• Dani Olmić
    222
    A dobro, a iskreno bi glupi bili da ga nekome prodaju za kikiriki … Vidi se da Ničota prati forum haha
  • Orc123
    7.8k
    Dajte najte, Nicota cita zonu i vidio je da se pise o njemu i onda nadodao glupost plus ovo da se radi na napadacu, no shit......gluposti pise.....cuj 5mil eura, to su njemu rekli.
  • Omake
    2.5k
    garant. Isto kao kada sam ja preveo ono o predsjedniku Dep Cali, pa sutradan u članku piše, teški pregovori s kontroverznim predsjednikom Humbertom Ariasom haha
  • Zagi
    7.6k
    @Omake Daj plz reci da je ona tvoja telenovela oko Cordobe skroz izmišljena.
    To bi bilo epski.
  • Omake
    2.5k
    haha. Da imam toliku maštu već bih za Netflix ili HBO radio na nekoj seriji hahs.
  • Nogo
    3.6k
    Za to će Dinamu trebati još jedan napadač jer u, nadamo se, Ligi prvaka, SHNL-u i SuperSport Kupu neće moći gurati samo s dvojicom. Toga su jako dobro svjesni u klupskoj Upravi i, kako doznajemo, napadač bi trebao stići nakon play-offa Lige prvaka.

    /INDEX
  • Dani Olmić
    222
    A mozda jos i po koja druga pozicija poput recimo veznog :-)
  • skener
    873
    Uglavnom, sportski direktor Marko Marić je u akciji. Dosada nije pogriješio...

    Sokiran sam da olivari moze napisati ovako nesto
  • Nogo
    3.6k
    Naravno, nemojte slučajno pomisliti da bi Modri mogli dovesti neku veliku napadačku zvijezdu, za tako nešto nema novaca. Ipak, biti će dosta utakmica tijekom sezone, Modri će doma igrati u prvenstvu i Kupu, bit će europskih utakmica u Europskoj ligi ili Ligi prvaka, bit će sigurno prilika i za tog ‘trećeg‘. Uglavnom, sportski direktor Marko Marić je u akciji. Dosada nije pogriješio...

    Prvo podje** u sportskim i napišu europsku ligu prije lige prvaka, a onda pohvale Marića. No sense.
  • NitkoBitan
    17k
    nemojte slučajno pomisliti da bi Modri mogli dovesti neku veliku napadačku zvijezdu, za tako nešto nema novaca.Nogo

    Bit ce novaca ukoliko udemo u LP, ali nece biti potrebe. Ne razumijem sta ce nam "zvijezda" pored Petkovica koji ima dobar ugovor te Kulenovica koji je u uzletu. Ionako je javna tajna da se trazi mlađi igrac.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Ma vec novinari znaju da nam je preskup. Naravno da sad necemo voditi ozbiljne pregovore kad nismo jos u Ligi Prvaka. Oni hoce 5,mi mozemo 2.5,nadjemo se na 3 i bonusi i to je to. Samo sto sam uvjeren da trenutno se o tome ne prica,a ako nam je prvi odabir i ako udjemo u LP on je nas…
  • Beowulf112
    319
    Sta je bilo sa onim Kevin Carlosom?bio je aktualan prije mjesec dana i vidim da nije osao u besiktas jos.Kule jw u strasnoj formi.Jako se popravio u mnogim segmentima igre.
  • DiddyGuela
    2k
    Javio mu tata Šotiček da se kod nas igra za burek i kantu ladne vode pa je i Carlos potrazio srecu u Baselu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions