• quizzy86
    61
    to Jakire majstore, nek si usutkao NAS kritičare :) :)
  • M94
    1.2k
    Je, valja pohvaliti Jakira za vođenje utakmice, prave izmjene i promjena na 3 iza.
  • Jurki
    11.6k
    Ma nist ne valja.. smjeniti neznalicu odmah.
    E moj Sergej.. jesi nas posral.. i nek si.
    Pametno u uzvratu i bit ce sve dobro.
  • dinamo u srcu
    1.6k
    Dobro to izgleda od početka sezone i sigurno da su to zasluge trenera. Igramo puno okomitije i jednostavnije u napadu. Treba reći da su jučer gosti u određenim periodima utakmice bili bolje i opasniji tako da tu treba još radit.

    Idemo 'odradit' uzvrat i uć u ligu prvaka. Ovo se mora iskoristit, 3 gola prednosti to je ogormna prednost.
  • jedan u nizu
    8.2k
    Odlicne izmjene, odlicna energija unesena s tim.
    Pohvale treneru zbog toga.

    Mislim da on u svojoj glavi ima formaciju i sastav za cijelu sezonu, a to je onaj koji je jucer startao.
    Pokazao je da zna biti tvrdoglav s tim i volio bih da ne gledamo pola sezone takav sastav i istih 14 igrača.
    Nadam se da ce brzo uvidjeti da ne treba igrati samo jedan sustav i gurati iste igrace uvijek. Klupa je i vise nego dobra da bude samo za rotaciju.

    Petko je jucer bio igrac manje, dok nije usao drugi napadac. Do groba cu tvrditi da je najbolje njemu pridruziti drugog napadača. Nadam se da to i trener vidi.

    U mojoj biljeznici joa jedan plus za njega. Trebat ce ih jos dosta da poništi silne minuse koje imam upisane :D
  • Mihaljević
    9.7k
    Najkvalitetniji trener kojeg hrvatski nogomet trenutno ima, 90% naših trenera su polako postali skupljači otkupnina (Bilić, Kovač), teška srca polako i Bjelica, dok Jakirović u svakom klubu ima rezultat, i to ne samo rezultat nego je svaku ekipu iz rasula digao do top razine.
  • Jurki
    11.6k
    prosla sezona je s obzirom na sve ... teska za procjeniti kaj se bu događalo..
    ali logicki mislim kad se odvojimo da bu rotiral.. kak spada.
    Lani je bil posranih gaca od straha i ocito zbog toga nije htel miksati.
  • Jurki
    11.6k
    Šefu danas tocno godinu dana kak je na klupi.
    Samo jos jace napred. :clap:
  • The Undertaker
    5.1k
    Jakir je očito pogriješio u pripremi utakmice i imao je više sreće nego pameti ali je dobro reagirao u nastavku. Ima tu još dosta posla oko uigravanja ekipe. Klub je odlučio da će se Jakir učiti u LP/EL i nema ga smisla sad razapinjati. Naravno da griješi i griješiti će jer je to normalan proces.
  • dZg1986
    505
    Broj osvojenih bodova po utakmici je 2.27,što je najveći iznos još od Bjelice koji je na 2.31
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Očito je pogriješio u pripremi utakmice na način da smo bili bolji do 35.min i vodili 1-0, a i imao je spreman plan B koji je fantastično upalio, zaista užasna priprema
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Sretan rodjendan treneru, Puno uspjeha i ,srece ,a prije sveg zdravlja zelim od srca. Neslazemo se uvijek, znam i kritikovati , Ali pokazao si da ti je mjesto u Dinamu. Eto liga prvaka nej ti bude rodjendanski poklon a i svima nama
  • mali M
    5k
    Ma samo neka se tako ne libi napraviti promjenu kada vidi gdje curi. Jučer je odlično promjenio taktiku, samo možda mrvu prekasno, ja bi to i ranije volio da je napravio. I vidim da se tu kritizira 352 formaciju. Ta formacija ima svoj smisao prema igračima koje staviš nutra. Kad je bio 352 dok su ti wb špikić i hoxha onda očekuj da će curiti. jer su oni okrenuti više prema napred i ostavljaju puno prostora iza. Kad je ovako stavio RPG-a i Ogia na WB učvrsnuo je obranu, a trkom u vezi sa Rogom (maknuvši nažalost van forme Sučića) olakšao i Mišiću posao. Često se Mišiću spočitava nešto, a zapravo on igra isto, opet je imao brdo presječenih i oduzetih lopti, samo je jasno da on uz sebe mora imat nekog motoričnog inače dobiš traktore u sredini. Mislim da je Jakir to dobro prepoznao i ostavio Miška, a uveo Roga. Sučić je bio taj do sada, sad malo je pao u formi. Dal je to uzrokovano glavom u transferima ili je jednostavno period kad nede sve po planu, to neka Jakir procjeni.. Al ja bi malo Sučića "odmorio" da se trzne. Imaš Roga i Kačavendu koji piče po gasu kao da nema sutra i to je baš potrebno.
  • don
    5.5k
    Eto liga prvaka nej ti bude rodjendanski poklon a i svima namaKujtim Shalla

    nadam se da će mu poklon za rođendan bit prezimljavanje u Ligi prvaka s obzirom da mu je rođnedan 23.12 :joke:
  • The Undertaker
    5.1k
    Kontradiktoran si. Ako dobro pripremiš utakmicu a protivnik ne mijenja ništa (a nije) onda ti plan B ne treba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.