.

    Meni je ovo pomalo kao sto su neki tada pricali u vezi Brozovica (iako ni blizu toliko ostro). Moje misljenje (svako ima pravo na svoje) je da neki ne "vidu" ono sto Sucic donese momcad. Treba vidjeti cijelu sliku. Ponovim, moje misljenje.
  • Crni86
    3.5k
    zato jer igramo u formaciji kakvoj igramo. Sve stoji da mogu igrati i svi skupa. Ja bi cak dugorocno najvise volio vidjet da sucic i rog igraju skupa, a baturina ispred njih. Ali za ovu utakmicu bi po meni trebao istrcati vezni red misic, rog i baturina.

    Donosi sucic puno, ali moras priznat da je bio los zadnje dvije velke tekme i od kad je povezivan s Comom je u blagom padu. Meni je Prro top igrac i vidim sve sto donosi, ali jednostavno to nije to zadnjih par tekmi.
  • scooniepenn
    3.2k
    Kada gledam Lige petice i kakvi sve veznjaci igraju po klubovima ranga Milana, Tottenhama i sl. zdravi Rog tamo ima mjesto u prvih 11 bez problema. On nakon ozljeda nije ništa sporiji, slabiji u duelu/mekaniji, a znanje mu nikada nije bilo upitno. Baš sam se protiv Qarabaga kad je ušao i jučer na njega fokusirao i mogu reći da bez ikakve zadrške da je on rang Batka i Petka. Klasa samo takva. S obzirom na činjenicu kako nam za uzvrat treba netko tko je jači u duelu, brži i agresivniji, s boljim šutem, Rog bi mi svakako igrao uz Mišića i Baturinu. Očekujem da razbuca Romaa i družinu u vezi kao što je u 1. utakmici u zadnjih pola sata. Predlažem svima da pogledaju u snimci tih zadnjih pola sata jer to što je Rog Azerima napravio je strašno.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    A nakon toga, tko ima volje, neka pogleda njegovu doktorsku disertaciju protiv Inieste na Euru, kad je igrao zadnjeg
  • Crni86
    3.5k
    Rog Azerima napravio je strašno.scooniepenn

    Rog je sam stavio utakmicu pod kontrolu kada je usao i tu je krenula nasa cijela dominacija i pohod na dva pogotka. Rog je prava klasetina od igraca.
  • scooniepenn
    3.2k

    Daaaaaa, strašna utakmica njegova. Unatoč našoj zvjezdanoj vezi koja je uzela 2 svjetske medalje, koliko bi nam samo koristio zdravi Rog sve ove godine.
  • scooniepenn
    3.2k

    Da, ono što me fascinira je kako čovjek nosi sve u duelu. Uz njega imamo još i RPG-a i Mmaeaa koji su strahovito fizički nadmoćni. Ne sjećam se kad smo to zadnji put imali.
  • Infinity
    16.3k
    Dok mi trazimo drugog napadaca, u posljednjih pola godine Kulenovic je to postao. Ne samo tako sto nismo imali izbora, nego je to i pokazao na terenu.

    Mi sad i ne trebamo drugog spica, jer je Kule cak i odlicno rjesenje. Nama je sad potreban treci spic, a po meni to ne bi trebao biti igrac u najboljim godinama. Trebamo jako mladog igraca koji ce cekati svoju priliku s klupe ili starog prekaljenog lisca, nekog poput Budimira prije par sezona. Dovedemo li igraca koji ce odmah potisnuti Kuleta, mislim da bi to na Kuleta djelovalo negativno, pa cak i kada bi se izborio s tim igracom za poziciju broj dva, taj novajlija bi bio nezadovoljan. Nikome mjesto ne treba biti zagarantirano, ali je Kule pokazao da moze biti broj dva u spicu, a novajliji se ne smije obecati neki bolji status. Mislim da je struka toga svjesna.
  • Droljo
    8k

    Ja sam za našeg nekog klinca i to dvojicu. Dati jednome pola sata pa sljedeću tekmu drugome. Pa koji se pokaže. Možda ispadne jedan da istisne i petka i kuleta... Ak je mogao rooney sa 16 mogu i naši...
  • Neki tip
    21.3k
    Ak je mogao rooney sa 16 mogu i naši...Droljo

    E jebiga sad. :grin: To si napisao kao da je Rooney imao dvije lijeve i konstituciju djevojčice pa eto ipak uspio, a čovjek sa 16 bio zvjerka fizički i brzo se prometnuo u jednog od najboljih napadača svog desetljeća.

    Da imamo skrivenog "runija" među juniorima, mislim da bismo to ipak već znali.. :)
  • vjeko1701
    7.9k
    Tu bi rekao da bi čak bilo najbolje ići po nekog iskusnog tko ide prema kraju karijere, ne bi mu bio problem biti treća opcija a opet nije panika ako spletom okolnosti mora igrati
  • Droljo
    8k
    Da imamo skrivenog "runija" među juniorima, mislim da bismo to ipak već znaliNeki tip

    Možda imamo skrivenog cvitu ili vlaovića...
    Bit je da ne znamo jer nikad ne dobiju priliku. Nama se nemre desiti da iskoči jedan (napadač) kad ionako sa 16 trpaju ko na traci za juniore a na visokoj razini ne dobiju šansu. Kod špica može biti i do sreće. Mali uđe, prođe mu dribling, pogodi kut i evo ga.
  • NitkoBitan
    17k
    Ak je mogao rooney sa 16 mogu i naši...Droljo

    To je kao da kazes ako moze Modric sa 39... velika vecina ne moze.
  • Praskaton
    2.3k

    Slazem se.Siguran sam da je netko takav već dogovoren samo javnost za to ne zna.Ajmo mi prvo proći u LP pa ce iznenađenje bit jos slađe

    Nadam se da cemo nastavit rasti kao klub i za dvije godine kad mu istekne ugovor ići po Petra Musu koji je u Mls-u trenutno.
  • marcio amoroso
    36.3k
    Dinamo treba dovesti najboljeg napadača kojeg može. Nije u kamenu uklesano da Petković mora biti prvi, Kule drugi, a ovaj novi treći.

    Ne bih imao ništa protiv da taj novi napadač bude uvjerljivo najbolji. Minuta će biti ionako za sve.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions