• Laugreano
    2.5k
    Bas me zanima kojeg to napadaca je Maric iskopao.
  • hardek
    2.8k
    Mislim da će 3. napadač biti netko sa sličnom situacijom kao Oliveras. Talentirani mladi igrač iz nekog većeg kluba koji do sada nije dobio puno seniorskih minuta. Isto vjerovatno posudba sa otkupom kao kod Jana.
  • Laugreano
    2.5k
    To bi bila sasvim dobra opcija.
  • Dani Olmić
    222
    Baš citam da Lovren mora u roku sljedecih 10 dana naci klub … mislim da je trakavica oko njega gotova iz poznatih razloga … al zasto ne probat ako pristane na neku normalnu plaću. On bi malo nekaj donjeo, pogotovo iskustvo za LP, ako nista vise…

    Sta vi mislite o tome? Al nemojte me napadat sad
  • Paggini
    19k
    Sta vi mislite o tome?Dani Olmić

    Odavno o Lovrenu ne mislim
  • Dani Olmić
    222
    mozda bi trebao pocet, ipak je to klasa od igraca, a samo 3 mjeseca stariji od recimo teofila, s puno vise kvalitetnih igra u nogama,
    sa srebrom i broncom sa SP-a… Puno njih nisu svijesni o kakvom se to igracu radi…

    Stavimo one price u vezi suda itd na stranu
  • Paggini
    19k
    Stavimo one price u vezi suda itd na stranuDani Olmić

    Stavimo multimilijunsku krađu našeg kluba koju je on izveo na stranu...
  • Zagi
    7.5k
    mozda bi trebao pocetDani Olmić

    Možda ipak ne.
    O Lovrenu su se potrošile desetine forumskih stranica ako ne i stotine.
    Iz kluba je potvđeno da nije opcija.
    Knjiga zatvorena.
  • hardek
    2.8k
    Mislim da će biti nivo ispod ovog što se nekakvoga rejtinga i popularnosti tiče. Ovaj vrijedi već 3,5 milja i debitirao je za Real.

    Mislim da će biti neki prospekt sa u17,19,21 nastupima za ove nogometne velesile koji se malo izgubio putem.
  • dinon7
    836
    The squads for the 36 UEFA Champions League league phase contenders must be submitted by 24:00 CET on Tuesday 3 September: we explain the rules.
    Dakle nakon završetka prijelaznog roka u većem dijelu Europe, mi ćemo imati još koji dan za pojačanja/popunjavanje rostera. Ostalo je još 12 dana.
    Vjerujem da se gleda u smjeru napadača, 3-5-2 sistem nam očito leži i bila bi prava šteta ne moći ga koristiti zbog nedaj bože ozljede ili kartona.
    Marić me oduševio do sada i vjerujem da će netko koga će dovesti biti igrač za Dinamo
  • Omake
    2.4k
    ticks all my boxes iskreno. Uruguaj uvijek stvara vrhunske napadače.

    Samo što mu je otkupna klauzula 50mil. Nekako sam pesimist da bi ga pustili.
  • GaijiZG
    1.3k


    To što netko nije bio profesionalno uključen u nogomet, ne znači da moze doć do dobrih zaključaka vezanih uz nogomet. Ako je kolega forumaš u krivu, ne treba se pozivat na vlastito iskustvo ili tuđe neiskustvo u nogometu, jer to nije nikakav argument.
  • Neki tip
    21.3k


    A kako ti znaš zašto sam mu postavio pitanje?

    Uopće ne sporim niti sumnjam da laik/neprofesionalac može doći do validnih zaključaka niti sam insinuirao da je u krivu niti sam spominjao ičije, svakako ni svoje nepostojeće iskustvo niti bilo čije neiskustvo, niti sam postojanje ili izostanak iskustva koristio kako ikakav argument.

    Postavio sam jednostavno pitanje, a ostalo je konstrukcija mojih pretpostavljenih namjera.

    Bit ću jasniji - ne dovodeći u pitanje valjanost forumaševih zaključaka (niti ih potvrđujući) pitam je li profesionalno vezan uz nogomet iz želje da razumijem zašto toliko sam vjeruje u ispravnost svojih zapažanja.

    Mislim da bi ljudi koji me poznaju rekli da sam samopouzdan čovjek. Znam u čemu sam dobar i, evo neskromno ću, ima toga. Ima bome i onoga što mi ne leži. Međutim, čak i ono što mi je kakti jača strana nije u kamen uklesano kao ispravno. Postoje protuargumenti, postoje drugi ljudi sa sličnim znanjima, a drugačijim mišljenjima. Pa ih poslušaš, raspravljaš, sukobljavaš argumente, propituješ uvjerljivost vlastitih.

    Kolega daliban najčešće nastupa s apsolutnih pozicija. Nikad ne sumnja u vlastite procjene, ili to barem ne pokazuje. Ne raspravlja, nego "educira".

    Možda je u baš svemu u pravu, no ono što mene zanima je, i zato sam postavio pitanje, zašto si tako slijepo vjeruje?

    Pitanje o profesionalnom bavljenju nogometu u bilo kojem aspektu, stoga, ne proizlazi iz mog pokušaja delegitimacije zaključaka, nego pokušaja razumijevanja apsolutno neshvatljive razine uvjerenja da si na "pravom putu" i pokušaja uvjeravanja svih ostalih da je to ujedno i jedini mogući put.

    Nadam se da je jasnije.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions