• Patak
    2.9k
    Svaki čovjek daje svoj maksimum kad radi u miru, a ne da mu visi posao prije svake utakmice.
  • tp1997
    258
    Dobro ovo za sad izgleda.

    Kaže Jakir da je ova formacija opcija i za Qarabag. Nisam protiv, ali bar na jednoj strani mora igrati pravi wing-back. Varijanta s trojicom iza a da su na stranama Hoxha i Špikić ostavlja puno previše prostora, a to će Azeri kažnjavati.
  • Nino Bule
    13.3k
    Ja se nadam da necemo u ovom sustavu izac protiv qarabaga
  • blubach
    226
    U ovom sastavu sigurno nećemo, ali formaciji...e to je već moguće.
  • tp1997
    258
    Vidim varijantu KTC, Mmaee, Rile, pa Hoxha lijevo RPG desno...ako bi igrali u ovoj formaciji
  • San Lorenzo
    15.3k
    S 352 smo imali velikih problema protiv jačih momčadi u hnlu.
  • tp1997
    258
    Ne znam koliko Jakir zapravo to razmatra, a koliko želi samo Azerima stvoriti konfuziju u smislu toga za koji se sustav trebaju pripremati (pogotovo citat "nismo slučajno igrali u ovoj formaciji")

    Ali da, baš zato bar jedan bočni igrač mora biti wing-back ako ćemo stvarno ići s trojicom iza.
  • Orc123
    7.8k
    Siguran sam 100% da igramo u sustavu 433 protiv Qarabaha jer bi u ovom sustavu bili iznimno ranjivi na njihove kontre. Nije svaki 3 5 2 isti...ima i defenzivni 352 sto je igrao Bjelica protiv jacih ekipa. Mi protiv Qarabaha necemo biti dominantni kao protiv Sibenika a nit cemo biti u podređenom kao protiv recimo Atalante pa da igramo na kontre. Igrat cemo sigurno 433 i to ista postava kao i protiv Osijeka.
  • Tongo Doumbia
    4k
    Sustav 3-5-2 je Jakir koristio iz razloga prevencije kontre i polukontre, mislim na HNL utakmice.

    To nam je dalo stabilnost, jer smo u utakmica s četiri iza znali primati takve pacerske golove na nepostavljenu obranu, da je to bilo smiješno.

    Tada je to bila opravdana odluka i sve ostalo je povijest, divna, slatka povijest.

    Jučer je to koristio iz jasnog razloga, odnosno pretpostavke šibenskog bunkera. Daš Petku slobodu, ostali mu upadaju iza leđa i odmah si opasan. A od iza smo svakako stabilni.

    Najveći dobitak tog 3-5-2 je Rile kao desni stoper. Iza će pokriti sve, a ima dovoljno motorike da se ubacuje naprijed i bude opasan. Jučer je suradnja sa Špikom bila vrhunska.

    Uglavnom, da skratim, lijepo je imati dvije opcije i dvije postave koje kombiniraš. Što se tiče Qarabaga, ipak "tipujem" na klasičnih 4-2-3-1.
  • bbb medimurje
    3.2k
    S 352 smo imali velikih problema protiv jačih momčadi u hnlu.San Lorenzo

    S tim sustavom smo izdominirali tovare prosle godine usred splita kao rijetko kad
  • Zagi
    7.6k
    I to je jedina tekma koju smo izdominirali u 352. Dosta i na faktor iznenađenja.
    Osijek i Rijeka su nam pravili velike probleme.
  • nemapredaje
    3.2k
    E tek sada mogu reć da je trener za Dinamo.

    Skužio je da igra ne štima i promjenio formaciju i prave izmjene napravio.

    Nije tvrdoglav kao mnogi koji su bili na našoj klupi.
  • cibona
    2.9k
    Ključni potez bilo je vađenje oba krila i prelazak na novu formaciju. Ne hvalim ga često, ali kada ga treba pohvaliti, ne libim se! Bravo svima još jednom.
  • Dzgšb
    812
    Sve doktorski promjena formacija u pravi čas, sad na press konferenciji osvrni se na sudjenje bar malo ,ovo je loše do bola bilo!
  • Paggini
    19.5k
    Ostavio nam je svima prošle sezone traume za par života.

    Sparta, Lokomotiva, PAOK, Ballkani, Viktoria x2 i gomila na guzove izvučenih utakmica u HNLu. Nisam bio njegov fan, ali sam rekao da je zaslužio ostati i voditi ovaj moćni stroj nakon osvajanja duple krune.

    Ovo, kako mi igramo, kako pobjeđujemo, kako smo fluidni i posloženi, usudio bih se reći da zasad izgleda kao taj famozni..

    JAKIRBALL.

    Zazivali smo taj "rock n roll" nogomet s brzim, okomitim tranzicijama, da sve puca od udaraca, prilika.i kombinatorike i u ove četiri utakmice - točno to smo dobili. Ovo je Dinamo kojeg svi želimk gledati i dobar dio zasluga, osim Mariću, ide i Jakiru.

    No, poznavajući njegovu povijest s PAOKom i Spartom, sačuvat ću finalni sud do iduće srijede, ali ako.dobijemo Goricu i prođemo Qarabag s pobjedom ili X tamo, ulazim u Jakir kamp potpuno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.