• ShanKu
    721
    nisam bogami ni tako mislil :rofl: volim samo Dinamo, alkohol i žene(ženu ajd)
  • Daliban
    1.5k
    Imam dobar track record, a njuh za igrače sam imao otkad pratim nogomet. Imao sam i velikih promašaja, ali ne vidim posebnog razloga da konstantno sumnjam u sebe i nepotrebno kvalificiram svaku misao na Zoni kako bih udovoljio nekome tko, primjerice, piše da je Franjo Ivanović drugoligaški igrač. Neka ljudi pišu što ih volja, ali ako će se već nekoga prozivati onda treba prozivati ljude koji pišu takve gluposti. To je obično klauniranje.
  • Jurki
    11.4k
    Franjo Ivanovic je igrac Rijeke.. te ima prikladna tema Hnl.
  • Neki tip
    21.3k


    Ne prozivam te, nego pitam, bitna razlika. Mogao si se ne odazvati, ne odgovoriti, stoga hvala na odgovoru.

    Nisam se, nemaš valjda taj osjećaj, okomio na tebe.

    Uostalom, meni je to natezanje oko kvalitativne razine igrača, dovođenja, prodaje, vrijednosti, ionako potpuno sporedan interes, pretpostavljam da vidiš da u tim temama uglavnom ni ne sudjelujem.

    Samim time, jebe mi se, da prostiš, tko je od vas u pravu i nemam ama nimalo zanimanja za to da nekoga prozovem i "prokažem" kao ispravnog ili neispravnog. To nek vrijeme pokaže.

    Meni je u toj priči zapravo zanimljiva eventualna kvaliteta rasprave sama po sebi, retorika, argumentacija, logika, dosljednost premisa u odnosu na zaključke, sadržaj mi je u ovom slučaju sporedan i mislim da bi mi isto bilo da raspravljate o pastrvama i štukama.

    Pa me u tom kontekstu, eto, zainteresirao tvoj background.

    Uglavnom, da ne brljavim dalje po temi znatiželjom koja ne uključuje pitanje "tko će sljedeći doći", lp. :)
  • Omake
    2.4k
    Piše da je Basel doveo Kevina Carlosa za 3.4mil plus bonuse
  • Dani Olmić
    222
    ako je istina, steta:(
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Basel prati Marica, prvo su pokupili Soticeka, a sad i Carlosa :lol:
  • Crni86
    3.3k
    i sluzbeno potvrdeno.
  • Mr Anderson
    7.8k
    Piše da je Basel doveo Kevina Carlosa za 3.4mil plus bonuseOmake

    Onda je i jasnije zašto mi nismo zagrizli za njega.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Basel prati Marica, prvo su pokupili Soticeka, a sad i Carlosa :lol:Efes Pilsen

    Ili imaju insajdera sa Zone :lol:
  • Dinamosaur
    1.5k
    njuh za igrače sam imao otkad pratim nogometDaliban

    Od kad je to otprilike? Ako nije poslovna tajna naravno
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Jbt ,hvala bogu da je negdje otisao taj Carlos. Ljudima receno da nikad nije bio tema ,potvrdio @deda i pomogao da se ne trabunjas i njemu bez veze Ali eto,dzaba sve. Carlos pa Carlos i tako cijeli prelazni rok. Pa za njega je onaj Juninho Maradona . Ode Vipotnik,ode i Carlos, Mierez. Neka nam košcevic i cutuk dobiju sansu . Za mene super
  • ShanKu
    721
    Dele Alli slobodan, po njega!
  • Zvonkec
    39
    Plot twist Daliban je Miško
    Jesi ga nanjušio
  • Jurki
    11.4k
    Neka nam košcevic i cutuk dobiju sansu . Za mene superKujtim Shalla

    Ovo bi bila topcina.. ali isto tak treba tim klincima konstantna minutaza.
    Makar da se to rijesiti s dvojnim regama, pa po potrebi mogu nastupati za nasu prvu momcad.
    Nema po meni prevelikog smisla natrpavati momcad.
    Ovo kaj imamo sad mi se cini fino izbalansirano i poslozeno.
    I nebi ja tu nekaj vise puno čačkal.
    Do zime probat rijesiti Roga, otkupiti Ogiwaru.. ma momcad par excellance.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions