• criticus
    2.2k
    Zar nije Perišić bio u Hajduku sve do juniora? Na to se valjda misli.The Undertaker

    Hm baš me zanima zašto samo do juniora... pa općepoznata je stvar kako se tada "ulazilo" i u juniore i prvu ekipu iz škole. Cjenik skoro da je bio laminiran. To da je on njima nešto dužan radi toga je još smiješniji argument. Al dobro, nije to tema, neću više spamat.
  • mali M
    5k
    ma joj daj, pa kad bi Dinamo "zaduživao" svakog klinca do kadeta koji je prošao kroz klub imali bi listu prozivke dugu 9.000 stranica... Pa znači došao je do najbitnijeg trenutka kad su ga trebali afirmirati i nisu.. To je kao da kažu malom Vuškoviću da su ga zadužili.. s čime? Kao klinju ste gs prodali bez da se uspio afirmirati u seniorima samo da bi uzeli pare.. to rade svim svojim klincima i onda ih imaju obraza prozivati...
  • The Undertaker
    5.1k
    Perišić je otišao iz Hajduka svojom odlukom i to zbog novca, stvarnih egzistencijalnih razloga jer mu je otac bankrotirao sa svojim poslom. Dakle, nije škartan od kluba niti je za njega dobivena neka ozbiljna odšteta. Prema tomu, točna je izjava da je Hajduk više dao Perišiću nego on klubu. Kao što je Dinamo više dao npr. Lukaniću nego on klubu. Nije tu nitko kriv već su se karte tako posložile.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Jel samo ja nisam upratio sto je dovelo do kazne Perisicu?
  • Izet Hajrović
    2k
    gestikuliranje prema treneru i suigračima, "miješanje" u poslove trenera te verbalne nesuglasice s trenerom.
  • Ludovic IX
    7.2k
    "Naime, boks, moderni petoboj i dizanje utega izbačeni su iz programa Olimpijskih igara, dok su skateboarding, sportsko penjanje i surfanje, koji su bili "testni" sportovi u Parizu, trajno uvršteni u olimpijski program."

    Možda da izbace i nogomet, košarku i rukomet pa ubace "brzo pisanje po mobitelu", "drkanje po društvenim mrežama" i "još neki glupi sport koji će valjda ovim klincima bit zanimljiv"
  • mokoxax468
    698
    Tako je, a pogotovo je strašno kada su 1924. izbacili potezanje konopca. Baš će mi faliti gledanje modernog petoboja.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Treba nam natjecanje u pronaunsima, to ce bit gledano i strimano na tik toku cak !
  • San Lorenzo
    15.3k
    Nadam se da breakdance ostaje, 'ono' od Australke je bilo genijalno. :rofl:
  • Jurki
    11.6k
    e prijatel.. da je netko drugi odigral ovakvu utakmicu ko mi jucer.. sva piskarala bi dozivjela kolektivni orgazam.. a s obzirom da je to Dinamo.. ne cude me ovakvi naslovi.
    Nek se guši gamad u svojoj nemoci i zavisti.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ja sam mišketov kriticar kad igra preko one stvari,jucer bas svjez,rastrcan,rekao bi nepogresiv. Sucic se je izgubimo ,nije to bilo to,Bati probijao ,borio se ,cupao, sta je vise mogao. Ali na ove natpise se moramo naviknut ,to je standard. Kad se odvojimo za kolo dva vise nece pisat o tebeli, lovu na prvo mjesto nego ko da gledam nase interne probleme izmisljati. Umjesto da se pise pozitivno,utakmica zestoka,puna tempa . Obje momcadi trazile pobjedi do samoga kraja. Jbg ovakve clanke vise ni ne citam
  • badjibadara
    3.1k
    Odigrali smo mušku utakmicu, primili batina, dali batina, cijelo vrijeme vjerovali, držali posjed i na kraju krajeva okrenuli. Izmjene su donijele dodatnu energiju, i sva sreća da imamo tako kvalitetan kadar.

    Bilo je nekoliko ispadanja, ništa neočekivano. Tek je druga službena utakmica, još će se to ispeglati.

    Plavi stroj tek se zahuktava.
  • criticus
    2.2k
    da je netko drugi odigral ovakvu utakmicu ko mi jucer.. sva piskarala bi dozivjela kolektivni orgazamJurki

    Hvala im. Najveći si plavi klube .
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.