• E46
    569
    Sprdaj se kolko god oces podjebljivo ali pongracic je i dalje truba od igraca i tvoja baka mu uzme mjeru na 100m
  • Droljo
    7.6k
    Meni se Niko Janković sviđaShanKu

    A ja jučer za vrijeme utakmice htio napisati kako smo se super njega riješili jer lik nije za profesionalni nogomet. Baš drvo. Rađe bi lovrića nego njega..
  • Jos-Optimus
    2k
    Zato je bio među najbržima na Euru, baka ti je onda čudo
  • duksy
    281
    Možda nije mislio da mu se sviđa nogometno :razz:
  • Droljo
    7.6k

    A, to je drugo. Onako visok, crn...
  • E46
    569
    Tvoja baka. Je samo dok postigne tu brzinu prođe baka s kolacima. Lik je jednostavno trom neokretan i aljkav, da budem grublji katastrofa od igraca i Daliceva sramota sto ga drzi u prvom sastavu.
  • Jos-Optimus
    2k
    Ok, moja pokojna baka je čudo :lol: aj, otišli smo offtopic
  • Lynx17
    4.1k
    @E46 nista osobno, ali stvarno ne kuzim tvoju opsesiju sa Pongracica. :lol:
  • E46
    569
    Bila nekad pokoj joj u duši, jesmo da, izvini.
  • E46
    569
    Jednostavno od prvog poziva i prve tekme za repku nije mi lego zbog fizikalija i cijelo vrijeme se pitam tko ga tako gura da kod masnokosog linolade igra stalno prije Erlica.
  • Ludovic IX
    7.1k
    rukavina je igrač za male klubove nažalost.. tam di se moze istrpit da ti krilni igrač ne igra obranu a ako i pokuša, napravi glupost ko jučer. talenta ima napretek, ali misli mda nema puno drugih stvari
  • Zagi
    7.4k
    Ne znam fakat kaj bi ti rekao kad si citirao post u kojem o Rukavini piše samo
    Ma Rukavina je završena priča. Nema potrebe ići u nove forumske dubioze dečki.Zagi
  • gledatelj
    510
    Zašto se uopće Brodica pustilo? Ne znam kaj je falilo njemu kao trećem napadaču.
  • sport
    3.2k
    Pa valjda zato što bi taj treći napadač u budučnosti trebao biti prvi.
  • Kujtim Shalla
    2.8k
    Ja sam mislio onako naivno ,kad smo se iznenada rjesili brodica koji mi je bio perfektan igrac za onu ulogu u momcadi a to je back up za Kuleta i Petka , koji ne pravi probleme zbog toga sto je treca opcija a zna zabit gol. Mislio sam da nam odma stize zamjena. Medjutim sad sam siguran da imamo 2 opcija. Jedna je ulazak u ligu prvaka i dolazak napadaca kojeg cemo posteno platit i koji ce bit kandidat i za prvu opciju ,ako nista imati istu start poziciji Kao Petko i kule . I koliko god to suludo zvuci nakon Petkovog produzivanja ugovora. Po meni niko nije iznad kluba i Niko se nije pretplatio na mjesto startera. Ili sto je logicnije da dolazi mlad i potentan napadac na pozajmicu sa opcijom otkupa. I mislim da je to to od ovog po meni najboljem transfer roka zadnjih pun k godina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions